Zephyrus RTA

Mehanični in regulirani modi. atomizerji RBA,RDA,RTA , baterije polnilci in ostala oprema za napredno vejpanje

Zephyrus RTA

OdgovorNapisal/-a jero » 03 Nov 2015, 02:55

Moj tretji RTA (poleg Rose v2 in eGo ONE mega).

Dobi se ga na Fasttechuza 21?. Pravzaprav sem moral plačat še dodatnih 3? za madrfakin carinski postopek. In ravno, ko je poštar prinesel nisem imel ni centa pri roki, da bi paket takoj prevzel. Moj nenormalno fajn poštar mi je založil 3? iz svojga žepa... just wow! Jutri, ko pride spet vejpmail mu vrnem nazaj :) Poštar svaka čast.

Naredil sem dual coil Ti build 0.26 ohma na eVic VT z Fiber freaks celuloznim vlaknom. Sama izgradnja je precej enostavna. Osem zavojev, vtakneš v luknje, zašraufaš, vtakneš not vate, zašraufaš gor tank, nafilaš in... nebesa!

Nenormalno okusen vejp. Topla in gosta para že na 250c pri polnem odprtem AF. Če primerjam z eGo ONE mega je tako kot bi prej cuzov po slamici, tukaj pa imam v ustih šlauf poln tople, mehke in okusne pare. Defenitivno gre eGo ONE mega tank v vejp predal.

Kaj mi je še všeč?

Zadeva ima top fill in ni potrebno obračat zato da nafilaš zadevo. Enostavno zgornji del odšraufaš, odmakneš platiko, naliješ, zapreš, zašraufaš in gasa.
Všeč mi je tudi velik prozoren tank kjer točno vidiš koliko imaš še ejuica.
Air flow je ogromen, saj so vse luknje dovolj velike, da ti lung hitov ne omejuje niti malo. Je pa to izključno lung hit RTA. Ne predstavljam si kako bi vejpal mouth to lung.

Ok slabosti. V tem kratkem času jih nisem odkril ravno veliko ali pa niso nekako bistvene.

Ejuice gre kar hitro, kar je pravzaprav tradeoff za okus. Ampak, če si delaš sam svoje DIY ejuice to niti ni taka težava. Defenitivno pa bi pri tem RTAju malce razmislil preden bi dal not kak Five Pawns ejuice.
Nisem se še navadil na širino drip tipa. V primerjavi z eGo ONE mega mi je malo kratek. Verjetno stvar navade. V vsakem primeru pa itak paše gor katerikoli. Drip tip se ne glede na to, da ima radiatorčke za oddajanje toplote (ali whatever), pri chain vejpanju kar segreje.
Ob nepravilni uporabi ti zadeva lahko konkretno poplavi. Sam sem izgubil cca 5ml ejuica zaradi tega.

Zelo pomebno!

Kako namestiš vato je bistvenega pomena. Kar se mene tiče je tu samo en pravilni način vstavljanja vate. Fora je v tem, da sama vata ni v spodnjih luknjah kjer juice prihaja v samo glavo, temveč je razporejena po dnu. Torej v glavo preko štirih lukenj z pomočjo vakuma pride čisti juice, ki hitro namoči celotno vato... kar pomeni poln okus. Če vstaviš vato v te luknje (tako kot to kažejo drugi youtube videi) s tem preprečiš prost dotok juica do celotne vate in se precej okusa izgubi in celotni point tega RTAja izgubi smisel. Hkrati to pomeni nevarnost poplalvjanja, saj ima potem juice prosto pot do spodjnega dela kjer je pretok zraka. To rešiš z tako, da popolnoma zapreš AF in tako z pomočjo vakuma zadržiš juice na vrhu. In se nato še enkrat prepričaš, da je zaprt preden vliješ ejuice... vsakič. Ne vem sicer kako je z ejuici z nižjo viskoznostjo. Sam uporabljam 30pg/70vg ali več VG.

Torej ja.. Zephyrus RTA od mene dobi thumbs up.

Slika


Slika


Slika
Uporabniški avatar
jero
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 446
Pridružen: 03 Sep 2015, 01:00
Kraj: Notranjska
Dane zahvale: 167 times
Prejete zahvale: 214 times

OdgovorNapisal/-a k2b » 03 Nov 2015, 14:51

Woo - hooo -> lep rivju

Slika


Zepha sem mel tud sam na wishlisti pa sem potem opustil ko ga dolgo ni bilo na zalogi.
Malo mi je tud zoprno tisto vijačenje čez ogromne oringe ki držijo steklo - pa nisem bil čisto prepričan če tisti ogromni kraterski luknji pod tuljavo ne bosta puščali :D

Sem pa zadnjič sprobal na hitro Goliatha V2 in me je kar navdušil ....
No ja - za pretok zraka je pa definitivno Zeph šefe.... :lol:
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a k2b » 03 Nov 2015, 17:12

Pohvalno - pri tuljavcah se vidi da Coilmaster pomaga - a to maš Ni200 non-spaced? - pa dela OK na EvicVT?
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na MODificirane e-cigarete

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron