Prvi nakup e-cigarete

Kako pričeti, kje in kaj kupiti.
Vse, kar bi želeli vedeti, preden se odločite za elektronsko cigareto. Vse, kar vas zanima potem, ko ste se že odločili za elektronsko cigareto.

Prvi nakup e-cigarete

OdgovorNapisal/-a smokah » 17 Jun 2016, 14:08

Vem, da je teh tem že malo morje, sem jih precej tudi prebral, a vendar je to vsaj zame kar "resna" odločitev :D tako da bi bil zelo hvaležen za kak profi nasvet :)

Torej.... zelo me mika prehod z analognih na e-cigareto - predvsem zaradi cenovno ugodnejšega "kajenja" in zaradi manj škodljivih učinkov na zdravje. Ob obilici izbire in raznovrstnih variant in DIY opcij pa sem kar zmeden s čim začeti.

Nekaj dejstev:
- skadim približno 0,5-1 škatlo na dan - Muratti silver - koliko tekočine bi porabil dnevno - pribl.
- imel bi e-cigareto, ki ni prevelika/pretežka in nerodna
- kateri okus priporočate, da ima najbolj podoben Muratti cigaretam - oz. podobnim
- da ima po možnosti microUSB polnilec, saj imam prenosni polnilec kadar me dlje časa ni blizu vtičnice tako ali tako zaradi telefona s seboj
- nimam neke želje niti časa se ukvarjati z DIY variantami - bi imel nekaj kar je plug&play

Kakšen pa je potek vzdrževanja ponavadi - ok, razen menjave tekočine in polnjenja baterije?
Se imam itak v LJ namen oglasiti sicer osebno v kaki trgovini z e-cigareti (mimogrede katero bi priporočili), bi bil pa vseeno zelo hvaležen za kako mnenje ;)

Hvala vnaprej za vse odgovore in nasvete!
RANDOM_AVATAR
smokah
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 17 Jun 2016, 14:05
Dane zahvale: 2 times
Prejete zahvale: 0 krat

Re: Prvi nakup e-cigarete

OdgovorNapisal/-a smokah » 17 Jun 2016, 14:23

Zelo se nagibam k temle: http://ovale.si/elektronske-cigarete/elips-c.php - ima kdo izkušnje in mnenje?

Hvala!!! :D
RANDOM_AVATAR
smokah
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 17 Jun 2016, 14:05
Dane zahvale: 2 times
Prejete zahvale: 0 krat

Re: Prvi nakup e-cigarete

OdgovorNapisal/-a quest » 17 Jun 2016, 15:24

Z elips sem sam začel in za zraven še ecom. To je kvalitetna zadeva a cenovno v višjem rangu. Motilo me je pri elipsu majhen tank in grelce sem menjal na dva do tri dni. Da zadovoljiš potrebo po nikotinu boš vsaj na začetku potreboval tekočine z 12 nicotina ali več. Seveda s to opremo, ki si jo navedel. Pojdi sprobat in tudi še kam drugam tudi. Pyuresmoke itd... Boš na licu mesta videl kaj ti odgovarja. Eno popoldne za testiranje ni nič v primerjavi s tem kaj ti to prinese.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Slika
Uporabniški avatar
quest
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 384
Pridružen: 10 Maj 2014, 01:00
Kraj: Dolenjska
Dane zahvale: 69 times
Prejete zahvale: 50 times

Re: Prvi nakup e-cigarete

OdgovorNapisal/-a smokah » 17 Jun 2016, 16:35

Hvala za info!
RANDOM_AVATAR
smokah
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 17 Jun 2016, 14:05
Dane zahvale: 2 times
Prejete zahvale: 0 krat

Re: Prvi nakup e-cigarete

OdgovorNapisal/-a seckorama » 19 Jun 2016, 16:23

kar se mene tiče - Joyetech EGO AIO - najboljša zadeva price/performance
Uporabniški avatar
seckorama
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: 04 Mar 2016, 00:23
Dane zahvale: 10 times
Prejete zahvale: 5 times


Vrni se na Kotiček za začetnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov