FA MTS Vape wizard

Doma narejene e-tekočinie, vse o bazah in aromah, o opremi in pripomočkih za pripravo le-teh

FA MTS Vape wizard

OdgovorNapisal/-a Psygoat » 16 Mar 2015, 16:37

Oj,

zanima me, če ima kdo izkušnje s tem aditivom. Ker malo berem, da je to neka kemikalija, ki spremeni delovanja borbončič in s tem vpliva na okus. Pa se mi sliši malo riskantno, da neko kemikalijo vdihavas direktno v pljuča.

Če pa ni panike me pa zanima, kaj dejansko ta stvar naredi v ejuicu :)

Hvala
RANDOM_AVATAR
Psygoat
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 11
Pridružen: 16 Jan 2015, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Yox » 17 Mar 2015, 09:23

Sam sem ga uporabljal pri mešanju tobačnih in sladice tekočinah. Imam pa zadnje čase nekam boleče grlo in malo sumim, da je povezano s vape wizardom. Ko vejpam sadne v katere ga ne dajem se stanje grla izboljša. Morem še mal potestirat ga pa v nalsednje mešave preventivno, ne bom več dajal. Kolkr sem kapiral (ne me držat za besedo)je stvar dobra za bolj kompleksne recepture, da se okusi bolje zlijejo, vsekakor pa dajo tekočine z njim več pare. Ko sem ga dodal v samostojno tekočino z FA lešnik je okus bil slabši - kot bi imelo priokus po hrenu :?
Morem stestirat kaj dejansko mi škodi ker je tudi capella vanilla custard zelo sumljiva, kolikor vidim na tujih forumih, ima kar nekaj ljudi težave z njo.
RANDOM_AVATAR
Yox
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: 29 Dec 2014, 02:00
Kraj: Nizka / Rečica ob Savinji
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 22 Mar 2015, 18:24

Capella je z V2 verzijami svojih arom odpravila DIACETYL,ACETOIN,ACETYL PROPIONYL..tako da so po mojem to ene od bolj kvalitetnih in varnih arom - v normalnih koncentracijah seveda.

Sam Capella arome doziram od 3-5%...in mi po kakem mesecu (če jih ne porabim) postanejo skoraj pre-aromatične.

Za boleče gro (Yox) bi pa jaz bolj okrivil kak "prehud" build/setup na dripperju/RTA ki ti šopa premočan throat hit....posledično imaš po daljšem vejpanju potem boleče grlo .... doživel tud sam na kakih 0,4 -0,5 ohm buildih ki so tako dobro dela da nisem mogel nehat vejpat :D :shock:

MTS Vape Wizzard pa ne uporabljam - naj bi zaokrožil in povezal arome tam kjer uporabljamo več arom v mixih. Ne vem - mogoče kaj zamujam - ampak enostavno ne pogrešam...
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Yox » 23 Mar 2015, 09:24

Capella je z V2 verzijami svojih arom odpravila DIACETYL,ACETOIN,ACETYL PROPIONYL..tako da so po mojem to ene od bolj kvalitetnih in varnih arom - v normalnih koncentracijah seveda.

Sam Capella arome doziram od 3-5%...in mi po kakem mesecu (če jih ne porabim) postanejo skoraj pre-aromatične.

Za capello vanilijo drži V2 bi naj ne imela "stranskih učinkov" je pa okus drugačen za mene osebno slabši.
% pa imaš prav 5% je polna kapa okusa če jih pustiš odležat vsaj 14 dni.

Za boleče gro (Yox) bi pa jaz bolj okrivil kak "prehud" build/setup na dripperju/RTA ki ti šopa premočan throat hit....posledično imaš po daljšem vejpanju potem boleče grlo .... doživel tud sam na kakih 0,4 -0,5 ohm buildih ki so tako dobro dela da nisem mogel nehat vejpat Very Happy Shocked

Driperjev ne uporabljam, najhujši setup pa je 1 ohm dual coil orchid :D

MTS wape vizard sumim za svoje težave zaradi tega ker ko vejpam tekočine brez njega je grlo manj boleče. da ne bom ukradel legitimne teme za svoje težave sem odprl novo v e cigareta in zdravje http://slo-vaper.mojforum.si/slo-vaper-about456.html.
MTS vape wizarda pa od sedaj naprej ne uporabljem več, tako če ga kdo potrebuje mu ga dam gratis kolikor ga je še ostalo (morem preverit :) )
RANDOM_AVATAR
Yox
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: 29 Dec 2014, 02:00
Kraj: Nizka / Rečica ob Savinji
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 24 Mar 2015, 02:31

NEverjetno je - čeprav smo off topic - kako ima dual coil 0,5 Ohma na Orchidu V3/V4 mehak in smooth ter nenaporen vejp na mehaniki ali tam nekje do 22W na reguliranem modu...dosti boljše kot 1 ohm ali 0,7 Ohma...nisem verjel dokler nisem probal....
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na E-tekočine DIY - naredi sam

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron