Celebrities in e-cigareta

V rubriko splošno o elektronski cigareti spada resna debata o vsem, česar niste uspeli razvrstiti v nobeno drugo rubriko.

OdgovorNapisal/-a mmc » 22 Maj 2014, 19:29

:mrgreen: daj zrihti nove smajlije... vsaj enega ko vapa..in vsaj enega ko se nažira s kokicami... tole paše k tej temi.
Pol pravte, da zdaj ne bomo kupovali ovale, ker je poownan? :twisted:
RANDOM_AVATAR
mmc
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 25
Pridružen: 16 Mar 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 22 Maj 2014, 19:37

@Valjhun, pričakujem resen odgovor in ne tega izmikanja....

@mmc - Ovale lahk kupuješ če te prepriča njihova ponudba, smajliji pa bodo ob preobrazbi foruma - kdaj? - upam, da čimprej....
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a mateb » 22 Maj 2014, 22:49

Uf, huda debata ni kej. Laž na laž na laž in se prej ko slej zapleteš, da ti več nič ni jasno.

To kar je tomvai napisal je res. Matej dobro ve za ta forum.

Jaz sem že zdavnaj povezal 1 + 1, a se mi s tem ni dalo ubadat, ker bi to potem bilo spreobrnjeno na foušijo in ne vem kaj še vse. Enkrat sem se z njem zapletel na sosednjem forumu in prav neverjetno je kako dobro zna spreobrnit vsako zadevo. Podobno hoče naredit sedaj ampak mislim, da je vsem po vrsti že malo prekipelo.

Se pa že od začetka sprašujem, ali je res potrebno diskreditiranje vsega kar ne sliši na O... z namenom poveličevanja. In to me blazno moti. Če se gre za izdelke, ki jih sam ponujam ali pa ne. Res ne vem kaj te toliko brigajo vsi ostali!?

Tega agresivnega načina predstavitve sem bil deležen tudi v živo. Enkrat sem bil v njihovi trgovini. Lastnik mi je vse lepo razložil in predstavil, na koncu pa potegnil ven CE5 in začel s predavanjem kako je to najslabša stvar, ki jo je on preizkusil, da je nevarna in še in še. Mislim, v trgovini imeti konkurenčni izdelek in ga kazati strankam ter pljuvati po njem? To se mi je zdelo malo nizkotno. Mimogrede, tam sem šel z namenom da nekaj kupim. Na koncu nisem kupil nič.

Podobno je bilo v City Parku, ko me je prodajalec na vso moč hotel prepričat, da to kar imam jaz ni tako dobro kot to kar imajo oni. Da to je pa čisto nekaj drugega.

Valjhun/karter/Hellenis in mogoče še kdo (vse ista oseba), digitalni odtis je huda reč. Obstaja spletna stran Wayback machine, pri kateri lahko pogledate kako je zgledala spletna stran v preteklosti. Na začetku je lastnik objavljal prispevke kar pod svojim imenom in priimkom in z svojo osebno sliko. Kasneje je zamenjal nick in sliko. Način predstavitve enak kot v živo, diskreditiranje drugih izdelkov in poveličevanje svojih.


3-je primeri, morda bi se še kaj našlo: Pri vsakem prej Matej V... sedaj Hellenis

Moški svet prej: http://web.archive.org/web/20130928060322/http://www.moskisvet.com/forum/?topic_id=65736
Moški svet sedaj: http://www.moskisvet.com/forum/?topic_id=65736

24 ur prej: http://web.archive.org/web/20130911113654/http://www.24ur.com/specialno/nega_in_zdravje/e-cigareta-ucinkovita-pomoc-pri-opustitvi-kajenja.html
24 ur sedaj: http://www.24ur.com/specialno/nega_in_zdravje/e-cigareta-ucinkovita-pomoc-pri-opustitvi-kajenja.html

Tale je zanimiv, ko je prejšnji Matej V... sedanji Hellenis povedal:
No, jaz ničesar ne prodajam. Sem pa izredno zadovoljen s tem izdelkom in to tudi povem na glas. Sem si lastil tudi druge znamke pred tem in ne, NI ENAKO. Ostali večinoma ponujajo sistem CE5, po katerem sem imel glavobole. Ovale se loči po tem da uporablja Tank sistem in je veliko, veliko boljši od ostalih, še posebej model Elips. Just my two cents....

Pa še na viziti:
Sedaj že eno leto uporabljam elektronske cigarete in moram rečt, da sem s tobačnimi nehal že nekje po enem tednu od nakupa. Zadeva je močno razširjena v sosednji Italiji, pri nas pa dokaj nepoznana. In ravno od italijanskih gostov (delam v igralništvu) sem izvedel marsikaj ter od njih probal zadevo, preden sem se odločil za nakup. Po nekaj začetnih slabih investicijah (cigarete smouchi, smooke in podobone oslarije), sem se dokončno ustalil na italijanski blagovni znamki OVALE. Zakaj? Oni so zares nekaj posebnega. Prodajajo res TOP izdelke in mi njihove, v italiji narejene tekočine še najbolj sedejo. Tekočine drugih proizvajalcev so mi bile preveč sladke. Resnično ne morem prehvalit zadeve! Slaba stran pa je, da so najdražji, ampak meni ni vseeno kaj dajem vase in kot je rekla že moja nona: '"da dobiš dobre stvari, je treba tudi dobro plačat!

Vizita prej: http://web.archive.org/web/20130918153803/http://vizita.si/forum/?topic_id=65656
Vizita sedaj: http://vizita.si/forum/?topic_id=65656&page=2

Prispevek Valjhuna, ko se je predstavil na tem forumu:
Pobližje sem se z elektronsko cigareto srečal septembra oktobra 2012. Delam v igralništvu na primorskem, kjer imamo seveda večjidel italijanske goste. Najprej se je pojavil en gost s tem čudom, pa smo ga samo vsi čudno gledali, ko je kadi za avtomatom. Po dveh mesecih je vapalo že tričetrt salona. V italiji je elektronska cigareta pravi BOOM. Pa jih vprašam kako in kaj, mi dajo (z veliko mero skepse na moji strani) za probat in VAU! saj je enako kot cigaret! Že naslednji dan sem se usedel v avto in šel v Trst po svoj komplet. K Ovale seveda, saj večina naših gostov vapa ravno to. Sploh pa je ta ovale sinonim za elektronsko cigareto v Italiji. zadeva se je tako prijela, da je beseda ovale že sinonim za ecigareto v italiji in ko rečeš ovale vejo vsi kaj to je.



Mislim, da ni več kaj dodati in Valjhun res mislim da je čas, da prenehaš s sprenevedanjem.
RANDOM_AVATAR
mateb
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 64
Pridružen: 13 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 1 krat
Prejete zahvale: 6 times

OdgovorNapisal/-a valjhun » 22 Maj 2014, 23:48

no vidiš, tega na viziti jaz nisem pisal, to je verjetno on na začetku in si je pol spreminjal nick. pa saj nima veze... kdo ali kaj, tudi vidva nista ravno cvetki, kar se drugih forumov tiče in zavajanja uporabnikov, masta oba precej masla na glavi, secorama, connel ipd. pa še marsikak nick bi se našel.

Kar se pa tistega ce5 tiče ti pa verjamem, da je bilo tako, saj sem jaz isto sceno doživel v udinah v ovale store. je očitno njihovo uradno stališče tako, da je ce5 slaba izbira., pa veš kaj? prekleto prav imajo!

tko da, ni ovale kriv če ti prodajaš govna. :P
RANDOM_AVATAR
valjhun
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 45
Pridružen: 08 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a tomvai » 23 Maj 2014, 00:06

Vse skupaj je en navaden politični konstrukt!

Slika

:lol:
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a valjhun » 23 Maj 2014, 00:31

sej pravim že cel čas na delu so sile kontinuitete in stricii iz ozadja!

Slika

:wink: [/img]
RANDOM_AVATAR
valjhun
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 45
Pridružen: 08 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Jest » 23 Maj 2014, 00:35

mateb napisal/-a:Podobno je bilo v City Parku, ko me je prodajalec na vso moč hotel prepričat, da to kar imam jaz ni tako dobro kot to kar imajo oni. Da to je pa čisto nekaj drugega.


V City Parku je tudi kaksna stacuna s temi zadevami?
Uporabniški avatar
Jest
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 41
Pridružen: 13 Maj 2014, 01:00
Kraj: Medvode / Slovenia
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

OdgovorNapisal/-a tomvai » 23 Maj 2014, 00:56

Mislim da so imeli promocijske stante oktobra ali septembra lansko leto.
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 23 Maj 2014, 00:58

Valjhun -> nisi odgovoril na vprašanja, izmikaš se in za nas tukaj (ne samo za tvoja konkurenta iz panoge) si Slika
kot prikriti predstavnik Ovala, ki se izdaja za "zadovoljnega uporabnika" in subjektivno piše o izdelkih Ovala in o vseh drugih izdelkih.

S tem zaključujem debato - Celebrities in e-cig so odšle z odra, luči so ugasnile in kokic je zmanjkalo.Debata o O. (mi gre že malo težko cela beseda s tipkovnice) ima svoj temo
in tam lahko o njej tudi debatirate.

Jest -> kje so trgovine vprašaj v temi namenjeni zato



Tema je zaprta


Slika
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Vaperu » 23 Maj 2014, 13:05

valjhun napisal/-a:kdo ali kaj, tudi vidva nista ravno cvetki, kar se drugih forumov tiče in zavajanja uporabnikov, masta oba precej masla na glavi, secorama, connel ipd. pa še marsikak nick bi se našel.

Kar se pa tistega ce5 tiče ti pa verjamem, da je bilo tako, saj sem jaz isto sceno doživel v udinah v ovale store. je očitno njihovo uradno stališče tako, da je ce5 slaba izbira., pa veš kaj? prekleto prav imajo!

tko da, ni ovale kriv če ti prodajaš govna. :P




BUSTED al ne, glede CE5 in podobnega, pa ma prou kot pribito!

Vsaj kvalitetne stvari dila, z razliko od nekaterih drugih "cvetk" tu gore... :roll:
RANDOM_AVATAR
Vaperu
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 27
Pridružen: 08 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a tomvai » 23 Maj 2014, 13:12

Ne lupaj neumnosti, tako kot imas ego cigaret na voljo v sto raznicnih kvalitetah je isto tudi pri CE5 attyih. Ne metati vse v isti koš. To je tko kot ce bi jst trdil da so Ovale ego-c cigarete pa zihr zanic ker na netu obstajajo slabsi ego-c modeli, ki si pac cheap.

Odvisno kje kaj kje kupis. Lahko imas tudi smolo, za vsak atty se lahko zgodi da pusca, al pa dela slabo paro, neglede na model/brand. Ampak ce imas dobrega ponudnika, ti ga bo zamenjal brez besed. Tko da pliz ne posploševat, sam zato ker si ti mogoce dobil nekvaliteten CE5. Sam jih imam kar nekaj pa mi vsi top delajo.
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a alansi » 23 Maj 2014, 13:37

Slika
SlikaSlikaSlikaSlika
RANDOM_AVATAR
alansi
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 47
Pridružen: 14 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 23 Maj 2014, 14:01

Tema je zaprta - kdor ne upošteva tega - je zaenkrat opozorjen.

Če se trudimo obdržat neodvisen vaperski forum, morajo biti stvari jasne.
Kdor je trgovec/distributer/zastopnik nekega produkta naj to pripiše k svojemu
vzdevku in potem argumentirano debatira kar hoče.

To je minimalen standard!




Slika
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Jest » 30 Maj 2014, 12:02

Rawr napisal/-a:Naslednjo sredo bom v LJ in grem v Ovale trgovino sprobat VSE modele, ki jih imajo za test. Poleg bom jasno mel svojo lepo jeklenko :lol: in pa ego starter kit za 9$ , ki deluje isto na 3.7V in je pravtako lep na pogled, iz "jekla" in solidne dolžine, to je 14cm.



Si bil potem tam?
Uporabniški avatar
Jest
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 41
Pridružen: 13 Maj 2014, 01:00
Kraj: Medvode / Slovenia
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

OdgovorNapisal/-a Rawr » 30 Maj 2014, 12:07

Jest napisal/-a:
Rawr napisal/-a:Naslednjo sredo bom v LJ in grem v Ovale trgovino sprobat VSE modele, ki jih imajo za test. Poleg bom jasno mel svojo lepo jeklenko :lol: in pa ego starter kit za 9$ , ki deluje isto na 3.7V in je pravtako lep na pogled, iz "jekla" in solidne dolžine, to je 14cm.



Si bil potem tam?


Ja pred trgovino, pa je bla ravno ura nekaj čez ena, odpiral pa je ob pol2, jaz pa tut nisem mel časa čakat, ker sem bil zmenjen. Bom sredi junija spet v LJ, pa se oglasim, zaj ko vem kdaj ma odprto :lol:
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Splošno o elektronski cigareti

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov