Fasttech

Vse o spletnih in fizičnih trgovinah, ki prodajajo elektronske cigarete. Ocenite, pohvalite pokritizirajte.

Re: Fasttech

OdgovorNapisal/-a k2b » 12 Maj 2016, 14:26

@denis123 -> za oni paket ko imaš na carini jst ne bi lih nekaj foliral - - - sej majo luštne punce tam na carinski pošti (vsaj po glasovih na telefonu sodeč) samo so pa tudi odločne :shock: :lol: ...sem si nekaj mejlal in telefoniral pa so mele zmeraj praw :evil: ...tako da :?:
4 EUR pa si punce kasirajo ker so imele kao delo s tem ker Čajniz ni pravilno izpolnil CN22...
Paket je težak cca 400g - - - in tako težki paketi NE grejo nikoli skozi
In DA - če je vrednost višja napišejo vedno 20$ elect.componets.

Glede baterij je konec iz FT - tudi sam sem naročil 4 Samsung 30Q - pa so mi naslednji dan expresno vrnili kupnino - TNT NL očitno ne sfolga več letalsko baterij.
Tako da po moje - za baterije vračilo - ostalo pa bi moral it...

Angleži pravijo da "There ain't no such thing as a free lunch" - se pravi da ga ni "zastonj kosila" - če je nekaj cenejše je cenejše z razlogom (načakal se boš, lahko te upali carina etc...)
Sem pa dobil iStick Picota za 21,50 EUR z unimi popusti - pa 11 dni je potoval s SGPost - ker je bil v pre-orderju cenejši (vplačan 27.3 -poslan 23.4. - prispel 4.5). Sem pa tudi že kenslal naročila ker niso poslal še po mesecu ko je bilo vplačano....tako da je vedno nekaj spremenljivk pri teh naročilih.
Da bi me pa kdo opeharil iz Čajne - ne samo s FT - se mi pa nikoli ni zgodilo. Al so vrnili $$$ ali pa so poslali še 1X - ene parkrat so mi poslali celo 2X isto da bi ja dal mir :D 8)
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Fasttech

OdgovorNapisal/-a denis213 » 12 Maj 2016, 15:53

Sej sem zdaj tudi poslal original račun. 10eur plačam pa bo mir. Se pravi da je edina opcija za baterije še preko ladje kar traja od 25 do 45 dni?

Kitajcu sem tudi že napisal naj pošlje Cubisa pa baterije ločeno. Lahko bi poslal Cubisa prek china airpost glede na to da sem plačal za TNT Post 2$ :D
Uporabniški avatar
denis213
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 29 Mar 2016, 04:33
Kraj: Maribor
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

Re: Fasttech

OdgovorNapisal/-a Japplek » 21 Maj 2016, 18:00

Kako je zdaj s tem Gearbestom...če daš tracking pošto? Imajo namreč ta vikend res noro spuščene cene...se izplača naročiti?
Slika
Uporabniški avatar
Japplek
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 87
Pridružen: 09 Jan 2015, 02:00
Kraj: Žalec
Dane zahvale: 18 times
Prejete zahvale: 7 times

Re: Fasttech

OdgovorNapisal/-a Havana_club » 21 Maj 2016, 19:34

Jaz sem z GearBest-om zelo zadovoljen... so far so good. Ponavadi sem vse zelo hitro dobil... plus... od vseh pošilk mi carina ni nobene odprla še... kar pa za FastTech ne morem trdit... imam nekje ratio 1:3... torej nekje vsak 3. paket carina odpre.... :mrgreen:

Cheers

David
Slika
Uporabniški avatar
Havana_club
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 78
Pridružen: 06 Feb 2016, 00:58
Kraj: Primorska
Dane zahvale: 63 times
Prejete zahvale: 32 times

Re: Fasttech

OdgovorNapisal/-a k2b » 22 Maj 2016, 14:07

Debata o Gearbestu na 3 strani te teme - mal poglej.
Načeloma so OK - včasih kej ne pošljejo (če je cena po pomoti prenizka - takrat takoj vrnejo denar). Večkrat se jim kak paket "izgubi" in jih je treba potem s PayPalom gnjavit da vrnejo $$$ - moja osebna statistika z njimi : 16 naročil - 5X refunded - se pravi slaba tretjina ne-realiziranih.
Zanimivost: vsa majhna naročila (žice, drobni material...) vedno pride ..in to zelo hitro :D
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Fasttech

OdgovorNapisal/-a Japplek » 25 Maj 2016, 11:19

Ja hvala. Sem 16.5. že naročil istick Pico in je bil 23.5. v ponedeljek pri meni....prav neverjetno. Potoval je z belgijsko pošto...hitreje pa še res nisem dobil paketa iz kitajske....Sem kar naročil, pa kar bo bo :?
OBS Crius je bil originalen za 17€ in to V3 z velocity deckom....nepremagljiva cena res...istick Pico pa 21€...
Slika
Uporabniški avatar
Japplek
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 87
Pridružen: 09 Jan 2015, 02:00
Kraj: Žalec
Dane zahvale: 18 times
Prejete zahvale: 7 times

Re: Fasttech

OdgovorNapisal/-a k2b » 25 Maj 2016, 12:05

Jah - sej - zdej se bojo verjetno vsi zagrebli od teh ta bolj priljubljenih za vape stuff: FT, Gearbest, Focal - gotovo tudi njim frka zarad FDA in TPD ukrepov - v tem letu morajo še čimveč robe prodat vsaj tja kjer ni še blokade i-net prodaje...
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Prejšnja

Vrni se na Kje kupiti?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov

cron