Začetnik - V2 EX Sampler paket

V rubriko splošno o elektronski cigareti spada resna debata o vsem, česar niste uspeli razvrstiti v nobeno drugo rubriko.

Začetnik - V2 EX Sampler paket

OdgovorNapisal/-a Sibuns » 05 Dec 2014, 12:43

Pozdravljeni.

Torej odločil sem se da bom običajne cigarete zamenjal z elektronskim cigaretom. Po nekaj časa sem se odločil da si nabavim V2 EX Sampler paket. Sedaj pa imam par vprašanj.

1.) Kot prvo me zanima, kaj so 3 takšne prozorne gumice, ki sem jih dobil v paketu?

2.) Na približno koliko časa je treba polnit baterijo?

3.) Katere okuse priporočate?

4.) Kako vem kdaj je baterija polna? Ali spremljam onih 5 lučk na bateriji, ali se barva na usb polnilcu spremeni iz rdece v modro ?

5.) Ali lahko menjavam kartuše? Na primer da mi zdaj pase en okus, čez eno uro pa bi mi pasal en drugi okus?

6.) Če se vam zdi, da še je kaj pomembno, pa sem pozabil vprašat mi prosim povejte.

Hvala za vaše odgovore v naprej in lep pozdrav =)
RANDOM_AVATAR
Sibuns
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 13
Pridružen: 05 Dec 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a tomvai » 07 Dec 2014, 11:24

1. k EX bateriji je priložen pokrovček za polnila. Da se pokrovček tesno prilega bateriji in ne odpade stran je na navoju baterije nameščen o-ring oz. gumica. V paketu so zraven še tri rezerve. Deluje pa EX baterija tudi brez tega pokrovčka.

2. to je čisto odvisno od tega koliko boš kadil. Priporočeno je da se jo napolni ko stanje baterije pade na 2 oz. 1 lučko.

3. okusi so zelo subjektivni, v paketu je 10 okusov, najbolje da jih preizkusiš in izbereš tistega, ki ti bo najbolj odgovarjal. Naš najpopularnejši tobačni okus je V2 Red, meni osebno je najljubši Sahara, zelo rad pa uporabljam tudi Grozdje ali Colo.

4. baterija je polna takrat ko sveti vseh 5 lučk pa tudi lučka na polnilcu takrat začne svetiti modro.

5. kartuše lahko menjaš kolikor pogosto ti paše :)

6. predvsem ne izgubi računa od paketa, tako da lahko koristiš dodatno garancijo na baterije oz. el. komponente v2cigaret.
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Sibuns » 08 Dec 2014, 01:03

A pa se da dobit pri nas ta nova polnila. Cartridges EX, ki baje ustvarjajo boljšo paro in dlje držijo ?
RANDOM_AVATAR
Sibuns
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 13
Pridružen: 05 Dec 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a tomvai » 08 Dec 2014, 02:10

ta teden jih dobimo, ponedeljek, torek. Zaenkrat samo okusa Red in Congress, kasneje pa se Sahara, Mentol, Metin Čaj in Pepper mint.

EX polnila sem tudi sam stestiral in so zelo dobra, predvsem je fino ker imajo okencek da vidis koliko je tekocine notri, pa takoj delajo dobro paro. Boste pa z njimi morali uporabljati bodisi ta pokrovcek od EX baterije ali pa plasticen pokrovcek ki pride zraven 5-paketa. Pri veriznem kajenju se namrec ta polnila zelo segrejo tko da se jih brez pokrovcka ne da intenzivno kaditi.
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Sibuns » 08 Dec 2014, 13:57

Aha. To naročim potem preko V2cigarete ali kje drugje? Imam pa se eno vprasanje glede baterije, saj se mi zdi da se mi kr hitro porablja. Zjutraj sem si jo napolnil do konca in po prvih 10 potegih so bile se samo 4 lucke. Pri cirka 20 potegih so bile se samo 3, potem pa zopet skoci malo na 4 pa takoj pade na 3. Ali je to normalno ali so kaksne tezave z baterijo ?
RANDOM_AVATAR
Sibuns
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 13
Pridružen: 05 Dec 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a tomvai » 08 Dec 2014, 13:59

Po mojih izkusnjah je to normalno oz. pri meni ponavadi prvih 5 luck gre zelo hitro(to pac pomeni 100%), nato 4 lucke tut gredo relativno hitro, potem pa 3 lucke trajajo kar nekaj casa. Ko zacne nihati med 1 in 2 lucko pa jo ponavadi tudi ze napolnim. Pol pri 1 lucki tudi ne dela vec tolk dobre pare ker pade voltaza. Ampak drgac zadeva drzi tam 1 polnilo in pol, lahko tudi vec odvisno od stila kajenja.
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a tomvai » 08 Dec 2014, 14:02

Polnila se bo dalo naročiti preko v2cigarete.si novi izdelki bodo dodani predvidoma jutri.
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Sibuns » 09 Dec 2014, 00:27

Koliko polnil pa pokadis dnevno ? In katerim cigaretom je recimo enako polnilo z 0,6% nikotina ?
RANDOM_AVATAR
Sibuns
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 13
Pridružen: 05 Dec 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a tomvai » 10 Dec 2014, 09:30

0.6 je primerna za tiste kadilce ki kadijo ultra lahke cigarete. To koncentracijo sam uporabljam, pokadim pa do 1 polnilo/dan ponavadi manj(to je enako prib. 20 cigaret). V vednost, EX polnila so sedaj na prodaj na spletni strani. :)
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na Splošno o elektronski cigareti

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron