Smouchi...kaj uporabljati naprej ?

Kako se modeli elektronskih cigaret razlikujejo med seboj? Kateri model je pravi za vas?
Vse o baterijah, razpršilnikih in ostali osnovni opremi.

OdgovorNapisal/-a alansi » 09 Feb 2014, 12:02

k2b napisal/-a:Tu smo še malo odzadaj, so naši bratje Srbi pa Hrvati dost naprej - pri njih je to zdaj urbani trend.No ja, sej je že Cankar jamral na to vižo...

V Srbiji je bila največja promocija E-cigaret to, da je eden od sponzorjev njihovega reallity showa Farma (po naše Kmetija) prodajalec E-cigaret: Udeleženci so jih lahko vapali in sedaj je to tam pravi bum.

Pri nas pa je problem tudi v ponudbi - na eni strani je bila do predlani glavna ponudba malih cigaretam podobnih produktov, od katerih je Maitimov Smouchi še najmanj slab. Najhujši so ponudniki onih cigaret z gobicami, ki jih prodajalci še vedno ponujajo po Bolhi. Če pa je že kaj boljšega, je pa drago kot pes, kot npr. tale VAMO V.2 z Vivi uparjalnikom: http://www.eco-vivo.si/vamo-vivi-nova-3-5ml-1800mah-e-cigareta-safe-n-sound.html (100% pribitek v akcijski ceni) ali pa prodaja zastarelih CE-4 clearomizerjev po 8?.
RANDOM_AVATAR
alansi
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 47
Pridružen: 14 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Vaperu » 12 Feb 2014, 13:55

ma ne vem, no. meni osebno je že v štartu bila zadeva veliko veliko boljša od cigaret. Tako, da nisem imel prav nobene krize. je pa res malo več dela in sitnosti s tem. uparjalniki menjavat, tekočino dolivat, baterije se spraznijo... veliko bolj enostavno kar prižgati cigareto, pa je. ampak, vsaj meni, ne odtehta.
RANDOM_AVATAR
Vaperu
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 27
Pridružen: 08 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Smrk Ana » 21 Mar 2014, 18:07

Opazila sem, da se je na forumih o e-cigaretah ustvarila bolj kot ne negativna naravnanost do slovenske blagovne znamke Smouchi, ki je pogosto hote ali nehote izpostavljena kot nazadnjaška in konzervativna. Glede na to, da so zaradi prepovedi oglaševanja e-cigaret forumi zaenkrat edini konkretni posrednik širšega informativnega konteksta za potencialne uporabnike in edini, ki ustvarjajo vtise pred nakupi, se mi zdi mogoče prav, da si nekdo, ki išče informacije o e-cigaretah na spletu, lahko prebere tudi drugo plat medalje.

Trgu e-cigaret v Sloveniji sledim od začetka v letu 2008. Podjetje Maitim je bilo z izdelki Smouchi med prvimi ponudniki v Sloveniji in so tudi praktično edini, ki so se na področju trženja e-cigaret obdržali do danes. Takrat je bila tehnologija e-cigaret še precej v povojih, zato ne gre zameriti, da so imeli tedaj v ponudbi modele, ki so povzročali težave, saj so se kvarili bolj kot ne vsi modeli e-cigaret. Takoj ko se je na trgu pojavila prva zanesljiva e-cigareta s kartomajzerjem, so bili oni v Sloveniji prvi, ki so jo uporabnikom tudi ponudili. Drugi ponudniki iz tistega začetnega obdobja so zaradi slabih izdelkov prodajo večinoma opustili. Menim, da ne gre spodbujati negativne miselnosti o slovenski blagovni znamki zgolj na podlagi njenih začetkov, saj je na prvotnih slabih izkušnjah zgradila varnostni sistem testiranja pred uvrščanjem novih izdelkov na trg. Njihova dolga prisotnost je kvečjemu prednost, saj jim daje dolgoletne izkušnje z izdelki in uporabniki.

Ne moremo govoriti, da je Smouchi v ponudbi zaostal, saj imajo (če pogledate njihovo spletno trgovino) kar pester izbor, med njimi nova uparilca GS-H2 in GS-H5. Dejstvo pa je, da se pri prodaji ne fokusirajo zgolj na strastne ljubitelje vejpanja, temveč na širši del populacije. Torej ne samo na tisti del, ki je vešč tehnologije in jim je vseeno, kako dolgo in debelo cev držijo v rokah, le da se megalomansko pari in je najmodernejše, temveč tudi na tisti del, ki vključuje v tehnologiji in internetu malce manj vešče kadilce in ki na takšno veliko spremembo pri načinu kajenja še niso pripravljeni. Doseči poskušajo, da bi bili optimalni in testirani modeli e-cigaret, polnil in e-tekočin dostopni na čim več prodajnih mestih. Ta (na primer kioski ali Mercatorjeve trafike) pa niso specializirana prav za e-cigarete, imajo nešteto drugih izdelkov in malo prostora, zato izbor in zaloga ne moreta biti tako obsežna kot v spletni trgovini ali specializirani prodajalni e-cigaret. Sicer pa se skladno z večanjem zanimanja in prepoznavnosti e-cigarete počasi tudi na teh prodajnih mestih ponudba že širi.

Za dosego šišega trga skozi večje prodajne kanale so potrebni tudi številni certifikati in testi, ki zagotavljajo varnost in seveda kakovost vsakega ponujenega izdelka (Smouchi ima na primer poleg potrebnih mednarodnih certifikatov tudi slovensko potrdilo o varnosti izdelka v skladu s smernico o splošni varnosti proizvodov).

Se opravičujem, če sem bila predolga, in vas vse lepo pozdravljam.
RANDOM_AVATAR
Smrk Ana
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 9
Pridružen: 21 Mar 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Smrk Ana » 21 Mar 2014, 18:25

Ja, še tole bi dodala. Ne razumem, zakaj bi bil nekdo, ki uporablja e-cigareto, ki z videzom spominja na tobačno in mu ta za njegove potrebe povsem zadostuje, staromoden. Navadne tobačne cigarete imajo že stoletja enako obliko! Z izjemo slim različic in še nekaterih drugih. Številni prisegajo na to obliko in velikost in za večjo e-cigareto niti slišati nočejo. Uporabnikov takšne e-cigarete je samo v Sloveniji nekje 25.000, kaj šele drugod po svetu. Njena uporaba je preprosta tudi za laika in ne povzroča nobenih nevšečnosti. Model tudi ni ?predpotopen?, saj se njegovo tehnologijo nadgrajuje iz leta v leto, le oblika ostaja z razlogom enaka. Ta X4, ki ga trži Smouchi, se je v množični prodaji izkazal tudi za zelo zanesljivega. Gre pa za proizvajalca, ki je s tem modelom uspešno prodrl na številne trge, med drugim tudi na prodajne police Walmarta.

Strinjam se, da gre za model, ki zaradi svoje majhnosti ni tako vzdržljiv in močan, da bi lahko zadovoljil potrebe bolj zahtevnega, strastnega kadilca. Zato se tudi trži kot model, ki je po vzdržljivosti baterije in polnila najbolj primeren za zmerne kadilce, tiste, ki pokadijo cca. škatlico ali manj cigaret na dan. In seveda je primeren za vse, ki za vsako ceno želijo, da jih e-cigareta z videzom spominja na tobačno (in izkušnje kažejo, da takšnih ni malo, saj je številnim pri uporabi pomemben zgolj ritual, obred, gib roke, ki ga ta e-cigareta definitivno ohranja, večje pa zahtevajo prilagoditev malce drugačnemu ritualu).

Milijonske prodajne številke tega modela kažejo, da še zdaleč ni iz mode! Seveda to ni e-cigareta, ki bi jo ponujali strastnemu kadilcu, ki želi podobnost učinka s tobačno cigareto oziroma želi občutiti močnejši ?throat hit?. Za njih so na trgu drugi, večji, vzdržljivejši modeli, ki proizvajajo občutno večjo količino pare. Tudi takšni skupaj z e-tekočinami počasi prihajajo v širšo slovensko prodajno mrežo.
RANDOM_AVATAR
Smrk Ana
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 9
Pridružen: 21 Mar 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a mmc » 21 Mar 2014, 22:17

Smrk Ana napisal/-a:Ja, še tole bi dodala. Ne razumem, zakaj bi bil nekdo, ki uporablja e-cigareto, ki z videzom spominja na tobačno in mu ta za njegove potrebe povsem zadostuje, staromoden. Navadne tobačne cigarete imajo že stoletja enako obliko! Z izjemo slim različic in še nekaterih drugih. Številni prisegajo na to obliko in velikost in za večjo e-cigareto niti slišati nočejo. Uporabnikov takšne e-cigarete je samo v Sloveniji nekje 25.000, kaj šele drugod po svetu.

Ne morem verjet. 25k Slovencev bi naj vapalo ta staromoden model? Imaš mogoče podatek, koliko bi naj bilo v Sloveniji vseh vaperjev?
RANDOM_AVATAR
mmc
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 25
Pridružen: 16 Mar 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 22 Mar 2014, 02:44

Pozdravljam nova člana Smrk Ano in mmc-ja!
(škoda ker se nista predstavila v rubriki "Člani se predstavijo......") pa vaju zato pozdravljam kar tukaj.

O Maitimu in Smouchi blagovni znamki:

Gotovo nihče ne spodbija pionirske vloge Maitima na trgu e-cig v SLO - sam sem kupil
marsikaj s polic Maitima npr začel sem s tem:

Slika

pa potem nadaljeval s tem

Slika

in potem kako leto pa pol nabavljal tele

Slika

-Ta prva - tisti 808D komplet je bil bolj za vzorec, nikoli ni deloval kot bi moral
- ta druga Dcore - ko je delal je bilo ok, samo uparjalnik je hitro crknil (nadomestni je bil hudimano drag) z novim so mi pa začeli tanki puščat pa je bla kmalu spet ena zalost.
- Smouchi X4 - ta me je takrat mislim da leta 2011 kar presenetil - majhna napravca brez velke škatle ampak delala pa je....baterije so se hitro praznile (normalno) pol smo pa kupovali vložke-filtre oz kartomajzerje.
Ponavadi trafikanti dali tiste škatle s kartomajzerji kam na sonce tako da nikoli nisi vedel kaj boš dobil.
Potem so prišle stekleničke z e-tekočino 15 ml za 13 EUR...pa sej takrat še ni blo krize pa recesije pa je šlo :lol:
(no lepo da vidim da so sedaj pol cenejše)...

V trenutni ponudbi Maitimovih e-cigaret vidim.

- Smouchi H2 e-cig -> OK začetni set (H2 in H5 sta mi všeč samo okus po plastiki me moti) - mogoče bi kazalo dodati še kak Evod, kangerjev (M)T3S ali še boljše RGM2 (steklo) za mogoče 1 USD višjo nabavno ceno
https://www.fasttech.com/product/1535303
https://www.fasttech.com/products/0/10005661/1442201-mt3s-bcc-bottom-coil-clearomizer-3-0ml
https://www.fasttech.com/products/0/10004861/1536100-authentic-t3s-bottom-coil-clearomizer-2-4ml
https://www.fasttech.com/products/0/10004691/1363501-evod-electronic-cigarettes-round-mouth-atomizer-15

- Smouchi CE4 EGO CE4 je svetovna uspešnica med uparilnimi sistemi.....že že samo katerega leta je to že bilo????
V Evropi (Češka, Poljska, Irska, Španija) so v tem segmentu uspešnice Vapeonly Aspire BDC (od 4,23 EUR naprej za končnega kupca), Kangerjevi proizvodi se tudi
dobro tržijo, Vision VT pa še kar nekaj je tega.....

- E-cigareta DCORE - ne vem no, po moje so v 2014 boljši seti za ta denar

- Smouchi TOP e-cigareta X4 - to je ok kompletek za začetek, nekaj podobnega kot V2 cigs

- Smouchi TOP1 za enkratno uporabo - OK to mora bit en disposable e-cig

-2x e-cigareta Smouchi 510-T - to sem probal od enega drugega proizvajalca samo je zadeva malo nerodna s tistim ustnikom ne vem mogoče je pa za koga ok.....

- Smouchi e-pipa z menljivim uparjalnikom, začetni komplet - to zna OK zadeva če dobro dela baterijski del in ima 510 navoj da lahko daš kak drug atomizer gor

- e-tekočine -> mogoče bi kazalo še razširit ponudbo z bazami in aromami za naprednejše uporabnike -

Od pionirja na področju trženja e-cigaret v SLO pričakujemo torej razširitev ponudbe z recimo temu "sodobnejšo" opremo, segment Smouchi X4 cigalike pa seveda ostane v trafikah in trgovinah kot prvi stik uporabnika z e-cigareto.
Vse pripombe so resnično dobronamerne, vemo da to ni EDINA dejavnost firme ampak vseeno mogoče kakšna osvežitev ponudbe.

Lep pozdrav še 1x Smrk Ana :) in oglasi se še kaj

Pa še to: mi nismo kadilci in ne kadimo - smo vaperji, vejperji...no ja nekakšni vepri pač na sončni strani Alp...

Vape On -> se ga vejpamo

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a alansi » 26 Mar 2014, 11:11

@k2b, dober odgovor 8)
RANDOM_AVATAR
alansi
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 47
Pridružen: 14 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Vaperu » 30 Mar 2014, 17:50

resnično dvomim, da so prodali 25.000 teh cigaret v sloveniji, jaz še nisem videl nikjer nikogar, da bi uporavljal mini ecigarete, sem pa kar veliko po lokalih. Tudi če so jih, se verjento nahajajo kje po predalih. Če že, vidiš stare "dobre" ego variante (revčki se mi že kar smilijo) in končno sem srečal tudi možakarja s ecomom, kot ga imam tudi sam. Sva šla na kavo in se oba strinjala da je to največji izum človeštva, takoj za kolesom. :D
RANDOM_AVATAR
Vaperu
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 27
Pridružen: 08 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Smrk Ana » 31 Mar 2014, 10:37

Hvala za prijazen sprejem k2b. MMC je postavil zanimivo vprašanje. Razumem pa tudi dvom, ki ga izraža Vaperu. Odstotek uporabnikov e-cigaret, ki velja za zahodne države (vključno s Slovenijo), se giblje med 5-10 % vseh kadilcev. To je podatek novinarja Financ iz konca leta 2013, kar pomeni, da je odstotek danes verjetno že višji. V slovenskih medijih je bil zadnji podatek na temo odstotka slovenskih uporabnikov objavljen kar nekaj časa nazaj (več kot leto dni zagotovo), in sicer naj bi bil odstotek uporabnikov e-cigaret med kadilci v Sloveniji takrat 7 % (šlo je za objavo POP TV-ja, ki je žal ne najdem ? če jo bom, objavim link). Tudi ta odstotek je danes verjetno višji. Je pa zanimivo, da tudi sama skoraj nikoli ne vidim nikogar, ki bi v lokalu vejpal. Očitno ljudje z e-cigaretami zaenkrat ostajajo še bolj doma, v avtu. Morda se bojijo sitnosti, neprijetnih, postrani pogledov? ... Ker, resnici na ljubo, se včasih še vedno zgodi, da je kdo, ki je ?naperjen? proti kadilcem, alergičen tudi na elektronsko cigareto in noče razumeti, da je zadeva v lokalu dejansko dovoljena in da mu kot bystanderju ne škoduje. Nisem prepričana, da je e-cigareta v splošnem pri nas že tako dobro sprejeta kot v nekaterih drugih državah. Klima je še malce negotova, pa tudi splošno poznavanje izdelka med ljudmi ni tako visoko kot v državah, kjer beležijo milijonske prodajne številke. Mislim, da k temu veliko pripomore tudi slovenska prepoved oglaševanja e-cigaret. Menim, da se tukaj dela velika škoda vsem, ki bi z e-cigareto lahko opustili tobak, pa sploh ne morejo priti do dobrih informacij.

Na 25.000 uporabnikov modela e-cigarete, ki z videzom spominja na tobačno, v Sloveniji kažejo prodajne številke kioskov in drugih večjih centrov, in sicer glede na število prodanih e-cigaret X4 ter glede na mesečni obrat kartomajzerjev. Slednje tudi kaže, da te e-cigarete ne ležijo zgolj v predalih. Zanimiv podatek je, da je prodaja kartomajzerjev v letu 2013 v primerjavi z letom 2012 poskočila za 41 %! Pri navedenih številkah je upoštevan le največji ponudnik tega modela v Sloveniji. Tako da je številka uporabnikov še višja.

Zanimivo je tudi, da so prodajne številke pri e-cigaretah in dodatkih v širšem prodajnem kanalu v poletnem obdobju nekoliko nižje kot v zimskem, kar kaže na to, da je med uporabniki veliko sezonskih vaperjev, ki e-cigareto uporabljajo bolj kot ne le v zimskem obdobju (se pravi, kombinirajo uporabo tobačnih cigaret in elektronskih, pozimi, ko je mrzlo, e-cigareto uporabljajo precej več kot poleti). Gre za segment uporabnikov, ki, kot kaže, (še) ni pripravljen na popolni prehod iz tobaka na e-cigareto. Med njimi je tudi mnogo takih, ki tudi (še) niso pripravljeni na večjo spremembo rituala, kakršnega narekujejo večje, zmogljivejše e-cigarete. Skratka, ciljna skupina je zelo kompleksna.
RANDOM_AVATAR
Smrk Ana
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 9
Pridružen: 21 Mar 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Smrk Ana » 31 Mar 2014, 11:05

K2b, natančna analiza. 8) Če dovoliš, bi dodala še nekaj opažanj. Zasledila sem, da je Dcore model na razprodaji, to najbrž pomeni, da gre počasi ven. Imajo pa Dcore baterije (sama sem tudi bila uporabnica) enak navoj kot EGO baterije, tako da kupec nima kaj izgubiti z nakupom, saj lahko potem na tej bateriji uporabi kateri koli novejši uparjalnik. Kar imam jaz izkušenj z Dcorjem, se je večinoma pohvalilo dobro kakovost baterij in pa to, da je pri uparjalniku bolj kot pri nekaterih drugih modelih do izraza prišla aroma.

Kar se tiče kartomajzerjev na trafikah in tega, da so jih prodajalci puščali na soncu ?v trafikah so potrebovali nekaj časa, da so se privadili novemu izdelku v ponudbi, zdaj, vsaj po tistih kioskih, kjer imajo redno prodajo kartomajzerjev in izdelek že dobro poznajo, vedo, da ne sodi na sonce in teh težav ni več.

Zdaj uporabljam H2 in ne občutim nobenega okusa po plastiki. Niti še od nikogar, ki ga uporablja, nisem slišala, da bi imel okus po plastiki ... Aroma po e-tekočini je dobra, pare pa je več kot dovolj tudi za strastnega vaperja (pri tem izdelka ne primerjam z modi in podobnimi, večjimi in še zmogljivejšimi izdelki). Poskusila sem že kovinske ustnike, pa moram reči, da me kovina v ustih ne privlači preveč. Seveda je to stvar, o kateri se odloča vsak posameznik.

Gledano globalno, so prodajne številke CE4, CE5 in drugih uparjalnikov te serije še vedno zelo visoke. Verjetno so targetirani na širši segment uporabnikov, kot ena izmed bolj ugodnih variant za začetnike?! Se pa strinjam, da se ti uparjalniki ne morejo več kosati z novejšimi in naprednejšimi. Glede na to, s čim se širi ponudba v večje slovenske prodajne kanale, vidim, da to ni ključni Smouchi produkt. Verjetno je v ponudbi bolj zaradi tistih uporabnikov, ki so tega modela vajeni.
RANDOM_AVATAR
Smrk Ana
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 9
Pridružen: 21 Mar 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 01 Apr 2014, 14:38

@Smrk Ana:

Res je - baterija iz Vcore kompleta je kvalitetna, tudi meni še dela....
Dcore pa meni ni nikoli delal pravilno več kot urico....mogoče je tebi, ker si imela servis blizu :lol:

Kar se pa H2 in H5 tiče - ne vem no - sem že rekel da za dolar in cent več dobiš neprimerljivo boljši T3s ali pa Evod,
H2 bi bil zame v razredu CE4/CE5 oz " atty for 2 bucks".

Če izpeljem iz te točke še navezavo na CE4 in CE5 - in na širši segment uporabnikov ter ugodnih variant za začetnike.
Trdim, da je to že iztrošena franšiza in da v ta cenovni razred sodijo proizvodi z letnico 2013, ki so tudi cenovno ugodni in tehnološko
mnogo naprednejši in z dosti boljšo vapersko izkušnjo.Govorim o atomizerjih v cenovnem rangu od 4 - 12 EUR v maloprodaji v Evropi,
ki sem jih navedel v zgornjem postu.
Poznam kar nekaj poskusov odvajanja kajenja in prehoda na e-cigareto s CE4 atomizerjem, ki so (kljub temu da so bili kupljeni) ostali pri poskusih oz. k vrnitvi k analogni cigareti.

Zelo cenim to debato in odziv ter pripravljenost na izmenjavo mnenj - mislim, da je to tudi en od ciljev tega foruma da skušamo uporabniki vsaj malo
sugerirati distributerjem vaperske opreme kaj trg pravzaprav želi in potrebuje.
Mislim, da bi marsikdo bil pripravljen kupiti tudi kakšen naprednejši set v SLO trgovini
namesto da to naroča v tujini - če bi bila razlika v ceni sprejemljiva.

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a mateb » 02 Apr 2014, 13:08

Mislim, da bi bili prodajalci vaperske opreme zelo veseli sugestij, predlogov, pohval in pripomb. Naredite kakšno temo in podajte svoje predloge, ali pa pošljite kakšen mail direktno prodajalcu in povejte kaj pogrešate.
RANDOM_AVATAR
mateb
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 64
Pridružen: 13 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 1 krat
Prejete zahvale: 6 times

Smouchi in ponudba

OdgovorNapisal/-a Smrk Ana » 11 Sep 2014, 10:07

Ta tema je že malce zamrla, a vseeno bi rada dodala še tole. Mislim, da ni upravičeno govoriti o temi Smouchi, kaj uporabljati naprej? Smouchi blagovna znamka ne predstavlja zgolj X4 modela e-cigarete, ki izgleda kot tobačna in se trži po vsej Sloveniji, ampak imajo tudi specializirano e-trgovino e-cigaret, naprednejših in zmogljivejših e-cigaret in e-tekočin, kjer najdete tudi KangerTech, Innokin, Kamry in Vision Spinner (zelo prepoznavna imena v svetu e-cigaret).
RANDOM_AVATAR
Smrk Ana
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 9
Pridružen: 21 Mar 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 12 Sep 2014, 14:47

Vabljena da nas sproti obveščaš o novostih v ponudbi blagovne zanmke Smouchi :D

Smouchi kot sinonim za X4 ciga-like e-cigarete se je pač prijel v SLO kar ni nujno slabo.

Mogoče bi kazalo prodajalcem v trafikah Dela in 3dva namignit da kdor preraste X4 lahko preide na kaj drugega iz vaše ponudbe - razširjenost prodajnih mest kar kriči po apgrejdu ponudbe...
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Smrk Ana » 26 Mar 2015, 16:56

Znova sem malce zašla na to stran in temo ... Ja, ponudba na določenih trafikah (3DVA) in v E.Leclercu je bila z e-tekočinami v stekleničkah in standardnim modelom e-cigarete (GS-H2), ki omogoča polnjenje z e-tekočino, razširjena že skoraj pred letom dni. Tako, da tisti, ki so prerasli X4 model e-cigarete, kot pravite, lahko "napredujejo" na model, ki je bolj vzdržljiv in je sposoben proizvesti tudi opazno več pare.
RANDOM_AVATAR
Smrk Ana
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 9
Pridružen: 21 Mar 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Prejšnja

Vrni se na Modeli elektronskih cigaret - osnovni

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron