Pozdrav!

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

Pozdrav!

OdgovorNapisal/-a blush » 10 Mar 2015, 20:01

Jaz sem pa eden tistih tičev, ki je nehal kaditi "na suho". In nisem kadil kakšno leto. Ampak nisem bil ozdravljen. :( Pogrešal cigarete vsak dan, vsako uro.. In potem začel grešiti - najprej enega, jutri dva... Mende se pijanec spreobrne ko se v jamo zvrne..
Kakih 5 let nazaj sem poizkusil e-cig - smoochi ali nekaj takega - in to je bilo nekaj najbolj nagravžnega kar sem kadarkoli imel v ustih. Nekaj let kasneje poskusim še enkrat. E - roll. To je že bolje. Sam polniš tekočino po svojem okusu. Ampak to še vedno ni to. In potem končno poskusim "pravi" vejp.. :D :D Zgodil se je čudež. Očitno ne bom nesel s sabo v grob strašne želje po kajenju. Samo pustite me vejpat pa bom srečen. :D :D
Politiki in raznorazni samooklicani strokovnjaki , ki mislite da imate pravico vtikati se v zadeve drugih - pustiteeee me veejpatiii!!

He, he, lep dan vsem
RANDOM_AVATAR
blush
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 10 Mar 2015, 02:00
Dane zahvale: 1 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a quest » 10 Mar 2015, 22:43

Tudi teb en lep pozdrav.

Mislim, da te tukaj vsi razumemo. Preber tole temo pa boš videl vsakršnih nehanj in začetkov. Vsem pa je eno nehal analogijo in začetek vejpa.

Drug svet, drugi okusi, drug stil življenja. Defenitivno boljši.

Če kaj potrebuješ, nasvet, pomoč pa kar naglas povej. Meni so tukaj vrhunsko pomagali, čeprav sem ubiral svoja pota. A vedno sem po daljši poti prišel na predlagan cilj. :lol:
Slika
Uporabniški avatar
quest
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 384
Pridružen: 10 Maj 2014, 01:00
Kraj: Dolenjska
Dane zahvale: 69 times
Prejete zahvale: 50 times

OdgovorNapisal/-a blush » 11 Mar 2015, 19:02

Hvala lepa, res super da ste tu vsi pripravljeni pomagati slepcu čez cesto.. :D
Seveda imam sto vprašanj, pa bi zaenkrat samo eno stvar.
Zdaj vlečem na mini protank 2 - cca 2 ohma, 8 - 12w. Imam pa naročen Kanger subtank mini. Mimogrede - to menda ni slaba odločitev? Imam možnost "normalnega" vejpanja in "turbo" verzijo..?
Ker turbo verzije še nikoli nisem poizkusil ( 0,5 ohm in xyW) me zanima kako je pri tej stvari z nikotinom. Bral sem post parilka o vnosu nikotina (zelo poučno), tu pa me zanima ali obstaja možnost hitrega predoziranja oz. koliko mg tekočina je po vaših izkušnjah pametno vejpat na subtanku, oz kaj naj bi bila zgornja meja.

Hvala, naslednjič se potrudim oglasiti na pravem mestu.. :oops:
RANDOM_AVATAR
blush
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 10 Mar 2015, 02:00
Dane zahvale: 1 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a ElGrigon » 11 Mar 2015, 19:46

Subtank optimalno pari nad 20W, temu primerno mora biti tudi mod.

Lahko si narediš tudi svoj build in ga zračno pripreš ter vse skupaj prilagodiš svoji opremi.

Nikotinska doza bi bila zame npr. za tak tank maks. 4-6mg/ml. Predoziranje boš občutil v slabosti ob kakšnem verižnem vejpu ali glavobolu ali čudnem občutku v trebuhu,...
Uporabniški avatar
ElGrigon
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 373
Pridružen: 28 Jul 2014, 01:00
Kraj: Sv. Jurij v Slovenskih Goricah
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 28 times

OdgovorNapisal/-a k2b » 11 Mar 2015, 22:27

Pozdravljen in dobrodošel na forumu!

Slika

Vidim da si začel že konkretno in ti že Subtank hodi po glavi - mod že imaš'
Vsaj 30W, še raje 50W - iStick je popularen v teh cajtih...

Kar se pa stopnje nikotina tiče - če si na ProTank miniju na 6 mg/ml - ti bo na Subtanku s pravim modom/baterijo dovolj 3-4 mg/ml...

Sej pri miru nas bojo pustili z vejpanjem - malo bojo lonček v obliki kakega davka na užitek zraven pristavli - to se slej ko prej vsaka ablast spomni da državljanom ni kak gušt preveč poceni dan.

Ker smo vejperji iznajdljivi bomo gotovo našli kakšno pot naprej, Tako da kar pogumno in

Vape On!

k2b

Slika
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a blush » 12 Mar 2015, 20:15

Hvala za dobrodošlico in nasvete.

He, tolk sem že star, da vem da dandanašnji politikom lonček ni več dost.
Mal me skrbi, da bo bolj lonec, pol čeber, ajmar pa sod ..
:D :evil:

Uživajmo dokler gre
lp
:D
RANDOM_AVATAR
blush
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 10 Mar 2015, 02:00
Dane zahvale: 1 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron