Živjo

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

OdgovorNapisal/-a urix321 » 09 Okt 2015, 18:15

Sporočam vam, da sem na koncu res kupil evica-vtc mini, ter 2 tekočini
1X liqa q american blend 18mg
1x liqa q turkish tobacco 12mg
Prva tekočina se je izkazala za popolnoma preveč močno, preveč nikotina zvečer sem spal kot ubit. Ima precej močan okus, nekoliko me spominja na west silver.
Druga tekočina, se mi zdi da ima še malenkost preveč nikotina ampak samo malenkost, ima lep okus tobaka s pridihom medu.
Kar se evica tiče, pa sem z njim neizmerno zadovoljen, reklama za velike oblake pare se je izkazala za kar resnično, trenutno imam nikljevo 0,20 omsko glavo, ki mi jo evic zazna kot o,19 omsko nastavljeno na 220 stopinj. TC se mi zdi uporaben tam do 280 stopinj,potem pa se mi zdi da je že čutiti zažgan okus, izdelava se mi zdi kar kakovostna, zaenkrat ni moč zaznati kakršnihkoli težav z ohišjem. Uporabljam originalni uparjevalnik ego one mega, svojo nalogo opravi več kot odlično. Všeč mi je dobro nastavljiv pretok zraka ker mi enkrat paše s skoraj zaprtim zrakom in enkrat odprtim. Potem prehod iz analognih, brez problema cigaretni dim mi je začel smrdeti, ko sem prižgal analognega sem ga lahko le še ugasnil. Kaj naj še rečem zadeva je popolna zmaga, nič več jutranjega kašlja kakršnekoli sluzi v pljučih. V glavnem še enkrat najlepša hvala za vse nasvete osebno vidim v tem prihodnost kajenja, verjetno se bom v kratkem tudi podal tudi v lastno mešanje tekočin samo ugotoviti moram kateri okusi so mi zares dobri.
RANDOM_AVATAR
urix321
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: 25 Sep 2015, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 2 times

OdgovorNapisal/-a k2b » 10 Okt 2015, 15:31

Veseli me da si zadovoljen z VTC minijem in Ego One atomizerjem.
Edino mogoče 18 mg NIC bo mal huda za to napravo ker ima dost boljši izkoristek kot Evod in podobni...

Če boš rabil kakšne 5 - 6 mg NIC večinsko VG e-juice za sprobat - kar javi...
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 292 times
Prejete zahvale: 390 times

Prejšnja

Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron