Smokio - pametni bluetooth ecig

Kako se modeli elektronskih cigaret razlikujejo med seboj? Kateri model je pravi za vas?
Vse o baterijah, razpršilnikih in ostali osnovni opremi.

Smokio - pametni bluetooth ecig

OdgovorNapisal/-a Rawr » 18 Jun 2014, 11:59

Torej mel sem možnost sprobat Smokio pametni ecig, ki deluje s pomočjo vgrajenega bluetooth v navezi z aplikacijo za telefone/tablice. Aplikacija vam prikaže statistiko uparjanja - kdaj in kje in koliko v privlačnem grafičnem vmesniku in vam omogoča nastavljanje 3 različnih napetosti baterije direkt s telefona! Izdelava je odlična, ecig je jeklen, naveza BT+iphone deluje super, v kompletu pa je priložen Evod 2 uparjalnik, ki se je že v preteklosti izkazal, zdaj pa je še boljši po delovanju in končno z izmenljivim ustnikom!

Upam da v kratkem dobim smokio na test in bom potem lahko napisal še kaj bolj podrobno o delovanju in uporabniški izkušnji!

Slika

Predstavitven video: https://www.youtube.com/watch?v=Moc88N-jye8
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Jest » 18 Jun 2014, 12:47

Meni je recimo Smokio vsec predvsem zato, ker sem bolj "tehno frik" ... :D
Uporabniški avatar
Jest
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 41
Pridružen: 13 Maj 2014, 01:00
Kraj: Medvode / Slovenia
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

OdgovorNapisal/-a Rawr » 18 Jun 2014, 13:18

Verjamem, tudi meni. :) Zagotovo je prihodnost ecig v tem, da bodo vodile statistiko in se "prilagajale" uporabniku, koliko se le da. Začetek je zelo obetaven!

Moram še dodat, da glede na vgrajen čip s pametjo in BT, smokio ni tako dolga baterija, kot bi pričakoval :)
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 18 Jun 2014, 19:25

Yep -> in pol daš lahko na Facebook "Vaping now..........to pa to aromo 1,2 mg" in vsi tvoji sledilci ti bojo lajkali....Slika
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a tomvai » 19 Jun 2014, 11:04

Hehehe k2b vidim da ti je share feature enako "kul" kot meni(beri: blajk), sam je pa dost folka k mu to ful pali in si motivacijo pumpajo na tak nacin, ces glej ze 2 dni sm brez cikov :wink:.

Drgac pa sam jo uporabljam cca. 2 meseca, pa lahko recem da je super mid-level ecig. Ni lih za neke hardiče, ker ima baterija max 4.2V - kar sicer dela zelo dobro paro - ampak kaksnega cloud chaserja pa ravno ne bo navdusila :). Tko da folk k je navajen na 4.8 ali vec bo tukaj opazil razliko, ampak za povprečnega kadilca je pa v kombinaciji z dobrim uparjalnikom je pa Smokio kr top. Ce ti seveda pali app in to kar ti ponuja, sicer je kak navaden EVOD bistveno bolj ugodna varianta. Upam da v prihodnosti voltažo dvignejo. Pa glede na to kako pridno fantje pedenajo vse, je to cisto mozno.

Upam da bodo fantje pri Smokio v prihodnosti izdali se kak bolj napreden ecig, so pa zaenkrat osredotočeni predvsem na tem da izpopolnijo obstoječi model & app. In tukaj lohka rečem da so fantje zelo pridni. Od kar smo mi prvič začeli z njimi sodelovati(in dobili prve vzorce), so samo cigareto vmes posodobili(sicer imho bolj kozmeticno), zamenjali so 2oHm CE5 clearote za 1.5 oHm EVOD2 clearote, pa tut pri posodobitvah Firmware-a in aplikacije so kar pridni, na iOSu so do sedaj dali vn ze ene 3 updejte odkar jih uporabljam. Pa tudi cene so vmes kar prijetno spustili, prvotna cena 900mAh kita je bila skoraj 100eur.

V planu imajo tudi se kar nekaj dodatnih funkcij, predvsem pa izboljšanje določenih obstoječih, ki imajo kakšno luknjo tu pa tam - npr. merjenje prihrankov je meni trenutno malo za lase privlečeno namreč ti sicer imaš možnost vpisati ceno škatlice cigaret, ki si jih ali pa jih se vedno kadis, ne dajo ti pa moznosti da vpises se ceno etekočine temveč so si fantje za začetek malo olajšali življenje in kar izbrali ceno povprečne etekočine na trgu. Ampak baje bodo to v prihodnjih posodobitvah izboljšali. App ima še par takih cvetk, ki bi se jih dalo izboljšati, nič takega pretresljivega da bi rekel zdej pa je ta funkcija neuporabna, se pa vidi da gre za startup in da fantje delajo po lean metodologiji :).

Pa se en zanimiv bug k sm ga fasal 3 mesece nazaj ko sm zacel uporabljati Smokio - eno od lokacij kjer naj bi uporabljal Smokio mi je oznacilo nekje na severu afrike sredi morja, so me malo cudno gledali ko sem jim poslal ta bug :D Ampak od takrat naprej me se ni nikamor drugam odteleportiralo :).
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na Modeli elektronskih cigaret - osnovni

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron