EZipe by FumyTech

Tukaj spremljamo vse novosti reguliranih in nereguliranih MOD naprav

EZipe by FumyTech

OdgovorNapisal/-a ElGrigon » 16 Okt 2016, 13:58

Pozdravljeni,

Po dolgem času čakanja pošiljke sem končno dobil EZipe. Mali M2L ali D2L vape KIT, ki me je presenetil v svoji velikosti in delovanjem.
Koristim Fumytridge A, ki je izključno za M2L, proizvede kar precej pare in poudari okus kot je za M2L značilno. Kapaciteta baterije in atomizerja je sicer majhna ampak bi zadovoljila potrebe na šihtu ali za kratkotrajno goto opcijo. Baterija zdrži z original Fumytridge A glavo okoli tri tanke. Z enim tankom pa recimo zadovoljiš eno do dve vejp pavzi ob kavi.
IMG_20161016_121200.jpg
IMG_20161016_121200.jpg (128.11 KiB) Videno 23722 krat

Sama naprava nima nobenih nastavitev. Napolniš prižgeš in vejpaš. Performance pa je odličen, deluje vedno, ko ga vzameš v roko. Ne toči, ni dry-hitov (80%VG). Dobra stran naprave je tudi pokrov, ki preprečuje umazaniji, ki bi se nabirala v ustnik. Ustnik je teleskopski in se sam zapre, ko zapremo pokrov, pri ponovnem vejpu ga je pač potrebno izvleči.
IMG_20161014_232416.jpg
IMG_20161014_232416.jpg (187.85 KiB) Videno 23722 krat



Click here to learn how to add YouTube Videos to your phpBB forum
Paket vsebuje:
1* EZipe
1* Fumytridge A (0.9 ohm)
1* Fumytridge B (0.5 ohm)
1* Micro USB kabel
1* Priročnik
1* Garancijsko kartico
Barva: Črna
Kapaciteta atomizerja 2ml
Kapaciteta baterije 1300mAh
IMG_20161014_232331.jpg
IMG_20161014_232331.jpg (210.75 KiB) Videno 23722 krat


Vejp je gladek in mlačen vedno enak do izklopa naprave. Ob verižnem vejpu se niti ne segreje preveč kar je presenetljivo za 0.9ohm tuljavo.
Odlična naprava tako za začetnike kot napredne vejperje.
Uporabniški avatar
ElGrigon
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 373
Pridružen: 28 Jul 2014, 01:00
Kraj: Sv. Jurij v Slovenskih Goricah
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 28 times

Re: EZipe by FumyTech

OdgovorNapisal/-a ElGrigon » 23 Okt 2016, 19:16

Danes sem zamenjal uparjalno glavo za M2L. Ne vem ali kupljene rezervne niso enako narejene oziroma neka razlika mora biti. Originalna se je takoj prepojila s tekočino. To rezervno sem pustil isto časa namakati in sem jo na začetku zažgal. Okus se ni odpravil niti po dveh tankih. Sedaj sem dal noter novo in jo namočil že ročno ter pustil v tanku kakšno uro. Sedaj dela kot originalna.
Pri originalni namreč piše, da pustiš poln tank 5min, da se prepoji. Pri rezervnih to definitivno ne velja.

Sem pa originalno vzel narazen. Rebuild je pain in the ass. Verjetno bom kar narejene nabavljal kar je strošek 3€/dva tedna, če ga uporabljam dnevno nekaj krat kot do sedaj.
Uporabniški avatar
ElGrigon
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 373
Pridružen: 28 Jul 2014, 01:00
Kraj: Sv. Jurij v Slovenskih Goricah
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 28 times

Re: EZipe by FumyTech

OdgovorNapisal/-a k2b » 24 Okt 2016, 12:54

Cloudz bro' :D


Click here to learn how to add YouTube Videos to your phpBB forum
14 minuta...

Edin tist pokrovček :oops: - kako kej shajaš z njim med vejpom?

Zdej bojo pa rekli - lej ga ko srka iz zipota :D 8)
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: EZipe by FumyTech

OdgovorNapisal/-a ElGrigon » 24 Okt 2016, 13:27

Pokrovček me sploh ne moti. Sem se kar navadil.
Ja je zanimiv mali vžigalnik. Škoda, da nima vsaj 4ml in več avtonomije z baterijo.

Lp, ElGrigon
Uporabniški avatar
ElGrigon
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 373
Pridružen: 28 Jul 2014, 01:00
Kraj: Sv. Jurij v Slovenskih Goricah
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 28 times

Re: EZipe by FumyTech

OdgovorNapisal/-a ElGrigon » 09 Nov 2016, 01:02

Moram priznati, da je ta malček postal nepogrešljiv pri kavicah. Zadeva je res praktična za kratke pavze.
Z enim tankom dodobra zadovoljim vejp ob kavi in performance naprave je odličen. Deluje zanesljivo in vejp je vedno odličen. Proizvede zavidljivo količino pare za M2L, ki je okusno mlačna in se tudi pri chain vejpu ne segreje do meje, da ni več dobra.
Pri M2L proizvede rahel TH ob izdihu in gladek okus arome. Uporabljam pa visoko-koncetrirane VG tekočine.

Skratka EZipe so dodobra izpilili.
Uporabniški avatar
ElGrigon
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 373
Pridružen: 28 Jul 2014, 01:00
Kraj: Sv. Jurij v Slovenskih Goricah
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 28 times

Re: EZipe by FumyTech

OdgovorNapisal/-a ElGrigon » 14 Nov 2016, 01:32

Za bodoče uporabnike;

Rezervne kitajske tuljave zelo varirajo v dimenzijah očitno. Zgodilo se mi je pri trenutni tuljavi, da ima bolj zategnjen pretok zraka. Prišel sem do ugotovitve, da so luknje na plus pinu nekoliko manjše zato sem vzel plus pin od stare tuljave in ju zamenjal. Sedaj deluje kot treba.

Z manjšim pretokom zraka se je vejp zelo spremenil. Dobil sem več toplote in posledično izgubo pare in tudi okusa. Pretok zraka, ki ga ima original tuljava je najbolj optimalen in najbolje je, da se plus pin od tiste shrani za prihodnje, če se pojavi kakšna čudna tuljava :)

Ob menjavi tuljave je treba kar počakati, da se ta napije (recimo 1 uro pustiš). Na začetku vejpanja je dobro narediti nekaj praznih potegov in AFC na glavi popolnoma zapreti ter vejpat nekaj potegov z zaprtim AFC. Tako se tuljava hitro napaja s tekočino in se nekako "vleže" po nekaj potegih (recimo 1/3 tanka). Drugače se kaj hitro zažge.
Uporabniški avatar
ElGrigon
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 373
Pridružen: 28 Jul 2014, 01:00
Kraj: Sv. Jurij v Slovenskih Goricah
Dane zahvale: 9 times
Prejete zahvale: 28 times


Vrni se na Novosti - MOD naprave

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov