Priljubljena monotona DIY tekočina

Doma narejene e-tekočinie, vse o bazah in aromah, o opremi in pripomočkih za pripravo le-teh

Priljubljena monotona DIY tekočina

OdgovorNapisal/-a ElGrigon » 18 Nov 2014, 19:26

Pozdravljeni,

Tematika naj bo namenjena izključno DIY monotonim vrstam tekočin, ki so vam najljubše kot All Day vape ali občasno.

Da prispevam s svojimi najljubšimi, ki so mi do sedaj vedno dobre in se read vračam k njim.

Uporabljam izključno HisVape bazo in arome in sicer:

- Virginia Cured, sama po sebi zelo dobra tekočina, ki mi vedno zapaše. Večkrat jo uporabljam za All Day. Ko se vrnem k njej, sem vedno navdušen nad okusom.
- Dark Vapor, podobno kot Virginia le, da ima za odtenek bolj okus po cigari. Paše zjutraj in čez dan, ob kavi.
- Maxboro, sicer ne tako specifičen, je pa dobra alternativa za kak dan, da se lažje vrnem k ostalim
- Cuban Supreme, zelo specifična cigara, odlična za dnevno spremembo.
- Burley, lahek tobačni okus. Predvsem mi paše za spremembo med dnevnim vozičkanjem.

To so zaenkrat moje tobačne priljubljene. Sadna se mi do zdaj še nobena preveč ne dopade. Kaj hitro se je naveličam.

Katere pa so vaše najljubše, ki vam vedno ustrezajo?
Uporabniški avatar
ElGrigon
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 373
Pridružen: 28 Jul 2014, 01:00
Kraj: Sv. Jurij v Slovenskih Goricah
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 28 times

OdgovorNapisal/-a k2b » 18 Nov 2014, 22:02

Sam ne verjamem v ADV - da bi eno tekočino vejpal vsak dan dan na dan..
Zato jih rotiram 5-6 in vsake toliko dodam kakšno novo, kakšna preskoči kakšen cikel ali dva in jo potem ponovno namixam - kakšne ne mixam več pa bi jo ker nimam arome - in potem uvrstim kakšno novo.
Ene 3 so mono-arome (e-tekočina samo iz ene arome), večina so pa mixi več arom.

Vsak dan pa uporabljam:

1. Heron - Zoosha Tob revisited by Yaeliq&k2b.
od septembra že žulim tole svojo prirejeno Zoosho Tob.Cinnamon Cookie Tobacco v osnovi in še precej mojih začimb v obliki Hypnotic Mista, Black@Green Tea in še česa.Na žalost danes praznim zadnji tank. Bo ttreba kaj naročit v Holly land...

2.Aqua - Kahva&Tiram - mix FA C.Espressa, tiramisuja, bavarian cream in še česa.Za dobro jutro in dober dan

3.Orchid V4 - 555Gold od IW - mono-aroma. Star mesec in 2 dni , že 1 teden ga testiram in mislim da bo nekaj časa en iz mojih ADV. Lep tobak in daleš daleč zadaj trpki oreščki.Fino.

4.Orchid V2 - Hypnotic Tab - mix 4 tobakov+Hypnotic Mista od FA. Ta je bil všeč tudi Mateju in še komu.

5.Russian91% - VZ Island Tobacco - lep osvežilen (pa ne z mento) tobačni od Vaping Zone - tudi mono-aroma.Zadnja flaška pod polovico, arome ni več, daleč je Amerika - kako majo lahko shipping 18$- rednecks :D

6.Kayfun Lite - ha, ta še nima imena pa je dober- ravno dozorel. Tob Symphony, Am4a, lešnik, kikiriki, karamela - v ospredju kikiriki.

7.Tobh @ Magma - Tropical Dee Lite 100%VG - opisan v drugi temi o DIY .mixanju.
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Axis » 18 Nov 2014, 22:28

Kar se baz tiče, enako, HisVape. Kar se tiče arom, izključno Capella. Zaenkrat moje najljubše:

1. Vanilla Custard - do sedaj najboljša aroma, kar sem jih poskusil. Kot bi jedel kremšnito/princesko v plinastem stanju :D . All day vape. Se je ne morem naveličati.
2. Raspberry - precej avtentičen okus sladkane maline. Zelo sladka. Najljubša samostojna sadna aroma.
3. Sweet strawbery - spet, precej avtentičen okus sladke jagode. Običajno jo mešam z vanilla custardom.
4. Sweet tangerine - zelo aromatična, zelo avtentičen okus. Se je pa hitro naveličam, tako, da jo konzumiram le občasno, ko mi "pridiši".

Kot lahko sodite po zapisanem, sem precej sladkosnede sorte. Sicer pa, 95% časa, če ne več, parim mešanico Vanilla Custard in Sweet Strawberry v razmerju 75/25. Zaenkrat še nič ne kaže, da bi se te mešanice naveličal. Pa tudi sicer se bolj kot ne držim "keep it simple and stupid" metode. Mislim, da še nisem mešal več kot treh arom hkrati.

Nisem pa še poskusil zmešati New York Cheesecake (po vonju arome sodeč nekakšna mešanica Vanilla Custarda in biskvita) in Chocolate Coconut Almond (čisti vonj Bounty-ja), ki ju sicer imam že nekaj časa. Če bo okus podoben vonju arome potem bom več kot zadovoljen.
RANDOM_AVATAR
Axis
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 54
Pridružen: 01 Nov 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na E-tekočine DIY - naredi sam

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron