Le Magister by Vaponaute (klon)

Novi atomizerji vseh vrst - RDA,RBA,RTA in ostali

Le Magister by Vaponaute (klon)

OdgovorNapisal/-a k2b » 09 Nov 2015, 16:11

Slika

Zanimiv francoski single ali dual coil mali tankec z zožano komoro ki naj bi producirala superiorno aromo.

Specifications
Type Rebuildable Tank Atomizer (RTA)
Diameter 22mm
Length 26mm
Weight 34mg
Capacity 2,5 ml
Thread 510
DripTip No drip dip included (klon white delrin)
Airflow Control Dual Coil: 2x 1.2 mm - 1.5 mm,- 2.2 mm
Single Coil: 1.2 mm - 1.5 mm,- 2.2 mm
Material Stainless Steel 316L (tudi konkreten klon je 316L SS)

https://www.youtube.com/watch?v=3PrcXgG650o


1 komad pravkar pije vod(k)o - čeprav ni kaj dosti šmirast

Slika


Z LPG modom istega proizvajalca v 18350 načinu je kar fletno majhen in primeren za stealth vejpanje....

Slika


Slika


Kvaliteta klona SKU 3047000 s FT je neoporečna o čemer govorijo tudi ocene s FT forumov....bomo vidli kako bojo oringi držalo :D
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Le Magister by Vaponaute (klon)

OdgovorNapisal/-a k2b » 14 Nov 2015, 15:32

Prvi setup na Magistru je bil čisto vsakdanji - 28g Kanthal, razmaknjeni ovoji,6 navojev okoli 2,4 mm prečnika z postavljanjem vate kot v videu ( 5 - 6:30 min)
Mogoče dal malo več vate kot Msje Vaponaute ker ne maram da mi e-juice teče po prstih :D :)

Slika

Slika

Slika
Kot vidite je centralni vijak precej kratek in za dual coil ne verjamem da se da spravit kaj debelejšega kot 2 X 26g žico spodaj

Nakapljal dobro po vati okoli central pina in napolnil še tiste >2 ml v tankec spodaj.

Navil na EvicVTC

Slika

in voila...gremo - začnem nekje na 18W . Aroma je zelo dobra, notri sem nalil IW Cherry Cigar ki mi je bil že malo dolgočasen - tukaj dobi kar nekaj novih podtonov.
Zožan zgornji zvončasti del naredi svoje tako da je aroma res koncentrirana in TH kar močan. Jasno da nastavim na največjo 2,2 mm luknjo - poskusil sem tudi manjšo 1,5 mm pa je bilo kar tesno.
Seveda to ni RDTA za cloud chasing ampak za flavour chasing - dal bi ga v kategorijo Hazea/Hazza, Nectar Nano in Micro, Origena in podobnih dripperjev ki imajo globok bazenček /juice well za dodatno zalogo e-juica. TH je prav prijeten - močan in hkrati ne tako oster kot pri Derringerju.
Gotovo je tu še dosti prostora za različne setupe (v naslednjih dneh) z dual coil (veselim se že malo več prepiha :D ) in z TC variantami.

Oringi in samo tesnenje atomizerja je pri tej verziji brezhibno, z 70/30VG e-juicom si lahko privoščim tudi postavitev na glavo za nekaj časa in ležeč položaj pa ni nekega mezenja in mastenja (tudi vate je kar nekaj) . Sam sistem natapanja (wicking) deluje odlično - paziti je treba samo da ni v tistih utorih kjer gre vata v bazenček - le ta stisnjena ampak rahla in zvleče zadevca brez težav ves e-juice iz tanka.

Glede nato da imajo na FT že variante tega atomizerja od 5,5$ do 11,5$ se mi zdi kar zanimiv (tale moj je bil tisti za 11,$) za nekoga ki rad drippa z dobro aromo in še vedno čuti upor pri samem potegu/vleku pare. Sam ga uporabljam na 20,5 -21,5W in mi je to sweet spot, seveda pa bo še kakšno poročilo o različnih setupih v prihodnje.

Priporočam Slika


Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na Novosti - atomizerji

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron