Celebrities in e-cigareta

V rubriko splošno o elektronski cigareti spada resna debata o vsem, česar niste uspeli razvrstiti v nobeno drugo rubriko.

Celebrities in e-cigareta

OdgovorNapisal/-a k2b » 30 Mar 2014, 15:00

E-cigareto uporabljajo tudi več ali manj znani iz show-bizza

http://www.ecigator.net/blog/list-celebrities-smoke-electronic-cigarettes.html
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a valjhun » 16 Maj 2014, 19:10

Še ikona italijanske popevke Patty Pravo, je prešla na elektronske.
Seveda Ovale elips...

https://it.cinema.yahoo.com/foto/patty-pravo-abbandona-il-tabacco-slideshow/
RANDOM_AVATAR
valjhun
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 45
Pridružen: 08 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 16 Maj 2014, 20:42

Kdo se še spomni sploh Patty Pravo???

Top 5 celebs ki NE UPORABLJAJO ovalnih
http://www.licensetovape.com/celebrity-e-cig/

P.S. Počasi bomo končali s prikritim oglaševanjem.
Trgovci se bodo kot taki registrirali na forumu in tam lahko predstavljali kar pač že
po določenih pravilih.
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a mmc » 16 Maj 2014, 23:37

ko pride kdo na novo semle...pri teh oglaševanjih dobi občutek da je ovalnik res smetana kar se tiče vapanja.
čeprav ne poznam ovalnika, dobivam občutek da to ni to, ker na tak način oglašujejo na vseh možnih forumih... očitno roba ne gre v prodajo :?:
pa še njihove tekočine so menda najboljše :shock:
RANDOM_AVATAR
mmc
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 25
Pridružen: 16 Mar 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Rawr » 18 Maj 2014, 21:09

Se strinjam, da novi vejperji dobijo občutek kako je ovale oh in sploh. Pri taki ceni in povprečnem vejpu žal ne...
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Vaperu » 19 Maj 2014, 15:54

No, jaz se pa ne strinjam.

Probal sem vse mogoče zadeve, ki se trenutno dobi na trgu, od smuči, do V2, apollo, še en drug Ce5 in vse skupaj je bilo ena zares velika žalost, Nato sem šel v Ovale ter nabavil sebi in ženi eCom. Moje je deloval super, ženi ga je zamakalo, zato sem odšel spet v trgovino kjer si mi ga b.p. zamenjali za elips. Čez čas sem ugotovil, da je ženina zadeva, tj. elips precej boljš, zato sem si šel iskat še sebi, eComa pa dal na bolho. Tako da moje mnenje je. da ?e hočeš top zadevo, potem ne moreš mimo Ovale ELIPS. Je pa res da rabiš dva, ker je na račun dizajna in priročnosti pač šibkejša baterija noter.

Boolj podobnega občutka kajenju enostavno na trgu ni. Riserva+elips enostavno zmaga.

Tako da, že res da Ovale ni poceni, ampak z razlogom.
RANDOM_AVATAR
Vaperu
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 27
Pridružen: 08 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Rawr » 19 Maj 2014, 22:50

Probal sem vse mogoče zadeve, ki se trenutno dobi na trgu


S tem si že dovolj povedal, da pišeš kar nekaj na pamet. Noben na svetu ni sprobal vseh vejp zadev, ker je to pač nemogoče...

Smuči? Apollo? Ce5 za 3$? lol Če si ga ti plačal 10 eur, še ne pomeni, da je dobra roba... Jaz sem jih po nekaj tednih metal vstran, ker so le in samo potrošna roba.

Da je nekaj dobro, lahko oceniš in trdiš, ko sprobaš precej različnih zadev, kar pa jaz sem. Ce4, Ce5, evod, različni protanki, različni iclear, 3 različne genesis tanke, kayfun, aqua pa še trident rda povrhu. Razen lepega dizajna in boljše plastike, ti ovale da ravno toliko kot ego starter kit za 10$. Žalostno vendar resnično. Eni vejpamo iz steklenih in jeklenih tankov, ki so neškodljivi za usta in telo :D

Konec meseca bom v Lj pa se oglasim v eni od trgovin da probam ta ovale! Potem pa bom ven povleko nemija pa jih zameglil :lol:
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 20 Maj 2014, 01:11

Ovale ima svojo temo - vse debate naj gredo tja
http://slo-vaper.mojforum.si/slo-vaper-about76.html

Ni treba da se vsaka tema tukaj zaspama z Ovalom....

Me spominja že na Woody-ja Allena - Ni važno kakšno je vprašanje - vedno je odgovor ->
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a tomvai » 20 Maj 2014, 09:47

Rawr napisal/-a:
Konec meseca bom v Lj pa se oglasim v eni od trgovin da probam ta ovale! Potem pa bom ven povleko nemija pa jih zameglil :lol:

No naredi pol en review v Ovale temi njihovih izdelkov :)
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Rawr » 20 Maj 2014, 11:33

tomvai napisal/-a:
Rawr napisal/-a:
Konec meseca bom v Lj pa se oglasim v eni od trgovin da probam ta ovale! Potem pa bom ven povleko nemija pa jih zameglil :lol:

No naredi pol en review v Ovale temi njihovih izdelkov :)


Bom mel poleg navaden ego kit 900mAh z evod za direktno primerjavo. Zadevo si bom natančno ogledal in probal, pol pa bomo vidli, kak je dejansko dobra.
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Vaperu » 20 Maj 2014, 16:38

mah... larifari... samega sebe dematiraš, ko praviš da nihče ni sprobal vsega, potem pa navajaš kaj vse si ti sprobal. Mogoče imaš več izkušenj na kako se jim že reče, mech sistemih, velikih baterijah, montaži tuljav, hi-tech zadevah, mešanjem lastnih tekočin... ipd ipd ipd. Mene ta znanost pač ne zanima in verjetno večine kadilcev tudi ne. Zanimalo pa me je, kako na najboljši način preiti iz tobačnih na elektronske brez odrekanj, problemov, prekomernega ukvarjanja s tem, ob predpostavki seveda, da karseda ohranim svoje kadilsko zadovoljstvo. In ravno tu je razlika. In me niti ne briga toliko, če kaki ruski sistemi naredijo kaj več pare. Raje od takih polizdelkov, ki zagtevajo ure študiranja in ukvarjana, uporabljam preverjene in funkcionlane zadeve.

Sploh pa nisi iz svojih vaperskih izkušenj veliko potegnil, če bi rad svoje jeklenke primerjal z malo elektronsko cigareto kot je elips.

Kar se pa škodljivosti za usta in telo tiče, pa sem zasledil na tem in drugih domačih in tujih forumih precej obče preverljivih raziskav, ki so jih naredili za svoje izdelke in to je vsaj za mene zadostna garancija, ki pove, kaj v resnici škodi in kaj ne. Ne rečem, lahko da imajo tudi drugi primerljive raziskave, ampak najdem jih pa ne....
RANDOM_AVATAR
Vaperu
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 27
Pridružen: 08 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a tomvai » 20 Maj 2014, 16:48

Vaperu napisal/-a:Sploh pa nisi iz svojih vaperskih izkušenj veliko potegnil, če bi rad svoje jeklenke primerjal z malo elektronsko cigareto kot je elips.


Kje pa je rawr kaj govoril o kakšnih jeklenkah? Ce me vid ne vara je govoril o tem da bo za primerjavo vzel navadno ego baterijo + evod2 uparjalnik, glede na to da nekateri Ovale "nepristranski" uporabniki trdijo da je to vse ze tako zastarelo da sodi na odpad te pa to res nebi smelo tako skrbeti :). Sicer pa ni nikjer napisal katero Ovale cigareto bo stestiral.

Drgace so pa te debate kaj je bols brezpredmetne, ni univerzalne kombinacije. Vsakemu uporabniku paše nekaj drugega, vsakemu prodajalcu pa bi pasalo da bi jimi sedli njihovi izdelki. Ampak ni vse za vsakogar. Ampak zato ker nekaj tebi nekaj ni odgovovarjalo se ne pomeni da bo zanic za vsakogar. Tako kot tut nek mec-mod, ki naredi paro da zakadi sobo skoraj 100% vecini osnovnih userjev, ki se jim ne da ubadati z vsem kar pride zraven tudi ne bo sedel. Na sreco je ponudbe na trgu tako veliko da lahko vsak najde tisto kar mu najbolj sede. In prav je tako.
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Vaperu » 20 Maj 2014, 17:18

Kje je omenjal? Nimi al ka že? Ni to neka tuba? Pa saj on to uporablja, tiste velike baterije, je kot je videt v ostalih temah. Zame so to jeklenke :?
Aja, zdej vidm, evod je una druga manjša reč... ne vem, ne poznam. Res ni napisal katero cigareto bo stestiral, ampak jaz uporabljam elips in v tej temi se je ravno okrog paty bravo zagorelo ker uporablja to, kar uporabljam jaz. torej če mal sklepaš....

Ma saj nima pomena, mene pa tako nič ne skrbi, sem njihova stranka in sem zadovoljen. Sem bil prej tudi vaša stranka V2 in sem bil precej manj zadovoljen, zato predlagam, da že če si vzame čas in gre testirat ovalnike, naj gre stestirat tudi V2, saj niste daleč...
Sam bi še kako lahko napisal tako recenzijo že zdaj, pa je ne bom, ker boste potem zarad tega spet čez ovale sral.... no pa dajte, pa kaj, bo pa že res, da:

"raste trava zelena",
<sosedovaa, sosedovaa>
"raste zavist slovenska"
<fovšijaaa, fovšijaaa>
RANDOM_AVATAR
Vaperu
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 27
Pridružen: 08 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a tomvai » 20 Maj 2014, 17:29

Jst nimam nic proti če gre stestirati tudi v2, avtomatsko različico, polavtomatsko in novo EX serijo, vse damo stestirati. Če mi po PM sporoči kdaj se bo oglasil bom še jst tm pa mu pokažem še par novih izdelkov, ki ta hip še niso naprodaj pa bodo v kratkem(btw evod2 uparjalnik gre gor kot ata na mamo :wink:) Tudi tisto lahko stestira :)

Kar se pa tega tice da ti v2 ni odgovarjal, skoda to slisati. Do sedaj smo se za vsako stranko potrudili da je bila v primeru tezav z nasimi izdelki zadeva popedenana. Ampak kot sem ze napisal, V2 mini cigarete niso nek univerzalno najboljsi izdelek, ki bo ustrezal vsakomur(zato tudi poudarjam da ce se da nej pride folk najprej zadevo stestirati). So pa V2 v svojem razredu ecigaret zelo kvalitetni in ponujajo prilagodljivost in zmogljivost, ki je druge primerljive minicigarete pri nas nimajo. Ne vem pa koliko nasih izdelkov si dejansko sprobal ti. Se pa na tem področju v2 mini ecigaret veliko dogaja, tako da bomo v parih mesecih imeli tukaj kar nekaj novih v2 izdelkov, z močno izboljšano zmogljivostjo tako kar se tiče kapacitete kartuš, intenzivnosti okusa, gostote pare pa se kaj bi se dalo reči, ampak o tem več takrat ko bo zadeva pri nas :)

Kar se pa fovšarije tiče, jst nisem nobenemu nič fovš, mi gre pa na k**** ker nekateri prodajalci pljuvajo čez konkurenco in povzdigujejo svoje izdelke do nebes pod pretvezo "objektivnih" uporabnikov :). Tudi na tem forumu. In na žalost gre skoraj vedno za Ovalovce :). Jim pa privoscim da dobro delajo in prodajajo, morda bodo potem manj dreka mesali po forumih(optimist pa tak :)).

Ovale so cist ok, so visji cenovni razred, a to ceno opravicijo je stvar vsakega posameznika, nikakor pa niso vsestransko superiorni in oh in sploh. Imajo svoje prednosti in slabosti. Nekaterim kadilcem bodo super, drugi se jih bodo zaradi taksnih in drugacnih razlogov ognili. Tako kot v2 al pa joytech al pa smouchi, itd. itd. Vse pride iz kitajske, vse se lahko pokvari, nakoncu je sam vazno kaj ti najbolj ustreza, ter kako te prodajalec popedena v primeru da ti kej crkne. In tukaj se cez nas se nihce ni pritozil :).

Tko da Rawr ce bos kej na nasih koncih PM :wink:
Zadnjič spremenil tomvai, dne 20 Maj 2014, 17:37, skupaj popravljeno 1 krat.
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a valjhun » 20 Maj 2014, 17:37

Vaperu napisal/-a:"raste trava zelena",
<sosedovaa, sosedovaa>
"raste zavist slovenska"
<fovšijaaa, fovšijaaa>


:lol: :lol: :lol:

Fantje cool down no... K če ne, bo admin znoru in nas poslal na mučenje z Woody-em


In vse te besede zarad tega ker je Patty nabavla elipsa? lol.
Kaj bi blo šele, če bi ga Helena Blagne :lol:
Če pogledaš pozorno vidiš, da Britney ma eminija/erolla, pa Lindsay Lohan tudi, če mal posrfate. Kaj ma sploj veze zdaj? Ovale/Joyetech sta pač svetovem brand in me to sploh ne čudi. Vsakdo pač uporablja kar se mu zdi boljše in mnenj je toliko kot uporabnikov. Katera je boljša, katera je slabša? Vse imajo svoje prednosti in slabosti, uporabniki pa se odločamo tako po o jektivni, kot subjektivni presoji. Potem so še tunprodajalci in vsak svojo robo pač hvali, kar je normalno. Po mojih izkušnjah je vse kar o stane na trgu na dolgi rok dobro.

Keep Calm
And
Vape On! :D
RANDOM_AVATAR
valjhun
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 45
Pridružen: 08 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Naslednja

Vrni se na Splošno o elektronski cigareti

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron