Elda - premium tekočine iz Hrvaške

Okusi so različni, tu pa lahko izmenjujete mnenja prav o tem

Re: Elda - premium tekočine iz Hrvaške

OdgovorNapisal/-a k2b » 30 Dec 2015, 19:32

OK - pol pa uredu...
sam mal bolj sproščeno - - - :D
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Elda - premium tekočine iz Hrvaške

OdgovorNapisal/-a panki_86 » 31 Dec 2015, 03:43

Jap smouchi ima pri nas Eldine tekočine.

Ni mi jasno zakaj so zdaj naenkrat vsi pičeni v te diketone, lahko samo povem da sem pred vejpanjem kadil 2-3 škatle na dan in to Ronhill temno plavih, ali pa Marlboro rdečih 17 let.
Je to bilo bolj zdravo??? Dvomim , ker se boljše počitim ko vejpam in od danes sem uradno na breznikotinskih tekočinah (od Elde seveda). Nisem začel z vejpanjem zaradi denarja, ampak zaradi zdravja...
Nevem kaj je danes s svetom? Vsi so naenkrat bolj občutljivi.
Poslušam včasih starše otrok da ne pustijo otroku ven, ker se bo sprehladil, zunaj pa 10'c. Resno???
Pa jaz sem v mladih letih norel zunaj na snegu cele dneve. In kje sem zdaj? Sem bolan? Pred tremi meseci sem zvedel da nimam več osebne zdravnice, ker je v penziji že 5to leto, nazadnje sem jo obiskal pred 9imi leti...
Brezveze.
Jaz bom vejpal kar bo meni pasalo, pa lahko pišejo v nevem kolkih raziskavah, da je e-cigareta bolj škodljiva kot navadna in da vsebuje nevarne snovi.
Meni očitno NE škoduje. Zdaj že leto in pol (od kar vejpam) ne kašljam več kot stari dedek, lažje diham, več zraka lahko zadržim in ne smrdim.

k2b sem sproščen, samo povem kar opažam ;)
Joyetech Cuboid + Cubis, Joyetech eVic VT + Kangertech Subtank plus, Joyetech eVic VTC mini + Kangertech Subtank mini, Joyetech eGo ONE VT,...
RANDOM_AVATAR
panki_86
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 49
Pridružen: 06 Okt 2014, 01:00
Kraj: Radizel
Dane zahvale: 4 times
Prejete zahvale: 9 times

Re: Elda - premium tekočine iz Hrvaške

OdgovorNapisal/-a k2b » 31 Dec 2015, 04:07

panki_86 - vem da si sproščen - tisto je bilo mišljeno za Roka :D

Glej - vem da so tisti diketoni bolj kot ne krneki v zmernih količinah - zato tudi pripet graf kjer se realno vidi koliko je tega v e-cig in koliko v navadni cigareti - pa je tud Harvard institute delal raziskavo ...
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Elda - premium tekočine iz Hrvaške

OdgovorNapisal/-a k2b » 31 Dec 2015, 15:18

kotlet napisal/-a:Se mi zdi, da jih pri nas prodaja smouchi. Moram probat od njih desert ship, samo se morem kaj peljat mimo njih :roll:

Če bo vredu, bom pol že od njih direktno naročil (samo pol bom vzel enih 10 arom). Samo recimo 2 % pa rabi verjetno kaki mesec za dozoret? Se mi zdi, da je pri hangsenu 10 dni (3.5 %) bilo dovolj, RY4 double in RY4 asian od tpa pa še bom videl, sem ravno dva dni nazaj zmešal.

Trenutno tak mislim da je za kak mesec al pa dva zaloge.

aje še je kera aroma podobna desert shipu (sma oba z ženo navalila na njo, zahvaljujoč k2b :D )?


TPA DK Tobacco - v manjši koncentraciji 1 - 2% (lahk dobiš za probo za ene 50 ml zmixat ker ga gre res malo)
Ta je meni najbolj podobna DS..


Pol so še na to vižo:
IW Gold Ducat 2-3% - malo bolj "meden" okus
IW Tino d'Milano S'Camel 2-2,5% - legendarna tobačna
Vaping Zone - Real Cigar 2,5% - tudi Juice Factory (glej temo o JF...)
Meiwei Cigar 2,5% - imajo na e-tekucine
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Elda - premium tekočine iz Hrvaške

OdgovorNapisal/-a Vaper1974 » 03 Feb 2016, 18:52

Mene pa na tej eldini spletni strani moti, da je nekako "češko" narejena, pa brez zamere. Imajo sicer lepo nanizane okuse, vendar brez opisov, tako, da skoraj ne veš, kaj kupuješ. Toliko bi pa že lahko uredili zadeve. Lahko se zgledujejo po e-tekucine.eu, kjer imajo tudi možnost recenziranja oz. objave mnenja uporabnikov itd. Nočem biti pikolovski, ampak uporabniška izkušnja na spletni strani tudi nekaj odtehta. Sem bil že enkrat prej na tej spletni strani, pa sem jo kar zaobšel po nekaj klikih. Morda neupravičeno, ampak to, kar sem navedel, tukaj res pogrešam. Težko namreč naročam arome samo na osnovi imena... :(
Uporabniški avatar
Vaper1974
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 01 Feb 2016, 17:42
Dane zahvale: 43 times
Prejete zahvale: 20 times

Re: Elda - premium tekočine iz Hrvaške

OdgovorNapisal/-a rokyo87 » 04 Feb 2016, 12:23

RANDOM_AVATAR
rokyo87
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 100
Pridružen: 20 Dec 2015, 02:45
Dane zahvale: 1 krat
Prejete zahvale: 21 times

Prejšnja

Vrni se na E-tekočine - iz trgovine

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost