DVE LETI

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

DVE LETI

OdgovorNapisal/-a premmati » 16 Apr 2016, 13:00

:D 16.4.2014-Po eni strani še ne tako dolgo nazaj, po drugi se mi pa zdi, da je kar solidno dolgo. Danes je namreč DVOLETNA obletnica mojega vejpanja in hrati prenehanja kajenja tob. cigaret. Bistvo sem dosegel-tobačni izdelki me ne ganejo niti slučajno. Vse vas lepo pozdravljam in se vam zahvaljujem za nasvete in priporočila o vejpu.

Tole je pa za one, ki tako z veseljem enačijo kajenje tobaka z vparjanjem e-juiceov.
Tako izobraženi-pa vseeno tako zahojeni........

Slika
Slika
Uporabniški avatar
premmati
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 22 Dec 2014, 02:00
Kraj: Celje
Dane zahvale: 43 times
Prejete zahvale: 14 times

Re: DVE LETI

OdgovorNapisal/-a k2b » 17 Apr 2016, 13:35

Čestitke kolega !Slika

Ko boš imel kaj časa pa še kaj napiši katere naprave si kaj sprobal in kakšen tip vejpa preferiraš po 2 letih (M2L, D2L, kombiniran...)
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: DVE LETI

OdgovorNapisal/-a premmati » 17 Apr 2016, 18:01

8)Zaenkrat hvala za čestitke, kaj več o opremi,katero sem in jo uporabljam, pa prihodnjič, ko bo več volje za tipkanje :lol:
Slika
Uporabniški avatar
premmati
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 22 Dec 2014, 02:00
Kraj: Celje
Dane zahvale: 43 times
Prejete zahvale: 14 times

Re: DVE LETI

OdgovorNapisal/-a premmati » 22 Apr 2016, 11:34

:( :( :( Verjeli ali ne, za popi.....it, več kot eno uro sem opisoval in predstavljal opremo, ki je šla skozi moje roke v teh dveh letih ter prpopal nekaj slik in kaj se zgodi!!????
kliknem na predogled-me opozori da moram biti za to storitev prijavljen in zgubim vse kar sem natipkal in prilepil.... naj gre ..... to se mi še ni zgodilo nikoli :( :( :oops:
Zdaj pa res nimam volje še enkrat tipkati o vsem tem. Takole je, opreme, je bilo kar veliko, nekaj nove, nekaj rabljene-sem kupoval in naprej prodajal.
Slikce kaj trenutno uporabljam in pa naročenega imam kayfun-a mini v3, ki bi naj bil dober za m2l vleke kateri mi pa tako najbolj ustrezajo.
SlikaSlikaSlika

to uporablja pa žena:
Slika
Slika
Uporabniški avatar
premmati
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 22 Dec 2014, 02:00
Kraj: Celje
Dane zahvale: 43 times
Prejete zahvale: 14 times


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron