para

Kako pričeti, kje in kaj kupiti.
Vse, kar bi želeli vedeti, preden se odločite za elektronsko cigareto. Vse, kar vas zanima potem, ko ste se že odločili za elektronsko cigareto.

para

OdgovorNapisal/-a jur » 14 Dec 2014, 17:37

Pozdravljeni.
Zanima me predvsem od cesa je odvisna kolicina pare ki jo porizvee moj e-cig?. Parim ga na elaf ijust in enkrat imam veliko pare enkrat pa zelo malo kar me moti. Zanima me kako bi to izboljsal na ijustu oziroma kaksne resitve obstajajo zaenkrat se nimam namena presaltati na mod naprave zato bi vas prosil za pomoc in svetovanje lp. Jur
RANDOM_AVATAR
jur
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 21 Nov 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a ElGrigon » 14 Dec 2014, 19:56

Več ali manj pare je odvisno koliko ti ga zalije, se pravi da je v tuljavi preveč tekočine. Odpraviš s čiščenjem. Znak, da je zalita je brbotanje.
Vpliva lahko tudi prazna baterija, ko gre ta proti koncu je tudi manj moči na tuljavi in manj pari.
Uporabniški avatar
ElGrigon
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 373
Pridružen: 28 Jul 2014, 01:00
Kraj: Sv. Jurij v Slovenskih Goricah
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 28 times

OdgovorNapisal/-a mateb » 14 Dec 2014, 20:15

Tudi jaz mislim, da gre za zalito grelno glavo, če imaš enkrat dosti pare, drugič malo.

Ko zalije grelno glavo je znotraj nje preveč tekočine. Posledično se tekočina ne uparja dovolj dobro in rezultat je premalo pare.

Če se mi slučajno to zgodi jaz takoj obrnem elektronsko cigareto pokonci, tako da baterija gleda v strop. Naredim 2-3 inhalacije, da malce izsušim grelno glavo in potem je zopet v redu. Pri tem se ti lahko zgodi, da pride 1 kapljica do ustnic. Če se hočeš temu izognit, najprej obrni elektronsko cigareto in počakaj, da pride ta kapljica ven. Ustnik obriši z robčkom in nato naredi 2-3 inhalacije da izsušiš grelno glavo.
RANDOM_AVATAR
mateb
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 64
Pridružen: 13 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 1 krat
Prejete zahvale: 6 times


Vrni se na Kotiček za začetnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron