Clearomiserji in tank atomizerji - vaši najljubši

Kako se modeli elektronskih cigaret razlikujejo med seboj? Kateri model je pravi za vas?
Vse o baterijah, razpršilnikih in ostali osnovni opremi.

OdgovorNapisal/-a alansi » 15 Jun 2014, 15:56

Saj vem. Ali si pogledal datum, ki sem ga napisal v objavi? :D
RANDOM_AVATAR
alansi
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 47
Pridružen: 14 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a Rawr » 15 Jun 2014, 21:09

Evo ga v XXL izvedbi :lol:


Slika
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a fortitudo » 24 Jul 2014, 08:25

Kljub tejle zadnji skoraj nekoliko zastrašujoči sliki :lol: bi dodala eno čisto sveže mnenje o malo skromnejšem uparjalniku. Včeraj sem si po naključju kupila izboljšan Kangerjev Aerotank mini (v bistvu sem hotela navadni mali Protank 3, pa sem si v momentu premislila, ko sem videla, da lahko dobim tega).

Zadeva zgleda takole: http://www.e-cigarette-forum.com/forum/attachments/clearomizers/320243d1396006782-new-kanger-aerotank-mega-mini-20140328142342144214.jpg

Prvi vtisi: regulacija zraka je res učinkovita zadeva, kar sem odkrila takoj ob prvem potegu - pozabila zmanjšat VV, čisto malo zraka in potem 5 minut kašljanja :oops:
No, ko sem malo umirila konje, je pa postalo prav super.

Žal ne morem napisati kake verodostojne primerjalne analize, ker nisem nikoli poskusila prvotne verzije, lahko pa vseeno rečem naslednje:

- Grelne glave so drugačne (izboljšane?). Tiste prejšnje (ki so kompatibilne še z nekaterimi Kangerji) so mi bile od začetka sumljive. Ali delajo res super ali pa sploh ne. Sicer se mi pri vseh teh serijskih zdi, da so včasih stenji preveč "natlačeni" ali kako drugače deformirani in se potem vse skupaj slabo prepoji, posledično pa (poleg arome) vlečeš še neko segreto špago ali kar koli že tisto je .Včasih sem zato kako nitko tudi spulila ven, pa je bilo potem večinoma bolje. Bom videla, kako bo pri teh glavah, jih moram še nekaj zamenjat, da bom lahko kaj definitivnega rekla.

- Ustnik je super. Tanek, na koncu pa malo zaobljen, kar je res ergonomsko.

- Okus se je mi zdel zelo, zelo izrazit (nalila sem si eno dokaj nežno melono).

- Zelo lahkoten poteg (ne glede na dotok zraka). Skratka nobenega matranja.

Ja, kaj naj rečem: pri tej zadevi mi je pravzaprav zaenkrat vse všeč. Tako da trenutno moj najnovejši in najljubši.

Seveda pa še nikoli nisem sprobala slavnega Kayfuna (pa bi ga z veseljem) in podobnih naprednih zadev, da bi lahko bila bolj objektivna.
RANDOM_AVATAR
fortitudo
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: 10 Jun 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a fortitudo » 24 Jul 2014, 08:33

Aja, pa še nekaj sem pozabila: zraven je tudi ena stainless steel tubica, ki jo lahko namestiš namesto steklene - fajn zadeva, če se človek boji, da se mu bo kaj razbilo med prenašanjem naokrog.
RANDOM_AVATAR
fortitudo
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: 10 Jun 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 24 Jul 2014, 11:11

Tejle Aerotanki so kar fajn glede na prejšnjo serijo ProTankov - sam imam navadni Aerotank - nekaj vmes med Mini in Maxi Aerotom.
Zdaj so prišle še nove glave - sicer so za rebuildanje bolj kot ne tricky ampak ti tega verjetno ne boš ravno delala (zaenkrat) :lol:
Tu je en rivjujček od P.Bussarda - od 23 min 35 sec je Aero Mini
http://www.youtube.com/watch?v=n6VbZwFcgCo
če te bo zanimalo kaj pogledat

Sicer pa čestitke za nov uparjalnik in Vape On!

Slika
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Prejšnja

Vrni se na Modeli elektronskih cigaret - osnovni

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron