Black Note Quartet

Ste kupili e-tekočino ali e-cigareto, ki vam ni všeč, mogoče pa bo všeč komu drugemu? Nič lažjega, tu je kotiček za menjavo ali prodajo med uporabniki. Lahko pa tudi podarite.
Pogoj je starost 18+ in najmanj 5 objav/postov na forumu.
Ni dovoljena prodaja nikotinskih e-tekočin.

Black Note Quartet

OdgovorNapisal/-a GregaK » 27 Okt 2022, 07:30

Lep pozdrav,

vejpam že kar nekaj let in sicer samo Black Note e-tekočine Forte in Sonato. Naročam direktno iz Black Note EU spletne trgovine. No, sem naročal, ker so ukinili dostavo v Slovenijo pred kratkim. Ampak ok, to je debata za drugo temo. Skratka pri zadnjem naročilu so nekaj zamešali in mi poslali Quartet. Ta okus pa mi ni všeč. Mi je premočan. Dogovorili smo se, da jih odkupim za tretjio cene. Imam 17 flašk 10 ml original zapakirane (plastična “plomba” na pokrovčku). In ne, ni “padlo s kamiona” v dokazilo imam tudi račun. Torej, če kdo vejpa Black Note Quartet naj me kontaktira preko ZS. Flaško prodam po 3 eur (namesto 8,5 eur). Ja nekaj centov bom zaslužil pri flaški. :D Bolje, kot pa da mi ležijo doma. Saj bi jih povejpal, zato sem jih tudi odkupil, ampak kot sem napisal, mi je okus premočan.
Aja pa ne želim prodati otrokom oz. najstnikom, tako da prosim pišite samo polnoletni. Hvala.

LP
Grega
Zadnjič spremenil GregaK, dne 27 Okt 2022, 22:38, skupaj popravljeno 3 krat.
RANDOM_AVATAR
GregaK
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 27 Okt 2022, 07:07
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

Re: Black Note Quartet

OdgovorNapisal/-a k2b » 27 Okt 2022, 21:39

Super ponudba za nekoga ki želi probat vrhunske NET (Natura lExtracted Tobacco) e-tekočine - koliko je pa NIC-a notri(če je) lahko dopišeš?
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Black Note Quartet

OdgovorNapisal/-a GregaK » 27 Okt 2022, 22:36

12 mg (medium).
RANDOM_AVATAR
GregaK
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 27 Okt 2022, 07:07
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na Mali oglasi

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov