jaz sem pa Frostcold :)

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

jaz sem pa Frostcold :)

OdgovorNapisal/-a Frostcold » 26 Jul 2014, 04:21

Lep pozdrav banda

Ime mi je Žiga (28) in sem bivši odvisnik od tobaka :)
Pridno uparjujem že kakšne 3 mesece in sem nadvse zadovoljen da sem se odvadil oziroma se odvajam od klasičnega tobaka.
Zdej sem pa naletel na novo odvisnost "vejpanje" in kupovanje vejp opreme lol makes sence.

Kakorkoli lepo vas pozdravljam :wink:
RANDOM_AVATAR
Frostcold
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 6
Pridružen: 26 Jul 2014, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 26 Jul 2014, 10:57

Pozdravljen na forumu in Slika

Heh - predstavil si se kot bi sedeli tam v tistem krogu pri AA oz SA (Smokers Anonymous) Slika kewl!

Vejpanje naj bi bil bolj hobi kot odvisnost - lahko pa zboliš tudi za tkm "shinynitis"-om
tolko lepih svetlečih zadevc out-there - pa začneš pol to mal zbirat....

Vsak mesec brez analognih se nagradiš s kakšnim modom ali attyjem - makes senseSlika

Se ga beremo in Vape On!

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 292 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Frostcold » 26 Jul 2014, 14:44

haha ja sej :) še vedno se doziramo z nikotinom :) mogoče celo več kot prej z navadnimi :) ma je pa definitivno stokrat bol smooth pa ne dobivaš v sebe katrana, ogl.mon in podobnega. Moja pljuča so po 3 mesecih nadve hvaležna hehe. čeprav se kdaj pa kdaj še vedno pregrešim..ponavadi ko ga pijemo z druščino pa zmanjka baterij :D ma to je redko :P

potem pa je še obsesija z nakupovanjem modov ehehe kar je pač isto ko pa nekatiri ki kupujejo šuhe,cote,igrice za komp in podobno.

kakorkoli, zakon forum :wink: iLike
RANDOM_AVATAR
Frostcold
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 6
Pridružen: 26 Jul 2014, 01:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron