Pomoč pri nakupu e-cigaret za odvajanje staršev

Kako pričeti, kje in kaj kupiti.
Vse, kar bi želeli vedeti, preden se odločite za elektronsko cigareto. Vse, kar vas zanima potem, ko ste se že odločili za elektronsko cigareto.

Pomoč pri nakupu e-cigaret za odvajanje staršev

OdgovorNapisal/-a Pasivc » 16 Avg 2015, 21:36

Ker nimam časa zaradi težkega študija bi vas prosil za kar se da veliko pomoči res bom hvaležen, nekaj sem že sam pobrskal a enostavno si nemorem privoščiti seminarja iz tega.

Sem 21 let star študent in tastari že od mojga 16 leta končujejo s kajenjem pač vsakič je isto.Zdaj zmanjšava na 1 škatlo pol pa prekineva.

Pač vem da tako negre, nemoreš se kar odločit in nehat, zato jima nameravam nabavit e-cigarete in sem karseda optimističen vem, da če jima bi svetoval, da to kupita sama nebi, ker bi rekla nene saj lahko nehava in bi vse se bi spet ponovilo. Za začetek se mislim sam ukvarjat z nabavo ker vrjamem, da je tečno ker ni ista rutina, nameravam jima svetovat da zjutraj ko že nima okusa po čiku začneta z e-cigom pol čez dan kašno navadno ampak vedno bolj e-cig.

Gre se za to, da vsakič ko pridem po učenju ven na svež zrak tam zaudarja po dimu oz se kadi, pa živimo v naravi.

Kadita 57 mild in tam 2 škatli(+ kdaj kj več fix) na dan.

kadita od svojih mladih let torej bo tam 30-40 let.

Nebi rad kupu neke začeniške fore k jih bi sam odvrnila od tega rad bi real deal, za mamo kj manjšega morbit da zgleda k taprav čik, če pa te scene niso kvalitetne nedajo tapravega hita al karkoli, se ne spoznam na to sem šel čez dobo pol letnega eksperimentnega kajenja samo da bi našu pot oz. nasvet ampak sem nehal takoj braz problema in z veslejem brez občutka odvisnosti, tako da rabim res nasvete tistih, ki so bili odvisni.

Lp in hvala vsem ki si bodo vzeli čas
RANDOM_AVATAR
Pasivc
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 16 Avg 2015, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 17 Avg 2015, 23:45

Pozdravljen Pasivc,

Kar težko nalogo si si zadal - verjamem da bi rad na vsak način svojim staršem omogočil življenje brez tobaka.

Po moje bo zadeva malo komplicirana (nočem bit pesimist) ker mislim da se vseeno MORATA ona dva odločiti za nehat kadit .

Če boš reskiral s poskusom nabave e-cig seta "presenečenje" bi ti izpostavil nekaj po mojem primernih zadev
- V2 cigs + 18 mg/ml nikotinska tobačna e-tekočina.
To ne stane dosti (cca 12 EUR+e-tekočina) toliko da sploh vidita kako to zgleda....

- Kanger ProtankMini 2 + Ego Twist baterija - cca 30 EUR
Še vedno dokaj soliden set za začetnike - z visoko nikotinsko e-tekočino zaleže...


- Joyetech eGrip cca 50 EUR - majhna in precej učinkovita naprava primerna za začetnike in bolj napredne vejperje.


- Subox Mini komplet cca 60 EUR - če jima je velikost sprejemljiva je to tudi zelo dobra opcija za nekaj časa


Malo si oglej kako zgledajo te zadeve na Youtube - vsekakor pa ju probaj zvleč v kakšno trgovino kjer bosta lahko kaj tudi preizkusila....
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Pasivc » 18 Avg 2015, 01:14

Hvala super, sej fora je, da si ful želita nehat samo nikoli nerata pa sta probavla kao na drugo znamko ki jima je zanič samo da dobi nikotin da se jima bi zagabla in take scene.. sam pomoje si morš najt neki kar ti vseeno paše in če gledam sebe je to res stvar, ki bi jo probal vem pa da bi onedva to vidla kot strošek in zgubo časa za izbiranje zato bom js tisti, ki bom porabil čas za študijo, ki jo bom potem nakratko predstavil njima... Denarja mi ni žal mislim da je to edina šansa če rata SUPER čene bom pa jaz malo nenikotinske vejpal pa širil sceno haha :D sem gledal malo na youtubu zaj Indoor Smokers sj ke fix poznate sm se malo seznanu z to sceno.
RANDOM_AVATAR
Pasivc
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 16 Avg 2015, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Pasivc » 20 Avg 2015, 04:55

Še par vprašanj imam, ko enkrat nabavim Mašinerijo kukr razumem je to tank+baterija. Kje in kako je najbolje nabavljat potrošniški materjal? To so E-liqudi in kaj grelne glave, če imam prav? še kaj? Za E-liquide vem, da so kompatibilni pač načeloma z vsemi napravcami (razen izjeme), kaj pa grelne glave? kako pogosto se jih mena, morš čuvat glede na model?

Zaenkrat sem mislil kupit kar Kangertech EVOD glass startetkit sem pogledal par lepih rewievow pa cenovno je ugoden. (se mi zdi podobno kot zgoraj sestavljen kompletek z egotwist in protank mini-2)

tnx za odgovore
RANDOM_AVATAR
Pasivc
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 16 Avg 2015, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a jero » 03 Sep 2015, 16:12

Pasivc.. tudi sam sem začetnik v tej sceni. Sem pa kadil 21 let, škatlo na dan. Zjutraj ob kavi verižno vaj 5 čikov. 10 dni nazaj sem si kupil Joyetech eRoll in par hisVape tekočin, ki so jih priporočali začetnikom. Moram rečt, da od prvega vdiha nisem več potreboval čikov. Pa ne, da sem se moral kaj nazaj držat. Čiki so od trenutka, ko sem potegnil prvi vejp postali brezpredmetni, zastareli in odvečni. Zadeva ne samo, da popolnoma zadovolji mojo odvisnost, temveč bistveno izboljša vse tisto kar mi je bilo pri kajenju všeč. Odprl se mi je popolnoma nov svet.. boljši, okusnejši in bistveno manj zdravju škodljiv.

Zakaj sem se odločil za eRoll? Velikost navadnih čikov, prenosni polnilec, okusen in enostaven za uporabo.

Je pa velikost hkrati tudi pomankljivost. Če hočeš imeti majhno napravo pač žrtvuješ baterijo in tank. Tank je potrebno dofilati malce prepogosto. Meni sicer to niti ni moteče saj imam rad da menjam okuse. Če sem doma je to OK, če pa sem nekje bogu za le?ima pa ne vem.. moram sprobat. Baterija zdrži cca pol ure kajenja preden jo je treba dat v polnilec za 20 min. Vendar te tam sicer že čaka nova napolnjena. Problem bi bil če verižno kadiš cel dan brez dostopa do elektrike.

Jaz bi vsakemu kupil eRoll komplet plus mogoče dodatni prenosni polnilec (lahko tudi eRoll PCC Mega), da jima baterije res zdržijo. Glavo baje menjaš na vsake 14 dni.. lahko tudi dlje če jo čistiš. Baterije baje na 3 mesece.

Čeprav nimam nič izkušenj z ostalimi napravami, to zadevo zaenkrat priporočam vsem, ki želijo nehat kadit.
Uporabniški avatar
jero
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 446
Pridružen: 03 Sep 2015, 01:00
Kraj: Notranjska
Dane zahvale: 167 times
Prejete zahvale: 214 times


Vrni se na Kotiček za začetnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron