SMOK TFV4 Mini

Novi atomizerji vseh vrst - RDA,RBA,RTA in ostali

Re: SMOK TFV4 Mini

OdgovorNapisal/-a DirtyMac » 12 Mar 2017, 16:07

Will do, ampak kasneje :D ga mam dost zaenkrat, se grem s kayfunom družit na vrt in drevje obrezat. Malo za sprostitev jeze :lol: poročam potem
iStick Pico 75w / Noisy Cricket II 25 / Smoant Charon TC 218 /
Kayfun / Merlin mini / Serpent mini / TFV4 mini / Desire Dessert /
Yuri / Mad Dog / Petri / NarDa / Druga / Sapor RDA / Freakshow RDA / ... neverending
Uporabniški avatar
DirtyMac
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 04 Feb 2017, 16:52
Kraj: Hrastnik / Lj
Dane zahvale: 11 times
Prejete zahvale: 10 times

Re: SMOK TFV4 Mini

OdgovorNapisal/-a DirtyMac » 13 Mar 2017, 01:35

Hihihi hoho ... kdo je tle kekec 8) jst, kdo drug pa. Prej se mi ni dal več ubadat in sem lepo odprl AF, pobrisal tekočino ter ga postavil v kozarček za šnops in kontroliral, kaj se bo zgodil. ni se hotel uscat ... tudi če sem ga nagnil, je prišla ven kapljica in nič drugega. weirdo? se pravi ščije ne ampak nekaj vseen ne špila kot bi bilo treba. Zdej zvečer pa lepo miren, razdrem, spucam, nova vata, bum! Hočem sestavit pa za foro pogledam spodaj in nobenga oringa. kako pa to? ne boš ti mene - google ... hopla pa te imamo! Itak, da je lulal, če pa ni imel plenice spodaj :twisted: Ne vem ali sem jo jaz izgubil med vsemi temi rebuildanji v dveh dneh ampak pomoje jo sploh ni bilo, ker bi jo videl, če bi dol padla oz. se strgala. V odtok tut ni ušla, ker mam vedno zaprtega, kadar čistim tanke ipd.

No, namontiru frišno pleničko! (označena spodaj)

Slika

Nova vata mmmmmmm :D

Slika

Slika

Nafilal, obrnil na glavo, odprl AF in postavil lepo nazaj pokonci na mizo. Sem buljil pol minute vanj in čakal kaj bo, prasac. Ustrašu se je, nč ni curnu :roll: Povejpal cel tank, nafilu novo rundo in pol tanka je že v zraku 8)

Torej, oring saves the day! Hhhhhh

Hvala k2b za trud, kriv sem bil seveda sam :D trenutno na 4,8V dobim pri res dolgih in verižnih potegih maaaaalo dryhita na koncu ampak na mal manjši moči pa brez problema špila zadeva

Vape on!
iStick Pico 75w / Noisy Cricket II 25 / Smoant Charon TC 218 /
Kayfun / Merlin mini / Serpent mini / TFV4 mini / Desire Dessert /
Yuri / Mad Dog / Petri / NarDa / Druga / Sapor RDA / Freakshow RDA / ... neverending
Uporabniški avatar
DirtyMac
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 04 Feb 2017, 16:52
Kraj: Hrastnik / Lj
Dane zahvale: 11 times
Prejete zahvale: 10 times

Prejšnja

Vrni se na Novosti - atomizerji

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron