Kako napolnimo V2 in podobne e-cig

Kako pričeti, kje in kaj kupiti.
Vse, kar bi želeli vedeti, preden se odločite za elektronsko cigareto. Vse, kar vas zanima potem, ko ste se že odločili za elektronsko cigareto.

Kako napolnimo V2 in podobne e-cig

OdgovorNapisal/-a k2b » 11 Feb 2014, 22:36

ZA začetnike - in začetnice :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=RQlmFJFZtzQ
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a tomvai » 13 Feb 2014, 12:13

Lepo demonstrirana kondom metoda polnjenja polnil. :wink:

Kondom metoda je definitivno ena bolj preprostih metod polnjenja taksnih polnil, ker odstranjevanje cepka na ustniku je vsaj meni dosti tecno. Ena zadeva, ki ti lahko olajsa polnjenje so drip tips ustniki, s katerimi zamenjas ta čepek in potem kapljaš tekočino kar direkt v ustnik.

Slika

Sam osebno navadna polnila ze kar nekaj časa ne uporabljam več v povezavi z etekočinami, ker so mi Liquimax oz. EX prazna polnila 100x boljsa, so prozorna tako da takoj ves koliko imas tekocine, dajo ti dosti bolj cist okus, pa se veckrat se jih da uporabiti. Nekateri sicer navadna polnila prekuhavajo in delajo celo znanost iz tega ampak meni se to ne da poceti :D

Drgače pa en blog post na temo polnjenja ecigaret s tekočino lahko najdete tudi tukaj:
http://www.v2cigarete.si/v2-skupnost/blog/nasveti/58-kako-polniti-elektronske-cigarete

Je poleg zgoraj omenjene kondom metode opisanih se par drugih vrst, pa seveda podkrepljeno s fotkami :) Priznam pa da manjka kak obdarjen dekolte kot v filmcku zgoraj :lol:
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Vaperu » 18 Feb 2014, 19:13

:shock:

jaz nimam teh problemov

:lol:

Slika
RANDOM_AVATAR
Vaperu
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 27
Pridružen: 08 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 18 Feb 2014, 19:53

Vaperu napisal/-a::shock:

jaz nimam teh problemov

:lol:

Slika


Saj jaz tudi ne - to je mišljeno za popestritev (moškemu) delu foruma in prikaz kako se da napolnit tudi V2, Smouchi in podobne "za?etniške" e-cog...

BTW -> a so vam gospodje od Ovala razložili iz kakšnega materiala je tale tankec. PVC, PMMA, acryl ali poliuretan.Mene bi zanimalo, kakšni materiali so tam, kjer se razvije "varnih" 160 stopinj C :o

Pa še nekaj - sej smo hujši kot Woody Alen -> katero koli tematiko odpremo -> vedno pridemo do OO00oovvv.....
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a tomvai » 20 Feb 2014, 11:17

Jah te navadne kartuše so imho malo zastarele in so za polnjenje s tekočino dost sitne. Jih pa FUL folka uporablja, ker so poceni, pa s pravilno uporabo(beri da jih ne prekuriš) se jih da zelo dolgo časa uporabljati, plus dost folka uporabi kar prednapolnjena polnila. Potem jih pa prekuhavajo in pucajo na 1000 in en način. So celo znanost odkrili kar se tega tiče. Morda enkrat za foro objavim navodila za to :).

Ex blanksi so 10x lazji za polnit(tako kot drugi clearomizerji).

Slika
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na Kotiček za začetnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov