Moj začetek :)

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

Moj začetek :)

OdgovorNapisal/-a StreetARt86 » 22 Nov 2016, 20:57

Evo se še jaz predstavim :)

kakih 12 let kadilec, standard škatla na dan, od west blue, silver, winston fresh, marlboro light...od 1.1.2016 začel zvijat čike, malo zmanjšal stroške ter porabo :D slab mesec nazaj mi je pa dop**dlo zvijanje, smrdeče stanovanje (žal ni balkona), avto, roke, zadah...in ko me je deklina vprašala kaj čem za rojstni dan ki bo počas, sem rekel VAPE :) "ti najdi link jaz bom pa naročila"...BIIIG MISTAKE :shock: ....začetki raziskovanja, forumi, stotine youtube posnetkov, kaj kupiti :? ...sodelavec posodil neko kikiriki zadevo iz aliexpresa nek EVOD ponaredek...je blo kul ampak že v štartu sem videl da ni to to da rabim neke boljšega...in raziskovanje dalje...po 2-eh tednih sedenja za računalnikom in končno najdem par favoritov...seveda vsakemu nekaj manjka kar si jaz želim...in na koncu pade odločitev za Joyetech eVic VTwo mini + TRON S tank...seveda pravijo tank je tak tak, ampak rečem ok za začetek bo, se da menjat v prihodnosti .

15.11. prispe paket...ob 17.00 skadim zadnji cigaret in gasa na pošto, v pričakovanju kaj bo ko bom zategno prvi hit... :roll: in evo...zadeva mi je tolk fajn, da ne skorda ne morem držat vepja stran od ust :)

za štart še nabavo ene 3 tekočine po 10ml z 6mg nikotina.

Najbolj se mi dopade da ne smrdi, avto ni zakajen (razen opažam da na šipa se fuuuul pozna), stanovanje diši (deklina presrečna ker bo lahko dala zavese not :lol: :lol: )

In tako danes mineva 1 teden odkar sem skadil zadji cigaret...sploh me ne vleče, ko grem mimo koga mi dobesedno smrdi :(
IMG_2757.PNG
IMG_2757.PNG (186.81 KiB) Videno 243 krat


Sedaj pa ja...raziskovanje okusov, kak mal boljši tank (zaenkrat mi je ta ok).

IMG_2743.JPG
IMG_2743.JPG (186.41 KiB) Videno 243 krat


VAPE ON!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
RANDOM_AVATAR
StreetARt86
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 09 Nov 2016, 22:13
Dane zahvale: 4 times
Prejete zahvale: 2 times

Re: Moj začetek :)

OdgovorNapisal/-a k2b » 23 Nov 2016, 03:17

Super si se zrihtal - vidiš da je treba ženske poslušat :D

Opremo imaš kar zelo solidno za začetek in mal se še z okusi poiščeš pa bo. Če bojo kake krize/krizice na začetku - ne popusti - ker je to obvezna praksa.
V bistvu s to današnjo opremo je sam prehod na elektriko dosti lažji - vse zavore so v glavnem še v glavi. Ok - tudi telo se mora spucat v nekaj tednih strupov ki jih dodajajo v tobak.

Srečno in pogumno naprej - in če kaj rabiš - smo tukaj 8)

Vape On!
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Moj začetek :)

OdgovorNapisal/-a jero » 24 Nov 2016, 21:28

Bravo! Lahko tvojo zgodbo dodam na http://zgodbe.slo-vaper.si/?
Uporabniški avatar
jero
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 446
Pridružen: 03 Sep 2015, 01:00
Kraj: Notranjska
Dane zahvale: 167 times
Prejete zahvale: 214 times

Re: Moj začetek :)

OdgovorNapisal/-a StreetARt86 » 26 Nov 2016, 21:00

jero napisal/-a:Bravo! Lahko tvojo zgodbo dodam na http://zgodbe.slo-vaper.si/?


brez problema :)

še lahko dodaš update 1tedn 4 dni brez cigareta ;) hehehe #proudofmyself

edin mala žalost ker so na e tekučine mal zmučkal zadevo in paket ni pršo včeri z novimi aromami :? treba čakat do ponedelka :|
RANDOM_AVATAR
StreetARt86
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 09 Nov 2016, 22:13
Dane zahvale: 4 times
Prejete zahvale: 2 times


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron