Pozdrav iz Pule!

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

Pozdrav iz Pule!

OdgovorNapisal/-a antihrist » 09 Dec 2014, 14:29

Živjo!

Evo da i ja pružim podršku vaping ekipi iz Slovenije. Lijepo je da se okupite i lijepo da postoji mjesto gdje ljudi mogu potražiti pomo? i postaviti pitanja o ovom za neke još uvijek novom "sportu".

Inače, e-cigarete koristim ve? duže vrijeme (skoro ?e i dvije godine) i nisam baš neki početnik. Trenutno (nekih 6 mjeseci) sam zaglavio na kombinaciji Kayfun Lite+ i Nemesis. Naravno, klonovi. Možda ?e jednog dana kad stvarno budemo pripadali Europi na red do?i i originali :) Teku?ine sam nešto mixam. Baza koju koristim je od Valtera (sa vaperclub.org foruma), a arome su uglavnom TPA i Inawera.

Redovno dolazim u Ljubljanu, pa ako nekom mogu pomo?i, nek se slobodno javi. A naravno, i ja ?u biti slobodan da potražim pomo? ako zaglavim u Ljubljani :)

Eto, toliko o meni... Ako sam nešto zaboravio, pitajte...

Još jednom, čestitke na trudu i sretno sa nastavkom!



:twisted:
antihrist
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 09 Dec 2014, 02:00
Kraj: Pula, Istra
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 09 Dec 2014, 21:30

Slika
in pozdrav s drugega konca Istre! :D :lol: 8)

Fino da si nas obiskal tu na slo-vaperju - tudi sam sem na vaperclubu.org večkrat in berem dosti dobrega okoli Valter e-juica - probal sem njegov Cinnamon Cookie in Morning Star - dobra :lol:

Evo - tu se nekaj trudimo in družimo in se učimo vsi pomalo - panoga je mlada in razvoj hiter. Važno je da imamo kaj za cugat in da smo pustili smrdulje :D

Se ga beremo/čitamo :D

k2b

Slika
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost