zdravo

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

zdravo

OdgovorNapisal/-a thorax » 11 Nov 2014, 20:57

polovico življenja mam preravhano, škatla rdečih dnevno! elektronsko cigareto uporabljam kratek čas, seveda z nikotinom, počasi se bo doza nikotina zmanjševala, kot metadon hehe

želim povedat le, da se mi kar koža ježi koliko vonjav dejansko obstaja na svetu, da o okusih ne govorim. o


lepo vas pozdravlja spucan prsni koš, ker pa znam bit kr štor bo pa iz moje strani gotovo kako vprašanje kdaj prispelo

:D
RANDOM_AVATAR
thorax
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 11 Nov 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 11 Nov 2014, 21:43

Pozdravljen in dobrodošel,

Slika

Pravilno si se odločil in na tebi je da vztrajaš - če bomo lahko v kakšno pomoč tudi mi tukaj - jo kar izkoristi.

Lahko si prebereš malo teme za začetnike - tam je nekaj odgovorov na bolj splošna vprašanja - seveda pa vedno lahko tudi kaj vprašaš, poveš in deliš z ostalimi svoje izkušnje.

Svet vonjev in okusov je res bogat in se odpre ko prenehaš uporabljat smrdljivce, telo se hvaležno odzove in počutje se izboljša rapidno.
Kar se nižanja nikotina tiče - po mojih in izkušnjah ostalih tega ne počni prehitro - če si začel z 12 mg/ml npr. se lahko spustiš na 9, na 6 pa še raje ne. Telo se nikotinske odvisnosti dokaj hitro odvadi, vse ostalo je pa v glavi.
Navade, rituali, majhne pavzice med delovnim dnem ipd...

Torej še enkrat - drži se in vztrajno naprej - sicer se ga pa beremo :o

LP
k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost