Kaj delam narobe

Za vse ki ustvarjate ali razmišljate da bi kaj sami ustvarili na področju e-cig

Kaj delam narobe

OdgovorNapisal/-a k11m » 06 Feb 2018, 15:59

Pozdravljeni. Pred nekaj dnevi sem si omislil prvi RTA tank. Za tuljave uporabljam žico kantal clapton, tank je wotofo serpent alto. Zadeva nima nobenega okusa oziroma ima zažgan okus. Gledal sem videe na youtubu vse delal točno po navodilih pa mi vseeno ne uspe. Prosim za pomoč, če kdo ve kaj delam narobe.
RANDOM_AVATAR
k11m
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 10
Pridružen: 15 Nov 2017, 00:24
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Re: Kaj delam narobe

OdgovorNapisal/-a k2b » 06 Feb 2018, 21:43

hmmm...kar preveč spremenljivk je v tej tvoji vejperski enačbi...

Kakšen clapton, na koliko mm prečnika, koliko navojev, razmaknjeni/stisnjeni navoji, s kakšno močjo v Wattih to napajaš?
Predvsem pa - koliko vate in kako si jo postavila na deck, kako globoko v kanale?

2 YT tutoriala sem pogledal - DJLsb Vapes - 0,4 mm 316L žica na 3 mm prečnika 8 razmaknjenih navojev

Click here to learn how to add YouTube Videos to your phpBB forum


in od Northern Foga ki je delal s claptonom - 7 navojev na 3 mm ali 2,5mm prečnika bi rekel....

Click here to learn how to add YouTube Videos to your phpBB forum


Če bi imel podobne težave bi probal najprej build od DJLsb-ja - ker je enostave in povsod deluje.
Vtis imam da Alto nima ravno velike komore in dela zelo solidno tudi z navadno žico - clapton ga zna zabijat.
Clapton z preveliko količino vate pregloboko natlačenih v kanale - pa imamo dry burn fest

Poglej malo animacijo kako je naredil build in koliko vate
Slika


in poglej malo kako MALO/KRATKO je Northern Fog postavil vate ter jo samo prislonil na vrk kanalov za natapanje...
Slika


Ponavadi je vedno user error - in krivulja učenja zahteva nekaj poskusov. Prepričan sem da ti bo uspelo... :D :o
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na DIY sekcija - mod naprave,atomizerji in pripomočki

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron