Nov član :)

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

Nov član :)

OdgovorNapisal/-a unclebob » 07 Maj 2015, 16:41

Lep pozdrav vsem!
Ta forum obiskujem redno že kar nekaj časa,a sem si končno vzel minutko dve in se končno registriral :)
Elektronsko cigareto uporabljam ze skoraj poldrugo leto, vse se je začelo iz dolgčasa in ebay-evih avkcij, kjer sem dobil set ego-c in uparjalnik ce5 za 4 eur :lol:
To je vodilo do raznih ego twistov, v3 mega, hana 30w in se kaj bi se naslo :)

Trenutno uporabljam istick 30w z dvema orchidoma in kayfunom, na poti je pa še subtank. Za doma oz. "posebne priložnosti" sta pa redno v rotaciji še trije mehanci, dva smpla in nemesis, skupaj z derringerjem, mutation v3 in plume veil, ostali vec ali manj stojijo v kotu :D

Več kot pol leta se tudi aktivno ukvarjam z mešanjem lastnih e-tekočin, kjer sem se tudi marsikaj naučil in izpopolnil kakšen (vsaj meni) zares dober recept.

Tako sva se z sodelavcem, s kateim sva skupaj zacela vejpat in mešat tekočine. odločila, da poizkusiva z lastno linijo e-tekočin. Zavedava se, da je trg že dokaj zasičen, tako da strmiva k kvalitetnim in cenovno dostopnim tekočinam, tudi v večjih količinah :) trenutno sva v fazi sestavljanja ponudbe in dokončevanja poslovnega načrta, bi se pa moglo nekje sredi poletja vse skupaj realizirati. Boste pa vsi obveščeni brez skrbi :) pa tudi za kakšne sample se slišimo :wink: Lep pozdrav

Gal
RANDOM_AVATAR
unclebob
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 07 Maj 2015, 01:00
Kraj: Koper
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a ElGrigon » 07 Maj 2015, 23:11

Pozdravljen na forumu.

Lepo si se zagnal, celo do točke z lastno linijo tekočin. Kapo dol.

Želim vama veliko uspeha!
Uporabniški avatar
ElGrigon
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 373
Pridružen: 28 Jul 2014, 01:00
Kraj: Sv. Jurij v Slovenskih Goricah
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 28 times

OdgovorNapisal/-a k2b » 08 Maj 2015, 02:05

Pozdravljen unclebob in dobrodošel na forumu!

Slika

Kar pestra evolucija vaperskega razvoja se bere tu pri tebi - ki ga boš nadgradil kot praviš s poskusom plasmaja lastnih e-tekočin. Zadeva je očitno dozorela iin upam da bomo kmalu lahko poskusili kaj iz vajine kuhinje.

Uspešen preboj in se še kaj beremo

Vape On!

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a unclebob » 08 Maj 2015, 22:42

Hvala vsem na lepi dobrodošlici in lepih željah :)
Ja, upam da bo vse stopilo v pogon čimprej, naslednji mesec naj bi začeli delati vse potrebne certifikate za zagon prodaje e-tekočin.

Sicer nevem, kako je z objavljanjem anket na Vašem forumu, razumem, da moderatroji nekaterih forumov tega ne pustijo. Namreč pripravil sem anketo, ki mi bo močno pomagala pri dokončnem razvoju linije in nakupovalni izkušnji na spletni strani, saj bi rad celotno podobo čimbolj rad približal zahtevam in željam vsem odjemalcev.
Če bi bilo odobreno iz strani moderatorjev, bi to anketo objavil tudi tukaj, je pa zelo kratka, ne vzame več kot dve minuti :)
Kakršen koli nasvet ali pa priporočilo je vedno dobrodošlo! :)

Lp
RANDOM_AVATAR
unclebob
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 07 Maj 2015, 01:00
Kraj: Koper
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 09 Maj 2015, 00:04

Lahko objaviš temo v rubriki "Splošno o elektronski cigareti" kjer lahko tudi kreiraš preprosto anketno vprašanje ali daš link do ankete ki jo že(verjetno) imaš na neki lokaciji.
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a unclebob » 09 Maj 2015, 00:20

Super, hvala lepa :)
RANDOM_AVATAR
unclebob
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 07 Maj 2015, 01:00
Kraj: Koper
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron