Priporočilo za stealth vape

Tukaj spremljamo vse novosti reguliranih in nereguliranih MOD naprav

Priporočilo za stealth vape

OdgovorNapisal/-a jero » 07 Dec 2015, 01:17

Doma imam eVic mini in eVic VT. Na enem imam Aromamizer RDTA, na drugem Zepyhrus. Obe naprave so mi sicer super, vendar si bi želel imeti še nekaj malce bolj neopaznega, majhnega in lahkega. Po drugi strani bi naprava morala imeti kontrolo temperature, podporo za Ti žico, sub-ohm in možnost menjave baterije.

Najbližje kar sem našel je ego one CT (Constant Temperature) ali (Variable Temperature), vendar pa se baterije ne da menjati in TC je preveč osnoven. Z "osnoven" mislim predvsem to, da se dejansko ne da višati ali nižati temperaturo po stopnjah (imata samo low, medium, high).

Je kdo zasledil, da obstaja kaj podobnega?
Uporabniški avatar
jero
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 446
Pridružen: 03 Sep 2015, 01:00
Kraj: Notranjska
Dane zahvale: 167 times
Prejete zahvale: 214 times

Re: Priporočilo za stealth vape.

OdgovorNapisal/-a k2b » 07 Dec 2015, 17:06

Če greš dlje od "cevke" od Joyetecha (ki po moje sploh niso slabe) - imaš še "cage" box mode in lahko svoje priljubljene atomizerje nosiš s sabo (pogoj ne širši od 22 mm) - za to opcijo sem se odločil tudi sam - in mi ni žal

Click here to learn how to add YouTube Videos to your phpBB forum

S sabo nosim tudi eGrip - kateremu prihaja tudi mlajši bratec z temperaturno kontrolo - ta je res super stealthy
http://www.mr-smoke.de/elektro-zigarett ... 7303-51777
v Čajni bo sigurno cenejši - nekje med 45-50$

Click here to learn how to add YouTube Videos to your phpBB forum
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Priporočilo za stealth vape.

OdgovorNapisal/-a jero » 07 Dec 2015, 19:37

Ni to to. Oba imata - BATTERY TYPE: Fixed. Oba sta tudi večja in težja kot eVic mini.
Uporabniški avatar
jero
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 446
Pridružen: 03 Sep 2015, 01:00
Kraj: Notranjska
Dane zahvale: 167 times
Prejete zahvale: 214 times

Re: Priporočilo za stealth vape.

OdgovorNapisal/-a k2b » 08 Dec 2015, 01:53

hmmmm...izmenljiva 18650 - najmanjše s TC je Cloupor Mini+ 50W - malo manjše od iSticka40 TC - kolko je to za subohm pa presodi sam - dela pa TC kar dobro, boljše ko na iSticku.Potem je tu še IPV D2 in novi D3, Koopor Mini 60W ki ni švoh (na žalost nima upgredable firmwarea) - ma pa zanimivo ceno 30$
Al pa kupiš Wismec Reuleaux RX200 - pa maš VTCminija za ven :D
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Priporočilo za stealth vape

OdgovorNapisal/-a jero » 12 Dec 2015, 18:29

Na koncu sem naročil kar Joyetech eGo ONE CT 1100mAh baterijo. Tank se mi pa itak praši v predalu. Izredno majhna napravica z sorazmerno majhno kapaciteto baterije. Sicer se baterije ne da menjati. Tudi nima ravno TC tako kot ima evic mini, temveč proizvaja konstantno temperaturo na 245C. Ima pa v osnovi tisto kar sem potreboval - nekaj kar skriješ v celo dlan in je sposobna zaznavati temperaturo.

Slika

Slika

Pričakujem pa v letu 2016 več razvoja v napravah, kot sem opisal zgoraj. Kak "evic mini tube" al kaj podobnega.
Uporabniški avatar
jero
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 446
Pridružen: 03 Sep 2015, 01:00
Kraj: Notranjska
Dane zahvale: 167 times
Prejete zahvale: 214 times

Re: Priporočilo za stealth vape

OdgovorNapisal/-a jero » 24 Dec 2015, 23:45

Vapemail. Puha kar konkretno paro. Sem sicer mislil, da je premer isti kot ego one mega.. pa je manjši in malce štrli. Je pa tako kot sem pričakoval - zame prehladna para. Ima kdo kako idejo kako bi "pohekal", da nastavitev, ki je fiksirana na 245c povečam? Ve kdo za dober tank z širino 19 mm?

Slika

Slika
Uporabniški avatar
jero
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 446
Pridružen: 03 Sep 2015, 01:00
Kraj: Notranjska
Dane zahvale: 167 times
Prejete zahvale: 214 times


Vrni se na Novosti - MOD naprave

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron