Kakšen tank svetujete in še kaj..

Kako pričeti, kje in kaj kupiti.
Vse, kar bi želeli vedeti, preden se odločite za elektronsko cigareto. Vse, kar vas zanima potem, ko ste se že odločili za elektronsko cigareto.

Re: Kakšen tank svetujete in še kaj..

OdgovorNapisal/-a matjaz » 16 Jun 2017, 20:41

ales100i in Aleks, hvala vama za pomoč, ko si nov v teh zadevah se res poraja na desetine vprašanj in ko na te dobiš odgovore se pojavi zopet nekaj novega. ales100i sprašuješ se če ima to meni smisel, kar si mi napisal. Seveda tvoji zapisi so prava zakladnica nasvetov, idej in smeri za razmišljanja. Res z veseljem preberm kar si zapisal in kakšne so tvoje izkušnje in to večkrat! Ravno danes sem preje prej omenjeno pg/vg tekočino nabavil nekaj arom, sedaj pa potrebujem, kot opažam še stekleničke s kapalko (0,5 dcl) pa malo brskam pa jih kar nekako ne najdem. V njih bi si namešal različne okuse in malo testiral. Sem pa "tankal" samo pej omenjeno osnovo vg/pg 70/30 3%nikotina, brez vseh arom in dodatkov, pa zadeva sploh ni slaba, me nekako še najbolj spominja na klasične čike. Ma kaj vem toliko je vsega, je pač potrebno počasi in strpno, pa bom nekaj že pogruntal. Ali je res nevarno, če pride (vg/pg 70/30 3%nikotina) v stik s kožo, kot berem na nekaterih forumih? Kaj npr. če tank malo pušča (solzi) in se tega dotikaš s prsti?
Nič fantje dovolj za danes gremo "puhat"...res ste carji
lp Matjaž
RANDOM_AVATAR
matjaz
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 13
Pridružen: 23 Maj 2017, 14:34
Dane zahvale: 16 times
Prejete zahvale: 0 krat

Re: Kakšen tank svetujete in še kaj..

OdgovorNapisal/-a Aleks » 19 Jun 2017, 09:38

matjaz napisal/-a:Ali je res nevarno, če pride (vg/pg 70/30 3%nikotina) v stik s kožo, kot berem na nekaterih forumih? Kaj npr. če tank malo pušča (solzi) in se tega dotikaš s prsti?


Ne, ni nevarno. Več na to temo si preberi tukaj:

topic90.html

Stekleničke s kapalko lahko nabaviš v Sanolaborju ali pa v večini vape shopov.
Slika
Uporabniški avatar
Aleks
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 205
Pridružen: 24 Mar 2016, 12:30
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 52 times
Prejete zahvale: 121 times

Re: Kakšen tank svetujete in še kaj..

OdgovorNapisal/-a janezd » 26 Feb 2018, 20:54

Pozdravljeni, sicer sem šele začetnik (po 30 letih kajenja - zadnje leto 3 škatlice na dan, sedaj pa mesec in pol brez cigarete :D ) a sem v tem mesecu in pol preizkusil kar nekaj tankov. Po mojem mnenju je daleč najboljši Aspire Cleito (za nekdanje kadilce odlično izgorevanje, super okus in pare več kot dovolj (ob uporabi 70%-30%), ima samo malo premajhno kapaciteto (2ml - kar se reši z nakupom stekla za 4 ml - po netu na tujih straneh). Razočaran pa nad Smok Baby Beast Brother - res da ne curlja kot večina ostalih z regulacijo pretoka zraka, a nekako mi ne da ustrezen okus. Tuljave so pa 0,2ohma. Kmalu za Aspire je pa Mello III, nima tako bogato paro a je vseeno kar ok.

Ker se mi ne da navijati tuljav in menjavati delov raje ostanem na kupljenih grelnih glavah, ki so priložene tanku.
RANDOM_AVATAR
janezd
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 26 Feb 2018, 20:28
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Re: Kakšen tank svetujete in še kaj..

OdgovorNapisal/-a hattrick11 » 05 Maj 2018, 17:55

Ha
Zadnjič spremenil hattrick11, dne 20 Jun 2023, 09:50, skupaj popravljeno 1 krat.
RANDOM_AVATAR
hattrick11
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 03 Dec 2016, 18:03
Dane zahvale: 23 times
Prejete zahvale: 18 times

Re: Kakšen tank svetujete in še kaj..

OdgovorNapisal/-a jero » 05 Maj 2018, 22:36

Probal vse tri. White castle ima podoben profil vendar je popolnoma drug okus. Ni klon.
Te recept je zelo zelo podoben originalu. Če imaš madagaskar vanilijo je to top, ker original uporablja to vanilijo in daje specifičen okus.

http://e-liquid-recipes.com/recipe/5892 ... g+Clone+V2
Uporabniški avatar
jero
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 446
Pridružen: 03 Sep 2015, 01:00
Kraj: Notranjska
Dane zahvale: 167 times
Prejete zahvale: 214 times

Re: Kakšen tank svetujete in še kaj..

OdgovorNapisal/-a hattrick11 » 08 Maj 2018, 14:06

Th
Zadnjič spremenil hattrick11, dne 20 Jun 2023, 09:50, skupaj popravljeno 1 krat.
RANDOM_AVATAR
hattrick11
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 03 Dec 2016, 18:03
Dane zahvale: 23 times
Prejete zahvale: 18 times

Re: Kakšen tank svetujete in še kaj..

OdgovorNapisal/-a k2b » 08 Maj 2018, 18:38

Sam delam tale CL - z 10% arome
http://e-liquid-recipes.com/recipe/1136 ... 20jonhall2

Po cca 1 mesecu mi Coconut Extra total začne ven tolčz - overpowering :o ...in to mi ni všeč.
Ne vem kako je s tisto verzijo z 23% arom - ok tam je še FA Oak Wood ki doda dimast feeling...
Meni je enostavno preveč enodimenzionalen, manjka vanilije al pa kakega cookieja...
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Kakšen tank svetujete in še kaj..

OdgovorNapisal/-a hattrick11 » 10 Maj 2018, 21:42

Ta
Zadnjič spremenil hattrick11, dne 20 Jun 2023, 09:44, skupaj popravljeno 1 krat.
RANDOM_AVATAR
hattrick11
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 03 Dec 2016, 18:03
Dane zahvale: 23 times
Prejete zahvale: 18 times

Re: Kakšen tank svetujete in še kaj..

OdgovorNapisal/-a jero » 11 Maj 2018, 08:42

WC definitivno ne vsebuje Coconut extra. Je nek drug kokos. Sem probal ogromno enih kokosov, vendar nisem prepričan katerega so uporabili pri WC.

Raziskovanje takih klonov je relativno težko in tudi ni ravno poceni. Zdi se mi, da je še najbolje, da se enostavno pač kupi koncentrat, ker konec koncev je relativno poceni in vedno na zalogi. V primeru WC ni tako, da rabiš kupovat drago že narejeno tekočino kot je na primer Castle Long.

Predlagal bi ti, da si ogledaš ponudbo kokosov na: https://www.chefsflavours.co.uk/search? ... arch=&n=35. WC je bil moj ADV cca 2 leti, vendar sem že pred pol leta skoraj popolnoma opustil ta okus. Danes je moj ADV Mexican Fried Ice Cream.
Uporabniški avatar
jero
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 446
Pridružen: 03 Sep 2015, 01:00
Kraj: Notranjska
Dane zahvale: 167 times
Prejete zahvale: 214 times

Prejšnja

Vrni se na Kotiček za začetnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov