Prva izbira

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

OdgovorNapisal/-a Eduardo » 12 Jan 2015, 18:48

No, še vedno vztrajam v puhanju. Pravzaprav zdaj ne morem več reči, da vztrajam - ampak že uživam. :)

Zaenkrat se preklop iz kajenja na puhanje kaže kot zares odlična odločitev. Predvsem ker lahko puham v sobi. Da ne omenjam vzhičenosti, ko natočim v tank novo tekočino ... Do sedaj še nobena ni bila slaba. Trenutno mi je sicer od tobačnih najbolj okusna Maxxblend (nekoliko sladka sicer, a res super dobra!), tudi Virginia je bila odlična.
Od barvitih okusov pa ... v bistvu mi je bila Cola noro dobra, ker je njen okus oster, zato sem zdaj kupil neke citruse, a jih še nisem pokusil, ker čakam, da spraznim najprej Forest Affair.

Zaenkrat mi osnovna oprema, ki sem jo kupil (no, zdaj imam že dve bateriji, dva tanka ...), povsem ustreza. Predvsem zato, ker sem precej netehnično štorast - in je zame (zaenkrat) pomembno, da stvar brez naporov in ročno-tehničnih spretnosti zadovoljujoče deluje. In kar imam - deluje!

Večinoma sicer kupujem zadeve v Nimbusu na Trubarjevi. Verjetno bi kakšno stvar lahko dobil ceneje tudi kje drugje ... a cena tudi ni vse. Fant, ki dela v Nimbusu, je prav fejst! :D
RANDOM_AVATAR
Eduardo
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 16 Nov 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 12 Jan 2015, 22:08

Katere e-tekočine so to?
T-Juice, Joyetech, Liqua?

Me veseli da se te je vejpanje prijelo :D
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Eduardo » 12 Jan 2015, 23:56

Forest Affair je T-juice, takisto tudi Red Astaire (tega imam brez nikotina, samo za afnanje). Maxx blend in Virginia sta Smookova.
RANDOM_AVATAR
Eduardo
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 16 Nov 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 13 Jan 2015, 23:27

Nimbus - to pa ne poznamo še? :shock:

Samo na Fejsu so - nimajo online ponudbe.....
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Eduardo » 15 Jan 2015, 23:30

Tudi meni ni znano, da bi imeli prodajo preko interneta.

Mislim, da je bila ta trgovina omenjena nekje na tem forumu, ko sem googlal, pa sem ugotovil, da je v centru, kar je zame kar priročno.

Kar nekaj časa sem tam preživel "na inštrukcijah", preden sem dejansko kupil prve kose elektronike.

Skratka - priporočam.
RANDOM_AVATAR
Eduardo
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 16 Nov 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Eduardo » 14 Okt 2015, 22:13

Ekola, še vedno veselo puham, kmalu bo eno leto. Še vedno na bazični uparjalniški opremi (Kangerjev mini protank 3), le baterija je zdaj boljša (iStick). Naprave, ki terjajo kaj več od preprostega dolivanja tekočine, mi nekako niso blizu.

Prejšnji teden prvič kupil tekočino v Ovale - med preizkušanimi izbral Eius - tobačna, malenkost sladka in rahlo pekoča, malenkost požgečka po grlu ... Noro navdušen, skoraj pripojen na svoje puhalo zaradi tega. :)

Nimbus ima zdaj tudi spletno trgovino.
RANDOM_AVATAR
Eduardo
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 16 Nov 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Prejšnja

Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov