Joyetech eGo ONE

Kako pričeti, kje in kaj kupiti.
Vse, kar bi želeli vedeti, preden se odločite za elektronsko cigareto. Vse, kar vas zanima potem, ko ste se že odločili za elektronsko cigareto.

OdgovorNapisal/-a panki_86 » 11 Jul 2015, 11:58

EGO one imam že mogoče kakšna dva meseca kot rezervo.
Lahko samo pohvalim Joyetech, da je naredil odličen e cigaret. Glede na to da je mali, spravi iz sebe kar dosti dima.
Glave meni držijo kakšne 3 tedne (Enako kot pri Kanger Subtank serijah). Baterija mi pa zdrži pol dneva (1100mah), istick 30w pa dan pa pol na 20w (za primerjavo kako vejpam).
Če uprabljaš 0.5ohm grelne glave si moreš nabavit stekleni ustnik, ker ima večji pretok zraka.
Imam oba rezervoarja (1.8 in 2,5ml). Bedarija si je nabavit 1.8ml, ker ga izpražniš res hitro, 2.5ml pa je ok, razlika v velikosti je res minimalna, cena pa enaka.
Imam tudi 0,5Ohm CLR glavo in lahko rečem da se jo splačat kupiti.
Baterijo polnim preko 1A in 2A polnilcev (napolni se v manj kot uri).

Jaz sem si cigaret nabavil po delih posebej, ker te pride ceneje.

Če si boš nabavil istick 30w, si nabavi Subtank minija, ker pride kot originalni gor. Nano je manjši, ne moreš uprabljati RBA glave ker ne gre noter (ga ima kolega).
Jaz imam minija in plusa. Subtank plus pa gleda malo preko baterije.
Za primerjavo kako zgledata mini in plus na iStick 30w:

Subtank mini
Slika

Subtank plus
Slika

Razlika med rezervoari:
Subtank plus, Subtank mini, EGO One 2,5ml, Ego One 1,8ml:
Slika

Razlika med istick 30w + Subtank plus in Ego One 1100mah + 2,5ml:
Slika


P.S. ne se čudit kakšna sta istick 30w in Subtank mini, ker jih imam 4 mesece in sta dala že vse skozi :D

Jaz s Subohm-om kadim 6mg tekočine, večina samo VG bazo.

V Mariboru in okolici pa res ni trgovin (Sem iz Radizela).
Jaz kupujem od
Pyresmoke v Sloveniji
Fasttech Kitajska
Yourcigarette.eu Češka
Dumpfplanet Nemčija
In pa tekočine večinoma od ELDA Hrvaška (Te imaš v Eleclercu v Mariboru, ki jih prodaja Smouchi za seveda dražjo ceno, kot direkt iz Hrvaške).

Kaj sem opazil pri dveh slovenskih trgovinah:
Smouchi prodaja kopije izdelkov Eleaf in Kanger za enako ceno kot original, Pyresmoke pa ima samo originalne zadeve.
S Pyresmoke-om sem bil zmeraj zadovoljen, jih res lahko samo pohvalim, tudi osebno sem bil pred kakima dvema mesecoma tam in so res 1A, pa še rastavljene imajo zadeve, tak da jih lahko v živo vidiš :)
Joyetech Cuboid + Cubis, Joyetech eVic VT + Kangertech Subtank plus, Joyetech eVic VTC mini + Kangertech Subtank mini, Joyetech eGo ONE VT,...
RANDOM_AVATAR
panki_86
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 49
Pridružen: 06 Okt 2014, 01:00
Kraj: Radizel
Dane zahvale: 4 times
Prejete zahvale: 9 times

OdgovorNapisal/-a smoukar » 30 Okt 2015, 17:24

Že 15 minut uporabljam one mega :lol: . Prej sem evod mt3. Sprememba je ogromna. Zdej dobim celo topel dim. Odprtega imam na minimum in eno flatech tekočino, ki sem jo zraven dobil. Do tle je vse plus. Ninus pa je, da čeprav nimam veliko dima, kašljam k sto letni kadilec. Mogoče kriva tekočina?
RANDOM_AVATAR
smoukar
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 18 Okt 2014, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 30 Okt 2015, 18:24

Mogoče - to sem našel na ITA forumu o Flatech tekočinah.

FLUIDO BASE SENZA NICOTINA:
100 g di miscela contengono 50 g di glicole propilenico, 40 g di
glicerica FU, 10 g di acqua e <0.5 g di aroma (variabile in base alla
fragranza scelta).

FLUIDO con 0,45% wt NICOTINA:
100 g di miscela contengono 47.75 g di glicole propilenico, 38.2 g
di glicerica FU, 9.55 g di acqua, 4.5 g di nicotina e <0.5 g di aroma

FLUIDO con 0,9% wt NICOTINA:
100 g di miscela contengono 45.5 g di glicole propilenico, 36.4 g
di glicerica FU, 9.1 g di acqua, 9 g di nicotina e <0.5 g di aroma

FLUIDO con 1,8% wt NICOTINA:
100 g di miscela contengono 41 g di glicole propilenico, 32.8 g
di glicerica FU, 8.2 g di acqua, 18 g di nicotina e <0.5 g di aroma


Povej katero stopno NICotina uporabljaš - so pa to več ali manj 50/50 VG/PG e-juici
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a smoukar » 31 Okt 2015, 19:15

Včeraj sem se mal prenaglil in po parih minutah še ne vemo kaj mamo. V glavnem, imam okus wiskyja in me ni navdušil. Sam okus namreč :D. EGo ONE pa po enem dnevu priporočam vsem. Je malo debelejši od EVOD samo traja dle baterija in tudi atomizer je dost večji. Pare kolikor češ, dobesedno, saj lahko reguliraš s uparjalnikom kot dotok zraka.
Minus je sam cena. Verjetno bi bil lahko cenejši. No, pa zvečer sem mogel cev, ror, valj,....od uparjalnika so ustnika spucat, ker je začelo že hropsti pri vleku pare. Čudno
Nikotina je 18 mg/g
RANDOM_AVATAR
smoukar
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 18 Okt 2014, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

Re: Joyetech eGo ONE

OdgovorNapisal/-a ph0enix » 03 Maj 2016, 21:43

Pozdravljeni,
kot prvo, ego one uporabljam že skoraj 1 mesec in ga toplo priporočam vsem. :D

Imam pa par vprašanj:

Kupils sem ego one CT, vse lepo in prav, ampak če uporabljam 0.2ohm nikljeve glave in CT-Ni nastavitev (kar naj bi blo za te glave pravilno) traja približno 3-5s preden sploh dobim paro. Pa še potem proizvede zelo malo pare. A je to normalno ali je defektna glava? Če uporabljam 1ohm glavo v W načinu deluje super.

Vsake 3-4 ure mi skozi ustnik priteče ogromno juice-a. Malo obrišem ustnik, nato je mir. :?: Definitivno ni slina, ker je okus zelo grenak in močan. Ali je kriva glava ali je to običajno?
RANDOM_AVATAR
ph0enix
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 16 Mar 2016, 20:03
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

Prejšnja

Vrni se na Kotiček za začetnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov

cron