Smoukar je moj nick

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

Smoukar je moj nick

OdgovorNapisal/-a smoukar » 19 Okt 2014, 22:28

Pozdravljeni. Moj nick je že kr star, še iz časov mobisuxa in je kr na mestu. Kadilec sem že skoraj 20 let in je prišel čas da vsaj analogno cigareto opustim.
Po naključju na aliexpresu vidim pocen E-VOD MT3. Toliko poceni da naročim. V petek pa še od smoučija Kokto in Mtobak.
No, dones sem prižgal cigaret in vsaj na polovici odnehal, ker mi preprosto ni bil več to to.
Nad E- vodom sem zadovoljen. Bateriji še nisem polnil (1100 mAh), tank pa vsak dan obe. Se pravi obe uporabljam in obe skoraj porabim. Pričakujemo se tornado okusov od smoučija, tako da bom za kak mesec priskrbljen s raziskovanjem okusov.
V eni temi sem že omenil suha usta, grlo....res je, da že po naturi malo pijem, če ni piva hehe. Očitno bom mogel res mal več vodo rabit, pa ne sam za tuširat se.
RANDOM_AVATAR
smoukar
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 18 Okt 2014, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

OdgovorNapisal/-a quest » 19 Okt 2014, 23:58

Pozdravljen smoukar

Po določenem času se vsi vprašamo zakaj cigareta. Če samo pogledaš okoli sebe najdeš marsikatero manj škodljivo razvado kot so cigarete.

Prenehaš z analognimi in začneš ževečiti bubblegume, piti prave čaje, začneš s športom in malo morje stvari je na voljo. In ena izmet krepko manj škodljivih je tudi E-cigareta.

Mislim, da smo vsi tukaj zbrani prenehali z analognimi in ni nobenega, ki bi začel direktno z E-cigareto. Preber kako smo se ostali spopadli s prenehanjem analognih.

Prav si se odločil. Vztrajaj. Je zanimivo.
Slika
Uporabniški avatar
quest
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 384
Pridružen: 10 Maj 2014, 01:00
Kraj: Dolenjska
Dane zahvale: 69 times
Prejete zahvale: 50 times

OdgovorNapisal/-a k2b » 20 Okt 2014, 00:44

Dorodošel še 1X, Smoukar!
Slika

EVOD MT3 bo kar primeren za za?etek, če bodo kakšne težave - kar brez zadrege vprašaj - bomo že kaj dognali skupaj.

Vztrajaj pri svoji odločitvi in odprl se ti bo nov svet - od smrdljive analogne cigarete do nečesa kar bo lahko postalo dosti več kot samo škodljiva razvada.
Če si vsaj malo tehničen tip boš lahko obnovil znanje elektrike,kemije,fizike in še kar je tega iz šolskih klopi.

Predvsem boš pa opazil spremembe pri svojem počutju in splošnem psiho-fizičnem stanju. Vzemi to kot življenjsko avanturo ali projekt - in še marsikaj zanimivega boš doživel če boš vztrajal.

Naj še 1X citiram samosvojega kričača Rip Tripersa - popularnega testerja e-cig opreme:

Slika
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a smoukar » 20 Okt 2014, 10:20

Hvala za dobrodošlico. Kar se tehnike tiče in kemije, bom kr pri 2 taktnih in 4 taktnih ostal in bencinu :P . Sem lenoba in se matram toliko, da grem v bife po cigarete. Sedaj, pa po miški, kar je še toliko bolje. Mogoče, res mogoče da bom kaj poskušal, sam kolikor se poznam, bo sam na klik okus in to je to.
RANDOM_AVATAR
smoukar
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 18 Okt 2014, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov

cron