Vozdra!

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

Vozdra!

OdgovorNapisal/-a DildaQ » 17 Jun 2014, 03:48

Pozdrav vsem..

Nov v pari! - danes je moj 54. dan brez smradov. Sej ne, da štejem sekunde, ampak sem resnično SREČEN, da sem od dveh prijateljev zvedel za e-cigarete in od nabave prvega kompleta ostal brez dima v pljučih! eCigarete (kako grd izraz) so zame 150% zamenjava za smrade! Trenutno iz 12 na 6mg nikotina, odstranil sem vse tobačne okuse. Sem raje eksotičnih, ki jih nabavljam na Strixelixirs.

Zečetek - eGo-CC z eGo-Twist 1000mAh, nadaljevanje s Protank II Mini, na isti bateriji, sedaj Protank III na Vision Spinner V2 1600mAh (TOP!). Mini III mi je zelo všeč, moti me morda le (pre)majhna kapaciteta tanka, zato dobim drugi teden še Eleaf iJust. Da bo s tankanjem mir vsaj za pol dneva! :twisted:

Od včeraj lastnik Stingray (Copper) MOD-a, in Magma - Paradigm (infinite Clone).. Svojo telesno potrebo sem torej spremenil v nov Hobi! Žičkanje! :wink:

Hkrati sta se od mene navlekla tudi oče in mati, ter stric. In ene 6-7 sodelavcev (nekatere kadilce pa tudi že malo!) 8)
DildaQ
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 25
Pridružen: 16 Jun 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 17 Jun 2014, 15:01

Dobrodošel na forumu!

Slika

Za 54 dni vapanja si dosegel že zavidljiv napredek - vse se da če te veseli "žičkanje" kot praviš.

Da ne govorim o širitvi ideje in prakse vapanja med tvoje družinske člane in znance
Slika

Napiši kaj o mech modih ki jih imaš pa kakšno sliko dej zraven ko utegneš - me prav zanimajo

Dobro počutje na forumu in se ga beremo Slika

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a DildaQ » 17 Jun 2014, 16:07

Hvala za welcome drink! :D


No zjutraj prvič nardil za pokušino in majhen test - eno (enojno) tuljavco.. Tako majhno in srčkano. Ni najlepša je pa prva in moja hihi... Poskušal sem ne usekat preveč pod 1,5OHM.

:idea: http://www.steam-engine.org/coil.asp

Magma: jap - sem vedel da bo to to - veliko prebral in preposlušal. Nora aroma - čisto nov svet!! Od danes naprej ne bo nič več kot je bilo! (pa nisem nek dramatik najbol...)
No, (na poti še TOBH Atty V2 1:1 Clone)

Konfiguracija:
Mod: Stingray Copper
RDA: Magma Paradigm (Infinite)
Žica: Kanthal 0,32mm (28AWG)
10 Wrap's
Vata: Organic iz TUŠ-a
Štrom: Sony 18650 2100mAh 30A IMR VTC4
(Brez Kick-a)

pristal na 1.44OHM.

tam desno je vidna napakica na tuljavi, ki sem jo pol odpravil. nimam še finih kleščic (na poti aus čanghai) - delal skoraj da z rorzangami haha. slike so šrot - slikano s fonom pač

Slika

Slika

Aja - one žičke, ki zgledata kot dva strelovoda sem pocepal pol seveda hehe..
DildaQ
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 25
Pridružen: 16 Jun 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Rawr » 17 Jun 2014, 20:58

Pozdravljen in čestitke za quitanje analogov in širjenje vejp znanosti :lol:

Dobro opremo si nabavo! :) Magmo dobim verjetno še ta teden in verjamem da je strup hehe Tobh v2 pa je tudi top roba trenutno! V prihodnosti pa ti ne uide še kak kayfun in kick za dovolj moči na single coilu pa si zmagal!

Je kar pomankanje "hardcore" vejperjev tukaj, tak da kul da bomo lahko še kako več rekli na to temo. 8)
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a DildaQ » 17 Jun 2014, 23:43

jah ni šlo zdržat.. sub ohming ... :twisted:

Slika

Slika

Huhuhuuuu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
DildaQ
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 25
Pridružen: 16 Jun 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a DildaQ » 18 Jun 2014, 00:00

Rawr napisal/-a:Pozdravljen in čestitke za quitanje analogov in širjenje vejp znanosti :lol:

Dobro opremo si nabavo! :) Magmo dobim verjetno še ta teden in verjamem da je strup hehe Tobh v2 pa je tudi top roba trenutno! V prihodnosti pa ti ne uide še kak kayfun in kick za dovolj moči na single coilu pa si zmagal!

Je kar pomankanje "hardcore" vejperjev tukaj, tak da kul da bomo lahko še kako več rekli na to temo. 8)


Rawr - vozdra tudi tebi :twisted:
DildaQ
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 25
Pridružen: 16 Jun 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Rawr » 18 Jun 2014, 11:38

Če je uparjalnik dual coil potem nimaš kaj čarat s single coil, če hočeš max zmogljivost!
:D Nekaj tuljav še pa boš obvladal, ker je res simple! Keep on vapin :mrgreen:
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a DildaQ » 18 Jun 2014, 14:28

Rawr napisal/-a:Če je uparjalnik dual coil potem nimaš kaj čarat s single coil, če hočeš max zmogljivost!
:D Nekaj tuljav še pa boš obvladal, ker je res simple! Keep on vapin :mrgreen:


Jap, sem na dual coilu.. To je to! Resnično fascinantno na Magmi. Me zanima kako bo Tobh Atty V2 reagiral :P
DildaQ
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 25
Pridružen: 16 Jun 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Rawr » 18 Jun 2014, 17:56

Praktično isto dobro bo, le dripanje bo še enostavnejše, ker je top cap v dveh delih, se pa tekočina prej polije, ker je majnša stranska stena oz. ni bazena :)
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a DildaQ » 18 Jun 2014, 18:00

Rawr napisal/-a:Praktično isto dobro bo, le dripanje bo še enostavnejše, ker je top cap v dveh delih, se pa tekočina prej polije, ker je majnša stranska stena oz. ni bazena :)


aja? Si videl kak BAZEN ima Magma? :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=2bR8wdM8L9M#start=0:00;end=17:33;cycles=-1;autoreplay=false;showoptions=false
DildaQ
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 25
Pridružen: 16 Jun 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Rawr » 18 Jun 2014, 18:09

Valda :) Je neki hibrid med rda in rba! Pametno! Če bi bil bazen bolj zaprt in air luknje z robom, da tekočina ne steče not pri uporabi, pol bi pa sploh bil najboljši kar obstaja, sploh če upoštevaš kak enostavno je vgradit tuljave. :idea:

Mogoče bom sam kaj ekperimentiral pa bazen z jekleno ploščico in magnetki zaprl po polnjenju, v luknje pa dal neki cevčici, če bo treba. Za probat bo :lol:
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a DildaQ » 18 Jun 2014, 18:13

Rawr napisal/-a:Valda :) Je neki hibrid med rda in rba! Pametno! Če bi bil bazen bolj zaprt in air luknje z robom, da tekočina ne steče not pri uporabi, pol bi pa sploh bil najboljši kar obstaja, sploh če upoštevaš kak enostavno je vgradit tuljave. :idea:

Mogoče bom sam kaj ekperimentiral pa bazen z jekleno ploščico in magnetki zaprl po polnjenju, v luknje pa dal neki cevčici, če bo treba. Za probat bo :lol:


Ne boš verjel - hardcore že dva dni, ker hočem videt kje so meje s slinjenjem skozi airflow rupe in vse to - za1x niti kaplja nikamor... :D
DildaQ
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 25
Pridružen: 16 Jun 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Rawr » 18 Jun 2014, 19:14

Pa si ga nafill do konca kot twisted? Twist je sicer uporabo premalo vate imo...

Najboljše, da se odpre tema prav za magmo, pa tam dalje :)
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a DildaQ » 18 Jun 2014, 19:16

Rawr napisal/-a:Pa si ga nafill do konca kot twisted? Twist je sicer uporabo premalo vate imo...

Najboljše, da se odpre tema prav za magmo, pa tam dalje :)


Veš, da sem ... Lahko se odpre kaka tema prav samo za rda, pa za MODe posebej pa bomo modrovali hahah
DildaQ
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 25
Pridružen: 16 Jun 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov