Novi član

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

Novi član

OdgovorNapisal/-a Mathad » 25 Nov 2014, 01:04

živjo sem 21 letni študent iz Ljubljane in sem prvič poskusil elektronsko cigareto v srednji šoli, da bi nadomestil kajenje. Takrat sem kupil V2 cigareto iz trafike, ki pa ni zalegla.....

leto ali dva nazaj sem se tak odločil za nakup kompleta. V bljižnji trgovini(ki je zdaj že zaprta) sem kupil začetni Smooke komplet. komplet me je kar dosti stal ampak je bil bistveno boljši od prejšnje trafika variante.

Nekako mi je uspelo, da sem med tednom kadil tobačne cigarete čez vikend pa e cigareto.

Približnjo en mesec nazaj sem se odločil da popolnoma zamenjam in sedaj uporabljam baterijo smooke EGO L ( iz prvega kmpleta) in baterijo Kanger tech EVOD VV, ki mi jo je priporočil prodajalec. prav tako mi je priporočil uparilnik. tako z novo baterijo kot z uparilnikom sem zadovoljen vendar pa si želim najti še svojo najljubšo tekočino.
RANDOM_AVATAR
Mathad
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 24 Nov 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 25 Nov 2014, 22:34

Pozdravljen Mathad in dobrodošel na forumu,

Slika

Prav si se odločil da si prekinil s navadnimi čiki - če je malo vztrajnosti potem prehod ne bi smel biti pretežak glede na to da nisi bil dolgoletni kadilec.
Opremo imaš za začetek le okoli okusov e-tekočin se boš še moral malo potruditi da najdeš svoje priljubljene...tu je pač okusov na tisoče in kombinacij okusov na n-to potenco.
Ko sem sam začel vejpat pred štirimi leti sta bila samo dva,trije okusi dostopni v SLO:tobak kao Marlboro,vanilija in menthol - tako da izbira ni bila pretežka :D
Sedaj je pa tega dosti in ni vrag da ne bi našel svojega.Poskušaj zadeve v manjših količinah kupovat, pridi na kak vape meet kjer se da sprobat več okusov, tudi mnoge trgovine z tovrstno opremo imajo testerje in lahko preizkusiš pred nakupom...včasih se kaj najde tudi v malih oglasih na forumu...tukaj ni ravno nekih pravil okoli okusov: kar je nekomu superca bo drugemu samo obračalo...
KAr pogumno naprej - in če kaj lahko pomagamo in svetujemo - kar vprašat.
Nekaj so ti že odgovorili v temi "Začetniki in e-tekočine" drugo znanje in izkušnje bodo pa prišle s časom in "prepuhanimi mililitri" :D

Vape On!

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron