ViciousAnt Variant 260 Watt BOX MOD - Only for Pro-Vapers:)-

Tukaj spremljamo vse novosti reguliranih in nereguliranih MOD naprav

ViciousAnt Variant 260 Watt BOX MOD - Only for Pro-Vapers:)-

OdgovorNapisal/-a k2b » 01 Dec 2014, 17:55

1.Wattage MODE:Wattage ranges from 5W-260W
2.Voltage MODE:Volt ranges from 2V-8.4V
3.Pulse MODE: Volt ranges from 1V-6V(can vape continuously when press the fire button)




https://www.youtube.com/watch?v=f_TrA9NN-6Y#t=308
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D kudos for review!!!



Slika

Slika
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Axis » 02 Dec 2014, 02:24

Hahaha...legenda...kje so ga samo našli :lol:

Lahko bi naredili še močnejšega, samo potem ne bi bil vape safe...ker na 260w pa je to gorski zrak...svašta...

Reklamira 260w, a kašlja pri 10w...ko ga je zakuril na 260w in je RDA zagorel, mu je verjetno, vsaj po reakciji, tudi malo všlo v hlače...

Medtem je malo še skopiral Trippersa, še malo kašljal, malo blebetal, še malo kašljal, še malo blebetal, potem pa so ga verjetno odpeljali nazaj v zavod...

Ampak, zabavna prezentacija...vredna ogleda...in hkrati tudi poučna, saj bo njegov nastop od nakupa odvrnil marsikatero potencialno stranko...vsaj upam da jih bo čimveč.

Ni mi jasno kdo to rabi, po moje modi takšne moči sploh ne bi smeli biti legalni in je prav verjetno, da so smrtno nevarni. Ne znam si predstavljati kaj se zgodi če potegneš in inhaliraš na 260w. Meni tega niti pri 100w ne bi prišlo na misel, ma kaj 100, niti 50w nimam nobene želje poskusiti.

Vsaj po mojem mnenju take stvari povzročajo vejpanju škodo in prav kličejo po zakonski regulativi.

Sicer pa sem včeraj že videl klon na Fasttechu...
RANDOM_AVATAR
Axis
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 54
Pridružen: 01 Nov 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a ElGrigon » 02 Dec 2014, 09:21

Hoj,

Zadeva je za kake cloud chaserje, tekmovanja. Taka naprava ti naredi boost iz baterije, da res dobiš energije iz nje do zadnje kapacitete.

Z dobrim buildom verjetno gre tudi na 200W brez, da bi se kaj vžgalo. Dolg drip tip in veliko zraka, da se sproti hladi :)

Sam sem poskusil 50W in ni nekaj, da bi rekel vau ali se zdelo nevarno. Poteg je lahko zelo kratek ampak agresiven. Ni to za casual vaping :)

Je pa zanimivo kako daleč gredo proizvajalci s performancem elektronike in materiali. Kot, da bi tekmovali med seboj.
Uporabniški avatar
ElGrigon
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 373
Pridružen: 28 Jul 2014, 01:00
Kraj: Sv. Jurij v Slovenskih Goricah
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 28 times

OdgovorNapisal/-a tarpex » 08 Dec 2014, 00:02

ElGrigon napisal/-a:Je pa zanimivo kako daleč gredo proizvajalci s performancem elektronike in materiali. Kot, da bi tekmovali med seboj.


Res je.. osebno samo še čakam na prvi kilovat mod, dna1K čip, s podporo 0.001 ohm coilov, na 10 26500 baterij, iz materiala ki ga NASA uporablja za oblogo space shuttlov pri ponovnem vstopu v atmosfero, ki bo verjetno požgal grlo, pljuča in gobec prvemu reviewerju, ampak bo pa "most innovative, powerful mod ever!" :twisted:
RANDOM_AVATAR
tarpex
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 21 Okt 2014, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na Novosti - MOD naprave

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron