Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

Vse o spletnih in fizičnih trgovinah, ki prodajajo elektronske cigarete. Ocenite, pohvalite pokritizirajte.

Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

OdgovorNapisal/-a Xenonx » 14 Nov 2015, 21:43

Super , cene so nizke ali se samo meni zdi ? Kakšne pa so kaj tele baze , je kdo že probal ?
RANDOM_AVATAR
Xenonx
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 13
Pridružen: 16 Nov 2014, 02:00
Kraj: Hrastnik
Dane zahvale: 12 times
Prejete zahvale: 0 krat

Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

OdgovorNapisal/-a premmati » 14 Nov 2015, 21:58

:) tudi mene so presenetle ugodne cene, pa sem včeraj naročil tole:

E-Tekucine
Poštovani damjan premuš,
Hvala vam za kupovinu na E-Tekucine.eu!

Detalji narudžbe

Narudžba broj 881871 izvršena je dana 13.11.2015 15:40:58 .

Plaćanje: PayPal

Šifra Naziv proizvoda Jedinična cijena Količina Ukupna cijena

BAZAO0014 BAZA VPG X PURPLE LABEL 0 MG 250 ML 4,91 € 1 4,91 €
NIKOT0080 NIKOTINSKA BAZA VPG X PURPLE LABEL 6 MG 250 ML 7,52 € 1 7,52 €
CAPEL0011 CAPELLA AROMA CHOCOLATE COCONUT ALMOND 10 ml 2,33 € 1 2,33 €
TPA000052 TPA AROMA BANANA CREAM 10 ml 2,13 € 1 2,13 €
TPA000009 TPA AROMA BLUEBERRY 10 ml 1,60 € 1 1,60 €
TPA000117 TPA AROMA COFFEE 10 ml 1,60 € 1 1,60 €
TPA000073 TPA AROMA MOJITO 10 ml 2,13 € 1 2,13 €
TPA000067 TPA AROMA PEANUT BUTTER 10 ml 1,60 € 1 1,60 €
TPA000035 TPA AROMA PEAR 10 ml 2,13 € 1 2,13 €
TPA000092 TPA AROMA VANILLA BEAN ICE CREAM 10 ml 1,60 € 1 1,60 €

Proizvodi
27,55 €

Popusti
0,00 €

Dostava
3,50 €

Ukupno plaćen porez
6,18 €

Ukupno za platiti
31,05 €


Dostava

Dostavljač: GLS SLO

Plaćanje: PayPal
Uporabniški avatar
premmati
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 22 Dec 2014, 02:00
Kraj: Celje
Dane zahvale: 43 times
Prejete zahvale: 14 times

Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

OdgovorNapisal/-a Xenonx » 14 Nov 2015, 22:04

Ful so poceni TPA , CAPELLA in baze . Javi ko dobiš in sprobaš . Zgleda da bo treba še enkrat probat DIY :)
RANDOM_AVATAR
Xenonx
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 13
Pridružen: 16 Nov 2014, 02:00
Kraj: Hrastnik
Dane zahvale: 12 times
Prejete zahvale: 0 krat

Re: Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

OdgovorNapisal/-a premmati » 14 Nov 2015, 22:13

:) ni problema, javim, sam mal bo trajal zaradi zorenja, ker se držim stare klasike-vsaj mesec dni zorenja-pretresavanja-malo luftanja, to pri meni velja tudi za sadne juice
Uporabniški avatar
premmati
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 22 Dec 2014, 02:00
Kraj: Celje
Dane zahvale: 43 times
Prejete zahvale: 14 times

Re: Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

OdgovorNapisal/-a k2b » 14 Nov 2015, 23:47

Prvo sporočilo te teme - oglaševanje trgovca je izbrisano - razprava o izdelkih iz ponudbe se nadaljuje

Na tem - in predhodnem - forumu nismo in ne bomo dovolili neposrednega reklamiranja trgovcev po principu
"Vsak trgovec svoje blago hvali"

Če trgovec piše sam o svojih izdelkih - je to za nas reklama.
Če mi kot uporabniki pišemo o njegovih izdelkih - je to informacja za ostale uporabnike.

Za nekatere je to mogoče zanemarljiva razlika - za nas je razlika NAČELNA.

Sploh pa tako ne ker sem VapingAllowed-u pred 3 urami - ko se je obrnil da bi rad objavil "reklamco" za svojo trgovino odgovoril (še s starega foruma)

Forum je locked ker se selimo na novo lokacijo
http://slo-vaper.si

Nismo še "razradili" politiko do oglasov in promocije posameznih trgovin ker smo NEODVISEN forum in svetujemo uporabnikom kar mislimo da je najboljše.

Dajmo se slišat/mailat čez kakih 7-10 dni na
webmaster@slo-vaper.si
da vidimo kako se bomo odločili okoli tega. Zaenkrat imamo možnost da se pošlje kak e-juice/tekočina/hardwer na testiranje in skozi to napravimo promocijo trgovine
Primer
topic312.html

Pozz,
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

OdgovorNapisal/-a k2b » 19 Nov 2015, 13:58

Premmati - lahko narediš fotko TPA in CAP arom?
Verjetno niso original zapakirane....mislim orig.embalaža. :D
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

OdgovorNapisal/-a urosm » 19 Nov 2015, 14:01

Verjetno ne. Predvidevam, da kupujejo v bulk količinah in potem pretočijo.
RANDOM_AVATAR
urosm
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 65
Pridružen: 13 Maj 2014, 01:00
Kraj: Lükarija
Dane zahvale: 13 times
Prejete zahvale: 12 times

Re: Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

OdgovorNapisal/-a k2b » 19 Nov 2015, 14:57

He he - pretočijo je lepa beseda...če ne kaj (PG) tudi dotočijo :shock:

Na ex-YU e-cig forumih maš full debat o Vape Zone in ostalih aroamah ki so se "pretakale" iz bulk pakiranj - en je dobil z vrha full arome, drugi z dna kak čuden priokus, tretji razredčeno.
Npr. VZ French Pipe ki jo tudi sam dosti uporabljam in ima eno komponento arome (približno 1/4 v skupnem zaznavanju ) nekašno "Bazooka žvečilko". Ta podton v skupni percepciji French Pipe deluje dokaj osvežilno in zanimivo. Hec je bil, ker so eni dobili samo Bazooko :D , drugi pa samo Pipo :( ....sploh pa o % arome ki ga je bilo treba dozirat - enkrat tako drugič drugače...
Sicer je pa moja izkušnja da so arome naročene iz anglosaxonskih dežel (UK, USA, Avstralija) vedno konzistentne in enake - tudi če so pretakane iz bulk sodov....dočim je pa npr. Poljska TPA bolj razblažena kot UK TPA (Bavarian Cream npr...)
Tudi francoski arom-team je pred letom,letom in pol imel kar nekaj pritožb na ta račun - zadnje čase se je precej popravil...
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

OdgovorNapisal/-a premmati » 19 Nov 2015, 15:43

Hojla, evo slike od arom : e-tekučine.eu
SlikaSlika

samo za primerjavo tri arome in ena baza(po moje 100% pretočene), poleg baze ki je na sliki sem vzel še eno 0 mg/ml nic. in še nekaj arom.ravnokar zmešal tekočine s temi aromami vse na 5%, v bazi 70/30 VG 3mg/ml nic. zdej pa čakat, da se pokaže kakšne so in kolk so razredčene. dišijo lepo brez neke kemije edino mojito aroma ima neke čudne vonjave-sumim na alkohol ali pa se motim(nekaj v njej se mi ne dopade).

in slike svapoweb: capella 13ml
Slika
Zadnjič spremenil premmati, dne 19 Nov 2015, 15:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
premmati
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 22 Dec 2014, 02:00
Kraj: Celje
Dane zahvale: 43 times
Prejete zahvale: 14 times

Re: Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

OdgovorNapisal/-a Saša » 19 Nov 2015, 15:50

Poštovani članovi foruma,

javljam se jer ne bih želio da se shvati kako ovaj forum koristim kao mjesto reklame. Bit će mi drago da prokomentirate kvalitet naše usluge i proizvoda, a sva pitanja, odgovor na koja bi se moglo shvatiti kao reklamiranje, možete uputiti na moj Facebook profil- https://www.facebook.com/sasa.lenkovic

Uz srdačan pozdrav svim slovenskim vaperima,

Saša Lenković, dr.med. - Medicpro-E-tekućine
RANDOM_AVATAR
Saša
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 19 Nov 2015, 15:24
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Re: Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

OdgovorNapisal/-a k2b » 19 Nov 2015, 18:59

@premmati - thanx - kudos/karma za to :D
TPA in Capella so iste kot tiste na e-dym.pl .Cene iste, poštnina nižja,dobava (verjetno tudi) krajša.Baze Pink Mule - solidna cena (dokler se držiš nizke NIC stopnje)
Okoli pakiranj sem že zgoraj povedal.

@dr.Saša - pozdravljen - mi pač tukaj kot uporabniki debatiramo o ponudbi artiklov za e-cig sceno - z uporabniške izkušnje.
Trgovci imate pač svojo logiko - kupci/uporabniki pa svojo. :D .
Marketing in reklame so poglavje zase - nismo še dorekli vsega okoli tega.
Kako to da niste prisotni na vaperclub.org?

Pohvalil bi širok izbor arom in nizko poštnino za SLO. Škoda ker nimate 13 ml Capelle pakiranj :(
Meiwei ponudbo mogoče malo razširit (če imate iste arome kot flaywer.de)
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

OdgovorNapisal/-a Saša » 21 Nov 2015, 11:39

Kao prvo, moram reći da sam se dohvatio ovoga posla kao vaper kojem je dozlogrdilo plaćati skupe i precijenjene baze i arome na hrvatskom tržištu ili još nebuloznije poštarine za jeftiniju robu iz npr Poljske. Stoga se ne smatram trgovcem, nego vaperom koji, kao i svi drugi vaperi, razmišlja na način: " zašto ja u mojoj zemlji ne mogu kupiti nešto po istoj cijeni kako to kupuju u zemlji odakle mi roba dolazi?" To je bila polazna točka. I toga ću se držati i dalje. Sve moje cijene manje-više su iste kao i cijene u domicilnim zemljama, negdje čak i niže od cijena proizvođača. Ono za što ne postignem takvu cijenu, neće sigurno biti na mojim listama, a kako vidite po ponudi, sve se da dogovoriti kad jednom krene kako treba. Tada dolaziš u poziciju da možeš i tek kako utjecati na rabate i diktirati tempo - sve se puno lakše dogovori. Listu aroma proširujem skoro svaki mjesec, čim prethodna linija "sjedne" i zaživi - kupcima treba vremena da usvoje novu listu aroma. Što se tiče "Meiwei" aroma, prvenstveno sam išao na duhanske, kako bih ponudio neki pandan vrlo skupom, a ujedno vrlo popularnom i traženom "VZ-u", čije su duhanske arome kod nas do pojave "Meiweia" bile praktički nezamjenjive- ( i sam parim isključivo "VZov" prerađeni Desert ship). S obzirom da su srodne po sastavu i načinu proizvodnje, a po ukusu neke poput Old Captaina ili French pipea čak identične, nisam mogao puno pogriješiti, to je sad evidentno. Ostatak, koji mi je bio manje važan ću uskoro uvesti u prodaju. Što se tiče "Capelle", pakiranje diktira glavni evropski seller od kojega se roba nabavlja. I još jedna stvar u vezi pakiranja američkih aroma u Evropi: 95% američkih i kineskih aroma dolazi u bulk pakiranju - kontaktirao sam skoro sve poznatije proizvođače aroma i niti jedan mi nije htio isporučiti 10 ml rastočenu robu. Ponudili su i original bočice i original naljepnice, ali doslovno nitko nije htio lifrati već rastočen aromat. Drugim riječima: kad bilo gdje u Evropi kupite neku američku aromu, budite 95% sigurni da je pretočena negdje u Evropi - pakiranje ovisi samo o tome koliko se netko od Euro-sellera potrudio da to pakiranje bude što sličnije ili identično originalnoj američkoj bočici - odnosno, je li uz bulk shipping naručio i original prazne bočice i naljepnice. Evo, to je prava istina, temeljena na brdu prepiske sa američkim proizvođačima u protekloj godini :)
RANDOM_AVATAR
Saša
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 19 Nov 2015, 15:24
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Re: Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

OdgovorNapisal/-a Saša » 23 Nov 2015, 12:48

U subotu smo zaprimili našu 2000. narudžbu. Kako smo davno odlučili svaku tisućitu narudžbu darovati, tako to činimo i ovaj put. Slučaj je htio da je narudžbu izvršio gdin Adam Eternaj iz Lukovice kod Domžala, pa mu ovim putem čestitamo! :)
RANDOM_AVATAR
Saša
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 19 Nov 2015, 15:24
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Re: Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

OdgovorNapisal/-a k2b » 23 Nov 2015, 15:15

Reklameeeee, dr.Saša, reklameeeeeee :D :twisted: :roll: - kaj smo rekli zgoraj?!

Kar se pa tiče prejšnjega posta okoli embalaže Capella arom - nikoli nisem imel težav z CAP in TPA aromami z angleških in ameriških shopov ter z CAP 13 ml flaškami - dočim je kvaliteta/jakost/koncentracija istih arom v poljskih steklenih flaškah precej varirala od batcha do batcha.
Lahko da so slabo premešali kanister tisti ki so pretakali ali pa kaj drugega...
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Razprava o ponudbi e-tekucine.eu izdelkov

OdgovorNapisal/-a Saša » 24 Nov 2015, 15:03

Pa i na stranim forumima sam našao puno puta komentare da taste aroma zna varirati od batcha do batcha kod mnogih proizvođača. E sad, to može biti i stvar subjektivnosti. Ako neku aromu pariš dugo, nemaš više isti feeling za nju - subjektivan osjećaj je da je sve slabija i slabija. Ja parim isključivo jednu tekućinu i dogodi mi se povremeno da po par dana ima bitno manje ukusa. I onda se to popravi. Na kraju krajeva i svakodnevno ujutro imam osjećaj puno veće koncentracije arome nego navečer. To je stvar trenutne zasićenosti i neosjetljivosti mirisnih i okusnih receptora, tako da je jako teško dati objektivnu ocjenu - praktički nemoguće. Treća stvar, nečiji su receptori više ili manje osjetljivi baš na određenu aromu, pa ju netko doživljava intenzivnijom, a netko manje intenzivnom. Sve u svemu, sud o intenzitetu neke arome je izrazito individualan i uvijek ga treba uzimati sa rezervom.
RANDOM_AVATAR
Saša
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 19 Nov 2015, 15:24
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Naslednja

Vrni se na Kje kupiti?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov