Serbus!

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

Serbus!

OdgovorNapisal/-a DirtyMac » 12 Feb 2017, 19:36

En lep pozdrav vsem!

Kaj naj rečem? Veselo vapeam slab teden (od ponedeljka, danes je nedelja ...) oz. zdej je že veselo, prvi tri dni je blo bol medlo :D s tem ne mislim slabo, ampak ker je moja želja in neučakanost bila zelo velika, sem seveda rahlo nepremišljeno začel.

Dobrih 10 let strastni kadilec česarkoli RDEČEGA ... torej Marlboro red, Lucky Strike red, BOSS classic in zadnjih par let Muratti red, vmes kdaj kakšni Dunhill in Camel pa cigare, cigarile ... bla bla bla, seveda sm tudi zvijal, imel eno leto celo svoj tobak posajen, na kratko, spoznal svet analognih cigaret in tobakov po dolgem in po čez :wink: Bili so časi, ko sem pokadil tudi dva ali več škatljic na dan, zadnje dve leti pa čedalje manj - cca škatla na tri dni. Okus mi je ugajal, nisem pa bil več fizično in telesno navezan, odvisen od cigaret. Ko so pred kratkim prenehali dobavljati moje Muratti rdeče, sem bil vedno ob obisku trafike nekako nervozen, ali bodo imeli še kakšno škatlo za mene ali bo spet treba kupit nekaj drugega in kaj sploh vzeti. Bedarija! zdržal zadnjič brez sile in muke cel teden brez, ker spet ni blo nikjer za dobit mojih in hitro prišel do zaključka, da cigaret dejansko res ne potrebujem pa tut malo mi je že smrdelo vse skupaj. pa zmrzovanje pozimi na balkonu itd itd itd. kaj vam čem pravit. pogrešal pa sem dim, pogrešal sem okus tobaka. pipa ni za mene, sem jo tudi kadil kdaj, preveč dela itd.

električne cigarete so mi vedno delovale nekaj tako brezveznega, kot moški z ultralight slim cigareto. res, wtf! sem pa sicer malo poznal vape aparature, ker je kolega imel in sem out of nowhere zadnjič prišel do zaključka, da nočem več kadit in hočem puhat paro na pune rore, delat velike oblake in odkrivat svet neskončnih okusov, ki jih ponuja digitalna scena! Torej, dva dni researcha kaj kupit, da ne bom takoj želel več, razni starter kiti in podobno, bereš, gledaš youtube, gledaš ponudbo slovenskih trgovin, odločitev pade, bum v ponedeljek takoj v avto, kupit en kompletek in dve tekočini. spet hitre odločitve, brez spraševanja - DEKANG tobak in eno borovnico. Sej to pa bo za kak teden ali več :lol: :lol: no, ker jaz kreteno nisem niti pomislil oz. dodobra raziskal kak throat hit je od 100% PG na 0.3 glavi, sem skoraj umrl ko sm zadevo prižgal na 40w in potegnil. itak pubeci na netu vlečejo 40-50w na melo 3, velki oblaki, itak da bom js tut! skor zadavu sm se ... ampak me ni ustavilo. sem si pač mislil, da tako to je, ko se grlo navaja :roll: no, doma tri dni tako narahlo vlečem tega hudiča in rečem kolegu, če lahko pridem do njega, da mi da kako tekočino za probat, ker bi rad še kaj kupil, itak. Nalijem notr pure VG vanilijo in virginio ... MAMA MIA! :lol: kak throat hit, kaka pekočina, ništa! pojačam takoj aparat na 65W, booyah! okus, para, vleko ko kompresor :lol: :lol: prej 2ml dekanga za cel dan, zdej 2ml v pol ure :lol: 8) hahaha, trotl! še bolj smešno je pa to, da po treh dneh vlečenja teh gostih in sladkih VG tekočin, komaj čakam, da nabavim 50/50, ker že pogrešam throat hit od PGja. Verjetno tudi zato prej nisem nikol kadil lahkih cigaret, ker ni blo pravega užitka in rahle pekočine, ki je prisotna v heavy čikih.

No, na kratko, to je moja izkušnja tega tedna, naročil tudi že baze in kolekcijo TPA arom od hrvatov, zdej pa naj se stvari začnejo! :) komaj čakam paket, recepte že mam pripravljene in upam, da bo kaj uporabnega iz prve runde. Če je kdo iz Zasavja tle, se priporočam za kakšno druženje, izmenjavo tekočin ipd :)

Bi pa v tem trenutku tut zelo pohvalu tale forum in upam, da bom lahko sčasoma še sam kaj pametnega doprinesel skupnosti :wink:

lep pozdrav iz Hrastnika
iStick Pico 75w / Noisy Cricket II 25 / Smoant Charon TC 218 /
Kayfun / Merlin mini / Serpent mini / TFV4 mini / Desire Dessert /
Yuri / Mad Dog / Petri / NarDa / Druga / Sapor RDA / Freakshow RDA / ... neverending
Uporabniški avatar
DirtyMac
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 04 Feb 2017, 16:52
Kraj: Hrastnik / Lj
Dane zahvale: 11 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Serbus!

OdgovorNapisal/-a k2b » 15 Feb 2017, 01:32

Pozdravljen DirtyMac in dobrodošel na forumu!

Slika


Tvoja kadilska zgodba je zanimiva - si bil kar na "ta-močnih-rdečih" - trako da rabiš zgleda tudi ustrezno digitalno različico za prehod.

Nič ne vidim da bi napisal s koliko NIC / nikotina si to uparjal?
TH da predvsem nikotin in tudi seveda PG v e-tekočini. Tako da za Melo bi bil na začetku primeren po moje zate kakšnih 9-12mg/ml in pa 50/50VG/PG ali 70/30PG -
Wattov nikar tolko ne dviguj - ker pol dobivaš TH od žganja vate v glavi uparjalnika - kar pa vsekakor ni dobro.
Kar delajo pubeci na Youtubu je eno - ponavadi 100%VG in zelo zelo nizko ali celo brez-nikotinske e-tekočine.

Če rabiš kakšne e-tekočine za prebrodit - kar reči. Tukaj imamo ravno eno rubriko ki se počasi formira - Odvečne e-tekočine oz. arome - za menjavo in za kakšne začetnike ki se še iščejo da ne zapravljajo po nepotrebnem podolgem in počez.
topic847.html

Nič naj ne bo nerodno vprašat - zato smo tukaj...

Vape on in se ga beremo...

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Serbus!

OdgovorNapisal/-a Aleks » 15 Feb 2017, 23:31

Dobrodošel med nami :D
Slika
Uporabniški avatar
Aleks
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 205
Pridružen: 24 Mar 2016, 12:30
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 52 times
Prejete zahvale: 121 times

Re: Serbus!

OdgovorNapisal/-a DirtyMac » 16 Feb 2017, 00:40

Jou! Hvala za sprejem :)

Bom kar tle nadaljeval. Pozabil sem napisat ja, tista moja prva dekang juica sta imela 6mg/ml Nic-a. Throat hit pa itak od 100% PG na tako nizkih ohmih in kar je blo pod 30w ni imelo niti najmanjšga okusa, s tistimi VG juicei od kolega pa kar je blo manj kot 45-50w ni imel okusa, kar je pomoje kar dobra nastavitev za ta original 0,3 coil na Melotu. Dry hitov nisem dobival takrat, tut na 60w ne, sem pa seveda že v teh dneh okusil dry hit :lol: Zdej vepam večinoma 70/30 VG/PG tekočine in pol zaprt airflow na 45-55w. nekatere tekočine se mi zdi, da rabijo večjo moč, da se okus sploh razvije. Sama toplota pare me pa (še) ne moti pretirano. No, da nadaljujem moje dogodivščine, danes sem dobil paket (veliko arom je malo puščalo) od brata hrvata e-tekučine in kar takoj namešal po enem prirejenem receptu iz neta:

0,5 ml TPA Papaya
0,5 ml TPA Mango
0,5 ml TPA Cantaloupe

v 1,5 ml PG baze z 12mg NIC in 7 ml VG 0% NIC, kar naj bi blo po mojih izračunih torej 70/30 v prid VG, ne?

Dobro za popizdit, sicer sladko, verjetno nebi zdržal cel dan s tem ampak nič grenko, kislo, whatever mimo željenega! Shake&Vape ... vem, da je še daleč od popolnega okusa, ki pride s steepanjem ampak ker smo itak nOObi neučakani treba to takoj probat :lol: Prej sm lepo opral glavo in tank, vata ni še nič rjava notr, sama produkcija pare se mi zdi, da se po dobrem tednu uporabe še ni občutno poslabšala, bom poskusil še ta teden s tem coilom.

kolekcija:

Slika

:mrgreen: :mrgreen:

Mam torej:

TPA VANILLA CUSTARD
TPA GREEK YOGURT
TPA CANTALOUPE
TPA PAPAYA
TPA BAVARIAN CREAM
TPA WHIPPED CREAM
TPA JUICY PEACH
TPA MANGO
TPA COTTON CANDY
TPA HUCKLEBERRY
TPA RY4 DOUBLE
TPA BLACK HONEY
INAWERA ABSOLUTE TOBACCO - VIRGINIA

Sem pa potem še 3 tobačne in enega sadnega z grškim jogurtom zamešal. Kaj bi mi izmed mojih arom priporočali namesto Orange Cream? V enem receptu za Peach yoghurt, je 1% Orange Creama, ki ga nisem vzel pa ne vem s čim bi nadomestil :)

No, itak cel navdušen in spet neučakan... poleg nakupa cheap M2L atomizerja za on the go (o katerem je že govora v drugi temi), bi imel še nek ''proper'' RTA za mojega Picota, da doma oz. z presežkom tekočine in baterije v žepu puham in pa enga simpl dripperja za hitro okušanje doma namešanih juiceov! God damn, po enem tednu že rahlo uhaja nadzoru ... moja izbira je sledeča:

RTA, Serpent mini:
https://www.fasttech.com/products/4772900

in pa RDA, Wotofo Freakshow:
https://www.fasttech.com/products/3822900

Do izbire žice in vate še nisem prišel. Torej mnenja, priporočila, komentarji, graje o omenjeni izbiri ... vse dobrodošlo, hvala za pomoč in podporo!

Peace
iStick Pico 75w / Noisy Cricket II 25 / Smoant Charon TC 218 /
Kayfun / Merlin mini / Serpent mini / TFV4 mini / Desire Dessert /
Yuri / Mad Dog / Petri / NarDa / Druga / Sapor RDA / Freakshow RDA / ... neverending
Uporabniški avatar
DirtyMac
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 04 Feb 2017, 16:52
Kraj: Hrastnik / Lj
Dane zahvale: 11 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Serbus!

OdgovorNapisal/-a Aleks » 18 Feb 2017, 15:20

v 1,5 ml PG baze z 12mg NIC in 7 ml VG 0% NIC, kar naj bi blo po mojih izračunih torej 70/30 v prid VG, ne?


Res je, razmerje je 70/30 VG. Ampak, ali si prepričan, da ti je 1,8 mg NIC zadosti? Napisal si, da si bil strastni kadilec. Sam uparjam med 5 in 6 mg NIC tekočine, če dam manj, mi količina dnevno povejpane tekočine zlahka uide. Res pa je, da smo si različni.
Osebno mi je 15 % TPA arome preveč, je pa to spet stvar okusa.

Kakorkoli, le tako naprej in vape on :D
Slika
Uporabniški avatar
Aleks
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 205
Pridružen: 24 Mar 2016, 12:30
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 52 times
Prejete zahvale: 121 times

Re: Serbus!

OdgovorNapisal/-a DirtyMac » 18 Feb 2017, 17:12

Ja,res je ta količina nikotina prenizka ampak bo ta juice za občasno paljenje, ker mi sladko/kisli okusi ne sedejo preveč. Zato sem si namešal še nekaj tobačnih, kjer je baza 50/50, torej 6mg/ml nikotin in bodo za splošno dnevno vapeanje. Mogoče mal kompliciram, we shall see :lol: drugač pa trenutna dnevna poraba je ~5ml juica z 6mg/ml nica. Sem probu 9 in 12 mg/ml pa mi je blo nekak preveč. Po uparjenih 2ml me je rahlo glava bolela pa mal hiperaktiven sm bil :D se men tut smešno zdi, glede na to, kake cigarete sm kadil.
iStick Pico 75w / Noisy Cricket II 25 / Smoant Charon TC 218 /
Kayfun / Merlin mini / Serpent mini / TFV4 mini / Desire Dessert /
Yuri / Mad Dog / Petri / NarDa / Druga / Sapor RDA / Freakshow RDA / ... neverending
Uporabniški avatar
DirtyMac
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 04 Feb 2017, 16:52
Kraj: Hrastnik / Lj
Dane zahvale: 11 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Serbus!

OdgovorNapisal/-a janrebrok » 20 Feb 2017, 12:52

DirtyMac napisal/-a:Ja,res je ta količina nikotina prenizka ampak bo ta juice za občasno paljenje, ker mi sladko/kisli okusi ne sedejo preveč. Zato sem si namešal še nekaj tobačnih, kjer je baza 50/50, torej 6mg/ml nikotin in bodo za splošno dnevno vapeanje. Mogoče mal kompliciram, we shall see :lol: drugač pa trenutna dnevna poraba je ~5ml juica z 6mg/ml nica. Sem probu 9 in 12 mg/ml pa mi je blo nekak preveč. Po uparjenih 2ml me je rahlo glava bolela pa mal hiperaktiven sm bil :D se men tut smešno zdi, glede na to, kake cigarete sm kadil.


ja prav da mal komliciraš men je to normalno zato je vejpanje toliko boljše.
malo tega malo onega pa mal drugač raziskovanje kaj ti paše.
CUBOID 150 + VAPORSHARK 60
ultimo---ACE OBS---bellus
multation V4 -0,42 ohm clepton
Uporabniški avatar
janrebrok
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 11
Pridružen: 05 Jan 2017, 20:35
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 3 times

Re: Serbus!

OdgovorNapisal/-a DirtyMac » 20 Feb 2017, 14:21

Ravno mešam, spet :lol:
iStick Pico 75w / Noisy Cricket II 25 / Smoant Charon TC 218 /
Kayfun / Merlin mini / Serpent mini / TFV4 mini / Desire Dessert /
Yuri / Mad Dog / Petri / NarDa / Druga / Sapor RDA / Freakshow RDA / ... neverending
Uporabniški avatar
DirtyMac
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 04 Feb 2017, 16:52
Kraj: Hrastnik / Lj
Dane zahvale: 11 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Serbus!

OdgovorNapisal/-a k2b » 20 Feb 2017, 23:30

Recept za mešanje:
1.TPA Black Honey 5%
TPA Bavarian Cream 5%

http://e-liquid-recipes.com/recipe/3573 ... Cr%C3%A8me

Preberi malo komentarje spodaj - ga kar hvalijo

2.TPA RY4 Double - sam ga mešam na solo 4% + 3 tedne staranja in mi je odličen
Lahko pa tudi tako da bo bolj baročno bogat

TPA RY4 Double 3%
TPA Bavarian Cream 2%
TPA Van. Custard 1%
TPA Cotton Candy 1%

3.SADNE
TPA Cantaloupe 2,5%
TPA Cotton Candy 1,5%
TPA Whipped Cream 2%
Tpa Bavarian Cream 1%
TPA Papaya ali Mango 1,5%

Tako bi jaz to mal zmešal za probo...
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Serbus!

OdgovorNapisal/-a DirtyMac » 21 Feb 2017, 02:07

Hvala za predloge!

Je pa prvi recept že v steepanju od srede :mrgreen: sem ga že sam zadnjič našel in je tudi botroval temu, da sem naročil Black Honey. Po komentarjih sodeč mora biti res dober. We shall see ...

RY4 Double sem zmešal z vanilijo, jutri naredim še eno verzijo solo in eno po tvojem predlogu. Kar se tiče pa sadnih, v enem izmed prejšnjih postov sem napisal recept mojega zvarka in lahko z zagotovostjo povem, da je 15% arome definitivno preveč, zato sem danes razredčil z bazo ampak se mi zdi, da ima (verjetno) Papaya po milnici okus. Ne znam točno opisat, mogoče ne milnica ampak nekaj rahlo sintetičnega. Moram nardit eno verzijo Papaye solo in Mango solo, da vidim kdo je kriv :lol:

Mam pa naročeno že novo zalogo PinkMule baz od brata hrvata, da bo prehod na prepoved nabave nikotinskih baz manj mučen :wink:

Vape on!
iStick Pico 75w / Noisy Cricket II 25 / Smoant Charon TC 218 /
Kayfun / Merlin mini / Serpent mini / TFV4 mini / Desire Dessert /
Yuri / Mad Dog / Petri / NarDa / Druga / Sapor RDA / Freakshow RDA / ... neverending
Uporabniški avatar
DirtyMac
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 04 Feb 2017, 16:52
Kraj: Hrastnik / Lj
Dane zahvale: 11 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Serbus!

OdgovorNapisal/-a DirtyMac » 04 Mar 2017, 13:07

No, sem se odločil, da napišem update stanja oz. nekakšen juice review :)

Torej ... Black honey - mešan na 6% z 4% bavarian cream in 0,5% cotton candy, 50/50 in slabe 6mg NIC ... dobre dva tedna steepanja ...

prvi odziv mmmmm dobro sladko, odlično, gost okus. Po spraznjenem tanku na Melo III mini in 0.5 glavo, meeeh... presladko, throat hita skoraj ni, kremast sladek okus medu. In your face, direkt, kot da bi jedel med. Nobenga čudnega after tastea, o kakšnem tobaku ne duha ne sluha.

Na Kayfunu veliko boljše, še vedno pa pač samo okus sladkega medu. Mogoče sem ga mal usral z Cotton candy, ne vem. All in all v redu zadeva. ne vem, če ravno ADV, kot to pričajo komentarji pod receptom. Novo rundo sem znižal procent Black honey in dodal IW absolute Virginia, da dobim malo tobaka, upam.

RY4 Double pa na 4% in zraven Vanilla Custard ter Whipped Cream - 60/40 VG/PG ... bomba! - rahlo pikantna karamela z malo tobaka nekje zadaj. Je z lahko ADV na Kayfunu, preverjeno :mrgreen:

Z dosežki mešanja zadovoljen, se splača raziskovati in ustvarjati! :wink:

Vape on!
iStick Pico 75w / Noisy Cricket II 25 / Smoant Charon TC 218 /
Kayfun / Merlin mini / Serpent mini / TFV4 mini / Desire Dessert /
Yuri / Mad Dog / Petri / NarDa / Druga / Sapor RDA / Freakshow RDA / ... neverending
Uporabniški avatar
DirtyMac
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 04 Feb 2017, 16:52
Kraj: Hrastnik / Lj
Dane zahvale: 11 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Serbus!

OdgovorNapisal/-a k2b » 04 Mar 2017, 14:43

Sam bi Black Honey Tob razredčil z cca 30% nikotinske baze brez arome tako da bi spustil na 4% Black Honey in 2,6% Bavarian C.
Temu bi dodal 1% konkretne tobačne a la IW Tobacco Symphony ali še manj TPA DK Tob, kej od FA ....
Če rabiš kaj za probat arome za manjše količine javi...
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Serbus!

OdgovorNapisal/-a DirtyMac » 04 Mar 2017, 18:36

Maš prav ja, točno to sem tudi sam razmišljal, da bi bilo najbolje razredčit z 50/50 bazo. V novi rundi je 4% BHT in 2% bavarske kreme ter 1% Virginie. Bi pa seveda z veseljem poskusil še s kakšnimi tobaki, ja :D se bova zmenila, ti bom v zameno kake moje zvarke poslal :wink:
iStick Pico 75w / Noisy Cricket II 25 / Smoant Charon TC 218 /
Kayfun / Merlin mini / Serpent mini / TFV4 mini / Desire Dessert /
Yuri / Mad Dog / Petri / NarDa / Druga / Sapor RDA / Freakshow RDA / ... neverending
Uporabniški avatar
DirtyMac
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 04 Feb 2017, 16:52
Kraj: Hrastnik / Lj
Dane zahvale: 11 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Serbus!

OdgovorNapisal/-a DirtyMac » 09 Mar 2017, 19:39

... update stanja #2

Sem se pridružil zadovoljnim uporabnikom TFV4 mini :) moji jucei, ki so mi bili že prej zelo všeč imajo sedaj nov okus. Če bi lahko izbiral, bi vzel črnega ampak se je srebrni prodajal v mojem okolišu za normalno ceno in se nisem mogel upreti. Zadovoljen čist, nov experience! Do vsega skupaj je pa prišlo zato, ker glave na Melotu niso bile več zadovoljive in namesto, da kupujem tistega hudiča, sem si raje umislil tega :D

Slika

Imam pa eno vprašanje, ima kdo mogoče rebuildable Eleaf/Aspire glavo za Melo III (mini)? :roll: Sem jo mislil it iskat k slovenskem trgovcu pa jim jih je ravno zmanjkalo :(

Vape on!
iStick Pico 75w / Noisy Cricket II 25 / Smoant Charon TC 218 /
Kayfun / Merlin mini / Serpent mini / TFV4 mini / Desire Dessert /
Yuri / Mad Dog / Petri / NarDa / Druga / Sapor RDA / Freakshow RDA / ... neverending
Uporabniški avatar
DirtyMac
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 04 Feb 2017, 16:52
Kraj: Hrastnik / Lj
Dane zahvale: 11 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: Serbus!

OdgovorNapisal/-a DirtyMac » 12 Mar 2017, 01:49

Torej, help needed! :?

Prvič ko sem wickal TFV4 mini, nisem nič kaj preveč razmišljal kako pa kaj - dejansko premalo vate in segala je v luknje za juice. Sestavim, odrem kapo, nahitro nafilam z zaprtim AF, zaprem kapo in odprem AF, 3x potegnem na suho - voila, no problem. Sem si mislil pa kje hudiča je tle kakršenkoli strah, da bi se ta hudič uscal :mrgreen: okus mi je bil top, 0.75ohm clapton na 25-28W. Potem sem se dva dni lepo družil z njim, polnil juice vedno po omenjeni metodi, nikdar nobenga problema pa je šlo dobre 10ml v slabih dveh dneh skozi. Noro fajn! kar naenkrat pri chain vapeanju in potegih daljših od ~4 sek dobim dryhite, wtf si mislim. To je pa no go, treba neki naredit! In potem grem, veselo razdrem, spucam, sestavim in tokrat malo več vate. Spet vse brez zapletov, dela, pali, okus bp, nič ne ščije. Out of nowhere, bum dryhit. No, si mislim, nekaj dela bo treba, kayfuna sem že ''osvojil'', bomo pa še tega! Google, youtube, blah blah in vidim kok vate more dejansko tle bit na decku in nič v luknjo :shock: sploh si nisem predstavljal, da mora biti dejansko tako NAVELIKO wickan ta hudič, kljub temu, da sem na tem forumu prebral temo od TFV4 mini in je bilo lepo rečeno @k2b, da mora biti res DOVOLJ vate :)

ok, I shall suceed ... razdrem, spucam, veliko vate - fluffy and so :twisted: sestavim, nafilam, hitro zaprem, trikrat potegnem na suho, odprem AF in ga upalim. Fuck me!! Oblaki, taste, vse povsem nova zgodba. Si mislim, pizda si idiot, zdej pa maš, ko nisi prej dost researcha naredu :lol: mal je sicer grgral hudič ampak nč pretiranga, bom že odpravu še to naslednjič, si mislim. Ne da se mi spet razdirat. Poln tank je šel v slabe pol ure, potegi po ~8sek na 28 - 30w brez problema, nič dryhitov pri chain vapeanju, seka ko hudič, fuck yeah, to je to tastar !!! ... najbolj mi je bil tale video v pomoč, samo da nisem sestavil tako, kot on. Torej pokrov decka najprej na zgornji - glavni pokrov in potem to skupaj na spodnji del tanka oz. attyja. (ne znam vdelat videa v prispevek, zato link)

https://www.youtube.com/watch?v=f2jNcsUDUgU

No, veselja je bilo hitro konec, ko sem ga želel ponovno nafilat :lol: spet vse enako kot vedno, zaprt AF, nafilam polnega, odprem AF in hočem potegnat na suho pa sam začutim slapove kako mi grejo čez prste. U p***o mat****!! Klel kot star knap, vse je šlo po spisku, še sosedove kure..

No, lepo prosim :) Kaj delam narobe? Je še kaka fora, ki sem jo spregledal? Torej, kakršnikoli tips&tricks, namigi ipd. za TFV4 mini zeloooo zeeeelooooo dobrodošli :)

Hvala fantje! Vape on
iStick Pico 75w / Noisy Cricket II 25 / Smoant Charon TC 218 /
Kayfun / Merlin mini / Serpent mini / TFV4 mini / Desire Dessert /
Yuri / Mad Dog / Petri / NarDa / Druga / Sapor RDA / Freakshow RDA / ... neverending
Uporabniški avatar
DirtyMac
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 04 Feb 2017, 16:52
Kraj: Hrastnik / Lj
Dane zahvale: 11 times
Prejete zahvale: 10 times

Naslednja

Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron