Zdravo!!!

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

Zdravo!!!

OdgovorNapisal/-a Jaay » 31 Mar 2015, 10:31

Zdravo!

Z velikim veseljem pregledujem ta forum. Veseli me, da je ta scena pri nas očitno že zelo razvita, izkušenih vejperjev, eksperimentov in tudi ponudbe je mnogo več, kot sem si to lansko leto ob začetkih sploh lahko mislil. Veliko koristnih informacij, registriral pa sem se, ker se mi kljub temu pojavljajo vprašanja. Sicer sem lansko leto po 15 letih kajenje zamenjal z vejpanjem. Ves ta čas sem bil na v2, zdaj pa sem začel odkrivati "naslednjo stopnjo", sestavljanje baterij in tankov, modi, predvsem pa DIY tekočine.
RANDOM_AVATAR
Jaay
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 31 Mar 2015, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 31 Mar 2015, 11:06

Pozdravljen Jaay in dobrodošel na forumu!

Slika

Res je - vaperska scena se tudi pri nas razvija - čeprav ne tako zelo kot v nekaterih EU deželah ki so bile tudi bolj "kadilske". Pri nas je kadilcev sorazmerno nizek procent - po podatkih iz leta 2010

Slika

smo pod EU povprečjem - pa še okostenele navade/razvade se pri nas težje spremenijo kot drugod imam občutek.

V glavnem - scena se počasi z zamikom razvija in kadilci so verjetno vedno bolj v dvomih glede svoje razvade - vsaj tisti ki količkaj razmišljajo o tem.

Skušali ti bomo odgovoriti na tvoja vprašanja, nekaj se boš naučil še spotoma - previdnost in natančnost sta pa tudi pri tem športu potrebna.

Vape On in se ga beremo!

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov