POMOČ

Kako pričeti, kje in kaj kupiti.
Vse, kar bi želeli vedeti, preden se odločite za elektronsko cigareto. Vse, kar vas zanima potem, ko ste se že odločili za elektronsko cigareto.

Re: POMOČ

OdgovorNapisal/-a adislo » 21 Okt 2017, 17:49

Vseeno hvala ...saj vsaka obrazložitev pride prav.....no tole je kr izvirno. Ja imel je coil ss 316, pomeni v tabeli za TCR od 80 do 200 ne vem česa. K sem na watih kuril sem max prišel na 30w.

Ja ego aio pro c res malce popljuva ....na ustnicah občutiš sladkobo arome. Praviš da obrneš na glavo in popihaš skozi airflow?....v čem je fora tegaa pljuvanja...sem na coilu videl da ima mrežco čez.....je to od coila odvisno.....se da odpravit
Uporabniški avatar
adislo
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 10
Pridružen: 29 Avg 2017, 20:45
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Re: POMOČ

OdgovorNapisal/-a adislo » 21 Okt 2017, 20:22

k2b...zasledil sem za blagovno menjavo...pa me zanima če slučajno imaš coile za ego aio pro c...jst čakam na komple 5 coilov iz čajne ampak mi zdaj ne bodo prišli prav, zraven sem naročil tudi torbico za vaporessota...kdaj bo prišlo še ne em...baje potuje
Uporabniški avatar
adislo
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 10
Pridružen: 29 Avg 2017, 20:45
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Re: POMOČ

OdgovorNapisal/-a Aleks » 23 Okt 2017, 12:04

Ja ego aio pro c res malce popljuva ....na ustnicah občutiš sladkobo arome. Praviš da obrneš na glavo in popihaš skozi airflow?....v čem je fora tegaa pljuvanja...sem na coilu videl da ima mrežco čez.....je to od coila odvisno.....se da odpravit


Ne skozi airflow. Obrneš ga na glavo in nekajkrat sprožiš, potem pa robček zviješ in skozi driptip popivnaš odvečno tekočino. Še učinkoviteje je, če med tem še nekajkrat povlečeš, seveda pa moraš imeti ustnik pokrit z robčkom, da ne dobiš tekočine v usta.
Pljuvanje je ponavadi posledica tega, da tekočina zalije coil, ali pa da je moč uparjanja prenizka. Odpravit se tega ne da, vsaj jaz ne vem, kako. S časoma se navadiš na coil in naštudiraš fore. Ponavadi pomaga zgoraj napisan postopek, pri nekaterih glavah pomaga tudi to, da čim bolj skrajšaš čas polnjenja. Pri AIO pro C sem opazil, da ne smeš polniti do črtice, vedno malo pod, s tem sem tudi zmanjšal pljuvanje. Pa odlagaj ga pokončno, ne ležeče.
Slika
Uporabniški avatar
Aleks
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 205
Pridružen: 24 Mar 2016, 12:30
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 52 times
Prejete zahvale: 121 times

Re: POMOČ

OdgovorNapisal/-a k2b » 23 Okt 2017, 13:07

@adislo - žal nimam glav za AIO ker ne uporabljam - sej to pa ja morajo met povsod po SLO vape shopih... :)
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: POMOČ

OdgovorNapisal/-a adislo » 23 Okt 2017, 14:59

No takole je zadevca....hvala na informacijah. V čem je problem pljuvanja.....strmimo k temu no vsaj jaz da preden vstavim coil ga nakapljam k norc...posledično se ga zalije kot se dejal...enako kot pri kosilnici preveč nspumpaš pa zalije...potrebno je le 2-3 kapljice in počakat...da se počasi napije . Tako sem naredil po izkušnjah nekoga.....ce zalijemo preveč se ga malce obriše in spiha( z usti)....sedaj ni enga pljunka več pa lahko nastavim airflow poljubno in potegnem na vso moč ....zadeva deluje....treba je malce razmišlhat in ne na prvo žogo. Jst coil napolnim z 5 kapljicami in ga pustim do 15min...krt če jd preveč zalit bo v orvem šusu pljuval samo juice...kasneje pa ne bo več uparjal ker je preveč tekočine v njem napravca pa ni tok močna da bi segrevala. Ce je ravno prav napojen bi lepo prižigal sproti dovajano tekočino....to je moja izskušnja....ce kdo meni drugače me lahko poprav.
Drgač pa napravca služi namenu....kb2 hvala za odgovor
Uporabniški avatar
adislo
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 10
Pridružen: 29 Avg 2017, 20:45
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Prejšnja

Vrni se na Kotiček za začetnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov

cron