Joyetech AIO

Če imate težave z e-cig, modom, atomizerjem vprašajte tukaj in konzilij vam bo svetoval po najboljših močeh

Joyetech AIO

OdgovorNapisal/-a Aleks » 24 Mar 2016, 13:31

Nabavil sem novega Joyetech AIO in imam težavo, ki je pri Evodu in Subtanku ne poznam. Po parih potegih se glava (ne baterija) močno segreje, prav tako ustnik (peče na ustnici). Ali mi lahko prosim kdo pomaga z nasvetom?

Hvala.
Slika
Uporabniški avatar
Aleks
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 205
Pridružen: 24 Mar 2016, 12:30
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 52 times
Prejete zahvale: 121 times

Re: Joyetech AIO

OdgovorNapisal/-a premmati » 24 Mar 2016, 15:48

:) pozdravljen!
prebral sem tvojo predstavitev v kateri omenjaš, da uparjaš tekočine z velikim deležem PG-ja, kar bi lahko bil razlog za tvojo težavo. predpostavljam, da si namestil gr. glavo katero si dobil v kompletu. tudi sam sem si nabavil tega malčka, pa nimam nobenih težav, vejp v načinu m2l je čisto dober-pare in okusa dovolj. uporabljam pa razmerje vg60-pg40 , 3mg/ml nic.
možno je tudi, da je gr. glava, čeprav nova zanič. napiš kakšno imaš razmerje pg-vg in stopnjo nikotina. probaj menjat glavo, preden jo priviješ ji privošči 2 kapljici juica, da bo napojena, ko boš privijal pokrov z dimnikom in gr. glavo ne zategni premočno, pusti pet min. in nato probaj pa poročaj.
Slika
Slika
Uporabniški avatar
premmati
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 22 Dec 2014, 02:00
Kraj: Celje
Dane zahvale: 43 times
Prejete zahvale: 14 times

Re: Joyetech AIO

OdgovorNapisal/-a Aleks » 24 Mar 2016, 16:10

Hoj,
res je, glava je bila zanič. Najprej sem namestil 0,6-ohmsko, pa se je pregrevala kljub temu, da sem jo predhodno "namočil" in pustil nekaj časa počivat. Ni pa bilo okusa po zažganem, zato na to možnost nisem pomislil. Sem zamenjal z 1-ohmsko glavo, pa je povsem druga zgodba.
Drugače pa zmogljiv malček, tudi priporočljivo za M2L. Nabavil sem ga za backup, pa za potovanja. Se pa tank nekam sumljivo hitro prazni, se bojim, da ga bo potrebno pogosto filat :(

Hvala :D
Slika
Uporabniški avatar
Aleks
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 205
Pridružen: 24 Mar 2016, 12:30
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 52 times
Prejete zahvale: 121 times

Re: Joyetech AIO

OdgovorNapisal/-a premmati » 24 Mar 2016, 20:41

8) np, sam, da si zrihtal, sicer pa novi gr. glavi lahko privoščiš več kot dve kapljici juica, tak, da se vata lepo napoji. ja s temi tovarniškimi glavami je tako, da nikoli ne veš al bo dobra al pa falična-nek riziko je vedno prisoten, zaradi le tega in cene jih je bolje naročat recimo pri vzhodnjakih (FT). pri njih te pride komplet 5-tih glav cca 7€ pri nas pa ena okrog 4€-razen ko je kakšna akcija je ceneje.
Slika
Uporabniški avatar
premmati
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 22 Dec 2014, 02:00
Kraj: Celje
Dane zahvale: 43 times
Prejete zahvale: 14 times

Re: Joyetech AIO

OdgovorNapisal/-a premmati » 24 Mar 2016, 20:58

:D :o tako,pa sem tam.pozabil sem še omenit, da niti 24 ur nisem lastnik tega malčka, pa bom (upam, da res) ostal brez njega. gre namreč za to, da je ženi full padel v oči in se ji dopade, ga je danes zjutraj ob kavici dodobra stestirala-celi dan že ni prižgala cigareta in se davila na balkonu ampak vsake toliko naredi par puhov pa ji to zadošča. močno upam, da je niso pritegnile le te barve katere se dajo menjavat in osvetljujejo tank, ampak, da resnično preneha s smrdljivci.
Slika
Uporabniški avatar
premmati
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 22 Dec 2014, 02:00
Kraj: Celje
Dane zahvale: 43 times
Prejete zahvale: 14 times

Re: Joyetech AIO

OdgovorNapisal/-a Japplek » 24 Mar 2016, 21:09

premmati napisal/-a::D :o tako,pa sem tam.pozabil sem še omenit, da niti 24 ur nisem lastnik tega malčka, pa bom (upam, da res) ostal brez njega. gre namreč za to, da je ženi full padel v oči in se ji dopade, ga je danes zjutraj ob kavici dodobra stestirala-celi dan že ni prižgala cigareta in se davila na balkonu ampak vsake toliko naredi par puhov pa ji to zadošča. močno upam, da je niso pritegnile le te barve katere se dajo menjavat in osvetljujejo tank, ampak, da resnično preneha s smrdljivci.

Upam, da tvoji res rata. Moja se ne da...pa rada povejpa včasih malo, samo za njo so pa čiki...čiki. :( :(
Slika
Uporabniški avatar
Japplek
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 87
Pridružen: 09 Jan 2015, 02:00
Kraj: Žalec
Dane zahvale: 18 times
Prejete zahvale: 7 times

Re: Joyetech AIO

OdgovorNapisal/-a seckorama » 25 Mar 2016, 13:04

En teden ga že kurim in je res pripravna stvarca. Edino kar imam pripomb je, da air flow ni najbolj posrečen, oz. sploh ne čutim nobene razlike če vrtim tisti obroček. Ja in tank, je majhen in ga je treba kr večkrat polnit. Baterija pa je, začuda, za tako majhnost, kar vzdržljiva. Sjkoraj cel dan mi zdrži. Mogoče bom nabavil še enega :lol:
Slika
Uporabniški avatar
seckorama
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: 04 Mar 2016, 00:23
Dane zahvale: 10 times
Prejete zahvale: 5 times

Re: Joyetech AIO

OdgovorNapisal/-a enaona » 25 Mar 2016, 13:30

živjo, danes je tudi do mene prišel ta malček in tudi jaz imam težave z pregrevanjem, poleg tega mi še tekočino skozi ustnik ven meče :( :shock: :( . kak nasvet? hvala!
RANDOM_AVATAR
enaona
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 6
Pridružen: 07 Mar 2016, 12:48
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Re: Joyetech AIO

OdgovorNapisal/-a Aleks » 25 Mar 2016, 15:48

enaona napisal/-a:živjo, danes je tudi do mene prišel ta malček in tudi jaz imam težave z pregrevanjem, poleg tega mi še tekočino skozi ustnik ven meče :( :shock: :( . kak nasvet? hvala!


Jaz sem težavo rešil z zamenjavo grelne glave. Sicer se po daljši uporabi (več kot 15-20 vdihov) glava še vedno greje (v primerjavi z drugimi napravami), a je veliko bolje - ustnik ne peče, para pa je hladna. Probaj ponovno priviti glavo, z občutkom (da ne zategneš). Če bo isto, zamenjaj.
Pri AIO nimam težav s pljuvanjem, drugače pa sem to reševal tako, da sem vzel robček, obrnil napravo z ustnikom navzdol in malo kuril glavo, da je špricalo na robček. Ponavadi je pomagalo.
Slika
Uporabniški avatar
Aleks
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 205
Pridružen: 24 Mar 2016, 12:30
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 52 times
Prejete zahvale: 121 times

Re: Joyetech AIO

OdgovorNapisal/-a Aleks » 25 Mar 2016, 15:56

seckorama napisal/-a:Edino kar imam pripomb je, da air flow ni najbolj posrečen, oz. sploh ne čutim nobene razlike če vrtim tisti obroček.


Se strinjam, nekoliko neposrečeno. Pri uporabi obroček nevede obrneš in je potrebno pogosto ponastavljat.
Slika
Uporabniški avatar
Aleks
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 205
Pridružen: 24 Mar 2016, 12:30
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 52 times
Prejete zahvale: 121 times

Re: Joyetech AIO

OdgovorNapisal/-a enaona » 25 Mar 2016, 18:02

Aleks napisal/-a:
enaona napisal/-a:živjo, danes je tudi do mene prišel ta malček in tudi jaz imam težave z pregrevanjem, poleg tega mi še tekočino skozi ustnik ven meče :( :shock: :( . kak nasvet? hvala!


Jaz sem težavo rešil z zamenjavo grelne glave. Sicer se po daljši uporabi (več kot 15-20 vdihov) glava še vedno greje (v primerjavi z drugimi napravami), a je veliko bolje - ustnik ne peče, para pa je hladna. Probaj ponovno priviti glavo, z občutkom (da ne zategneš). Če bo isto, zamenjaj.
Pri AIO nimam težav s pljuvanjem, drugače pa sem to reševal tako, da sem vzel robček, obrnil napravo z ustnikom navzdol in malo kuril glavo, da je špricalo na robček. Ponavadi je pomagalo.


hvala, bom poskusila. meni se je glava toliko segerela, da mi je toliko skrčilo ustnik, da pada skoraj sam od sebe ven. :?:
RANDOM_AVATAR
enaona
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 6
Pridružen: 07 Mar 2016, 12:48
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Re: Joyetech AIO

OdgovorNapisal/-a premmati » 25 Mar 2016, 20:51

:o tole kar opisuješ niti slučajno ni normalno, da se ohišje tanka segreje pri uporabi 0,5 ali 0,6 ohm-ske glave je razumljivo, da je pa tako vroče, da si poškoduješ ustnik je pa res problem. nekaj so ti že predlagali, jaz ti pa še svetujem, da se obrneš na trgovca, saj imaš 3mesečno garancijo na izdelek.
Slika
Uporabniški avatar
premmati
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 22 Dec 2014, 02:00
Kraj: Celje
Dane zahvale: 43 times
Prejete zahvale: 14 times

Re: Joyetech AIO

OdgovorNapisal/-a zan0088 » 26 Mar 2016, 14:14

Tud jaz ga imam, kr lepe oblake dela :) Ne vem pa ali je normalno, da se voha okus pare ko izdihnes? Vcasih tud na ustnici nekaj okusa ostane, pa fino cvrci ko ga vklopis. A je to normalno vse? Razlike z vrtenjem tega Airflowa pa tud jaz ne vidim bas :)
RANDOM_AVATAR
zan0088
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 20 Mar 2016, 20:32
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Re: Joyetech AIO

OdgovorNapisal/-a premmati » 26 Mar 2016, 14:33

:D mal hecno si vprašal, okus-vonj,okus pare se okusi, vonj pare se pa vonja in tako tudi mora bit, sej to je čar arom. tako da dokler imaš recimo namešano aromo jagode in vonjaš ter okusiš jagodo je vse ok. kot večina vas sem pa tudi sam opazil, da obroček za zrak ne deluje je vseskozi isti pretok zraka ne glede na to v kakšnem položajo je.
halo kako je kaj "enaona" si uredila in rešila težave, sem radoveden, ker ženi AIO deluje že tretji dan brezhibno-kar tudi pomeni, da že tri dni ni prižgala smrdljivca in sem jaz bolj vesel menda kot ona sama.
Slika
Uporabniški avatar
premmati
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 22 Dec 2014, 02:00
Kraj: Celje
Dane zahvale: 43 times
Prejete zahvale: 14 times

Re: Joyetech AIO

OdgovorNapisal/-a enaona » 29 Mar 2016, 11:15

ja, vse je ok. sem zamenjala grelno glavo in vzela drugo tekočino, vse bp.
ne vem zakaj pa po vejpanju kašljam kot budala. občutek imam kot da mi nekaj obloži pljuča in sili na kašelj. zdej sem naredili pauzo in šla nazaj na klasične. poleg tega ne morem prebavit tega poprastega okusa nikotina v tekočini, kot da bi imela f****** nicorette v ustih :cry: kr na bruhanje mi gre. :cry:
RANDOM_AVATAR
enaona
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 6
Pridružen: 07 Mar 2016, 12:48
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Naslednja

Vrni se na Problemi in rešitve

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron