Orchid RTA by Aethertech

Mehanični in regulirani modi. atomizerji RBA,RDA,RTA , baterije polnilci in ostala oprema za napredno vejpanje

OdgovorNapisal/-a k2b » 27 Jan 2015, 17:09

Zdej je mal več ker EUR pada :D
Damn - zgleda da bo to moj 4-ti Orchid...
Dej še mal napiši kako dela airflow controller - se pozna če ga zapreš?
K tam na FT forumih nabijajo da ni lih posre?en tale AFC :oops:
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Japplek » 28 Jan 2015, 12:27

k2b napisal/-a:Zdej je mal več ker EUR pada :D
Damn - zgleda da bo to moj 4-ti Orchid...
Dej še mal napiši kako dela airflow controller - se pozna če ga zapreš?
K tam na FT forumih nabijajo da ni lih posre?en tale AFC :oops:

Je res, da sem dosedaj sprobal samo kfl in tega orchida, zato mogoče nisem najboljši za dajat detaljne nasvete. Meni je afc super. Enostavno sta dva vijaka v obliki čepov, katera se skrijeta v luknjo ki jo blokirata. Odviješ do tja kjer ti paše. Če priviješ do konca, potem blokiraš komplet afc. Jaz sem nastavil in zaenkrat je še vedno ok.
Sem pa imel včeraj pripetljaj z orchidom. Nosil sem ga namreč v bundi v žepu, seveda ne skozi naravnost in je zalil skozi airflow. Pri kfl se mi to ne dogaja. Zdaj ko je zopet doma naravnost postavljen, je zopet vse ok. Očitno ne mara preveč obračanja, zato bo bolj za doma :D
Slika
Uporabniški avatar
Japplek
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 87
Pridružen: 09 Jan 2015, 02:00
Kraj: Žalec
Dane zahvale: 18 times
Prejete zahvale: 7 times

OdgovorNapisal/-a ElGrigon » 28 Jan 2015, 14:54

To mene moti pri RTA-jih, da teče iz njega, če ga mobilno uporabiš.
Zato ne KF, ne Russian, ne Orchid in še kateri ne. Nima smisla. Če ga moraš imeti pri miru, je driper veliko boljša varianta.
AFC pri teh RTA-jih je zame premalo definiran. Ni ne za mouth ne za lung inhale, nekje medvmes. Vse splošno bi morali biti narejeni za obe varianti v tem je potem prednost pred navadnimi aka Kanger pro tank ali Aero uparjalniki.
Uporabniški avatar
ElGrigon
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 373
Pridružen: 28 Jul 2014, 01:00
Kraj: Sv. Jurij v Slovenskih Goricah
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 28 times

OdgovorNapisal/-a Berghaus » 28 Jan 2015, 16:04

Tu Lemo raztura, moram reči. Ni mi še dripnil niti kapljice, ne glede na to, kako ga pustim ležati. No, oba Lemota, dokler nisem enega oddal. Zračno odprt do konca, seveda.
Uporabniški avatar
Berghaus
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 39
Pridružen: 20 Nov 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 8 times

OdgovorNapisal/-a quest » 28 Jan 2015, 16:48

Pet Kayfunov in niti enkrat ni nobeden spustil skozi luknjo za zrak.

Nekaj ugotovitev:
-dobro zategnjen + deck-če ni izpod izolatorja lahko pronica
-po dolgi neuporabi in napolnjenem rezervoarju se naredijo kapljice na coilu in kapnejo v luknjo za zrak izspod coila. Pač vata, rayon ali kaj že nikoli ne neha vleč youica
Slika
Uporabniški avatar
quest
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 384
Pridružen: 10 Maj 2014, 01:00
Kraj: Dolenjska
Dane zahvale: 69 times
Prejete zahvale: 50 times

OdgovorNapisal/-a k2b » 28 Jan 2015, 21:35

Iz RTA-jev ne sme teč če so pravilno na-wickani :D /zapolnjeni z vato...

Lahko da so občutljivi na hitre spremembe temperature (ko ga pozimi nosiš zunaj in ko prideš na toplo znajo omastit AF luknjo ali pa tudi spustit konkretno).
Sam nosim - v 18350/18500 varianti moda ven tele - vedno v prsnem žepu jakne
- Heron v hybridu s Papsom - ne spušča nikol če je prav na-wickan
- KFL - zna spustit kakšno kapljico - ampak res kapljico
- KFL z LPG modom - glej sliko o temi za LPG mod - ker mod prekriva AF luknje ni ne mastenja ne potenja direkt, mogoče kakšna sraga ostane na notanjem obodu moda in obrišeš ko polniš - zelo priporočjiva kombinacija
- Orchid V2/V4 custom - pravilno wickan mogoče kakšna sraga na AF luknjo, bol omasti če vlečem in je baterija na modu pod 3,5V ter se e-juice ne upari popolnoma in primezi kaj ven
- Erlkonigin Nano - pravilno polnjen in wickan ne spusti nič.

Sam sicer dripperjev ne nosim dost okoli - mogoče kadar bi kje sprobal kak nov e-juice.Stalno kapljanje me utruja, pa pol na tist na hiter sparit kadar greš. Razen Veritasa in Magme mi še vsak kej mezi skoz luknje in mam skoz mastne prste :D

Tako je pri meni - pri vas je kamot drgač - vsi drugačni - vsi vaperji :D :) :lol:

Slika[/img]
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a k2b » 03 Feb 2015, 23:45

In končno se je Orchida lotil tudi P.Busardo - sicer originala in to V1

Slika Slika

https://www.youtube.com/watch?v=R2kkgMJOvE0

Spoiler - 20 minut se matra da se spravi testirat - rezultat je : Vape je odličen, ostalo pri Orchidu je šlamperaj"
Govora je o originalu za 124 $, ki pride v najlon vrečki in v navodilih piše da ga očistite ker je od strojnega olja.....
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Yox » 09 Feb 2015, 08:53

Evo končno dobil vse dele s fasttecha kayfun lite v2 1:1 clon z nano tankom, orchid v4 bazo in dimnik, rezervne tanke.
Takoj nardil 1 ohm z 28g kanthalom, sem pač omejen z istickom. Okus je bil odličen ogrevalni čas pa porazen, pa tudi zraka ni blo tolko kot sem pričakoval. Stvar razdrl povrtal luknje na bazi, mislim da na 2,5 mm in nardil spet 1 ohm build z 29g kanthalom to pa z istickom že dela kot se gre. Zaenkrat mi je stvar dobra tako da sem naročil še kar eno bazo in en dimnik ker imam še en top cap in tank viška. Sam še vedno mi je lemo ljubši, okusa je sicer za odtenek manj drugače pa sta čisto primerljiv vape (potem ko povrtaš luknje za zrak na v4 bazi :D ).
Morem pa še nabavit kako dostojno 18650 baterijo za nemesisa in sprobat orchida na 0,6 - 0,7 ohma z 28g kanthalom, po mojem bo šele pri tem setupo dal vse od sebe.
RANDOM_AVATAR
Yox
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: 29 Dec 2014, 02:00
Kraj: Nizka / Rečica ob Savinji
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Prejšnja

Vrni se na MODificirane e-cigarete

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov