Kateri tank na Cuboida

Kako pričeti, kje in kaj kupiti.
Vse, kar bi želeli vedeti, preden se odločite za elektronsko cigareto. Vse, kar vas zanima potem, ko ste se že odločili za elektronsko cigareto.

Kateri tank na Cuboida

OdgovorNapisal/-a denis213 » 18 Apr 2016, 23:07

Razmišljam o nakupu Cuboida. Zanima pa me kateri tank ki podpira RBA priporočate za ta mod?

Zelo se mi dopade Cubis tank ampak sem v dvomu zaradi mešanih mnenj. Nekateri ga hvalijo, spet drugi jamrajo da jim zaliva grelne glave. Problematična bi naj bla tudi življenska doba glav? Kakšne so vaše izkušnje? Kako se obnese RBA glava?

Drugi tank ki se mi dopade pa je Kangertech Subtank Mini. Kakšne izkušnje imate z njim? Ali je res da ta tank rad spušča?

Hvala za odgovore.
Uporabniški avatar
denis213
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 29 Mar 2016, 04:33
Kraj: Maribor
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

Re: Kateri tank na Cuboida

OdgovorNapisal/-a premmati » 18 Apr 2016, 23:31

:) Cuboid je bolj kot ne visoko zmogljiv novodobni mod, na katerega lahko priviješ vsak novodobni tank. Kot prvo bi nam moral predstavit, kakšen način vejpa ti ustreza oziroma ga prakticiraš, ali je to način vleka usta-pljuča(m2l) ali so to direktni vleki, ker bi ti na podlagi tega lažje svetoval-i. Namreč niso vsi tanki narejeni za oba načina vejpa.
Slika
Uporabniški avatar
premmati
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 22 Dec 2014, 02:00
Kraj: Celje
Dane zahvale: 43 times
Prejete zahvale: 14 times

Re: Kateri tank na Cuboida

OdgovorNapisal/-a denis213 » 19 Apr 2016, 00:12

Ce bi se dalo nekaj takega da se da koristit oba nacina. Do zdaj sem imel izkusnjo samo z Protankom 2 ki pa mi ni ugajal. Cubis bi naj mel 1.0 in 1.5 ohmsko glavo za m2l medtem ko je.5 bolj odprta za direkt na pljuca ce se ne motim ane?

Gledam tut na to da grelne glave niso predrage oz da ima tank na voljo RBA glavo.

Predvsem iscem nekaj kar bom lahko uporabljal brez vecjih tezav, in seveda nekaj kar razvije normalno kolicino dima ter dober okus.

Zanima me se ali je treba zico ki jo navijes skurit na suho preden napelas vato skozi na rba glavi. Ce ja odgovor da me zanima kako to naredit na Cubisu glede na drugacni dizajn tanka.
Uporabniški avatar
denis213
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 29 Mar 2016, 04:33
Kraj: Maribor
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

Re: Kateri tank na Cuboida

OdgovorNapisal/-a premmati » 19 Apr 2016, 09:15

:) Na vse to kar si opisal je cubis čisto ok tank-tudi tov. gr. glave se dobijo po ugodni ceni na FT-ju za cca 7€ pet kosov, je pa res, da se za direktne vleke v pljuča in količino ter okusom pare ne more primerjat s tanki kot so( smok tfv4 mini ali micro,bellus, zephyrus,griffin...). Kolko sem zasledil, trenutno precej hvalijo smok tfv4 micro, da se da z njim super vejpat v obeh načinih. Kar se pa tiče žarenja žice pri izdelavi tuljave za cubis RBA glavo, je pa tako, da če delaš tuljavo s kanthal žico, si jo lahko narahlo zažariš z brennerjem ali na plinskem gorilniku preden namotaš tuljavo. Jaz delam tako, da si odmerim kolko žice rabim, jo primem z kleščami- zažarim in nato prebrišem s krpo navlaženo z vodko ali alkoholom in žica je pripravljena za izdelavo tuljave.
Slika
Uporabniški avatar
premmati
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 107
Pridružen: 22 Dec 2014, 02:00
Kraj: Celje
Dane zahvale: 43 times
Prejete zahvale: 14 times


Vrni se na Kotiček za začetnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov