Prošnja oz. predlog

Mehanični in regulirani modi. atomizerji RBA,RDA,RTA , baterije polnilci in ostala oprema za napredno vejpanje

Prošnja oz. predlog

OdgovorNapisal/-a fortitudo » 22 Jul 2015, 13:53

Hej! Dolgo nisem bila tu, sem imela preveč vsega službenega skupaj s selitvijo v novo prebivališče in vsemi s tem povezanimi štrapaci. No, pred kratkim sem si vzela čas pa končno nadgradila svojo opremo z enim istickom 30 pa kangerjevima subtankoma nano in mini. Zdaj pa takole...poskusila sem z rewickanjem OCC-ja, ki še ni bil zapacan pa nisem bila ravno uspešna, ker je puščalo (ziher premalo vate, zdaj pa ne vem kaj je premalo kaj pa preveč). Počasi se mi bo nabralo nekaj teh glav in bi jih pravzaprav najraje obnovila (plus usposobila RBA od minija). Ja, ja, vem, obstajajo številni tutoriali na Youtubu, pa vseeno bi bila neznansko hvaležna, če bi se bil kak mojster za obnovo teh zadev pripravljen z mano sestati in mi pokazati kako se tem zadevam streže. Častim pivo, kako britansko true VG tekočino...lahko tudi kak čevap, če/ko bodo temperaturne razmere primerne za normalno dihanje v okolici razgretega žara.
RANDOM_AVATAR
fortitudo
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: 10 Jun 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 23 Jul 2015, 01:18

O lej jo - pozdravljena! :D

Verjetno misliš nekoga iz LJ (oz okolice) ?

Če se ne bo noben javil lahko poskusiš poklicat v Pyursmoke in vprašaš za Kristiana (če ni na dopustu) - po moje ti bo z veseljem pokazal kako in koliko....

Tukaj se lepo vidi koliko vate .... malo na tesno mora iti skozi tuljavo pa ne pretesno...
https://www.youtube.com/watch?v=aQhqeL87scc


A to tudi tuljave misliš navit ali samo vato menjat?
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a fortitudo » 23 Jul 2015, 11:14

Ok, hvala za nasvet...seveda sem imela v mislih koga iz LJ ali okolice. Ja, glave bi rada znala v celoti obnovit, pa tudi samo rewickat, pri čemer bi mi prav prišlo malo "vaje" pod nadzorom. Moram priznat, da imam nekoliko fobije pred vsakršnim hecanjem z žicami, baterijami in štromom nasploh (slabe izkušnje - še čudno, da sem sploh začela vejpat, če bom kdaj imela mehanski mod z dripperjem, bo pa to že res velik uspeh), pa čeprav sem drugače zelo "sam svoj mojster". Dokler so kladivo, žeblji, šraufciger pa šraufi v igri je vse ok, ko je treba rihtat karkoli v zvezi s štromom sem pa ponavadi lepo na varni razdalji s takim precej skeptičnim pogledom:-) Tko, je kaj češ...
RANDOM_AVATAR
fortitudo
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: 10 Jun 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na MODificirane e-cigarete

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron