Vaping Zone (VZ) Arome in njihov klon Meiwei

Doma narejene e-tekočinie, vse o bazah in aromah, o opremi in pripomočkih za pripravo le-teh

Vaping Zone (VZ) Arome in njihov klon Meiwei

OdgovorNapisal/-a k2b » 26 Jul 2014, 16:46

VZ arome ki jih trži (ne proizvaja) ameriški Vaping Zone so v vaperskem svetu zelo cenjene.Legendarni Real Cig, Island Tobacco, French Pipe, Black Cigar, Parliament in še mnoge druge iz linije
DIY-Super Concentrated Flavoring-Alcohol Base so proizvedene na Kitajskem (sic) - druga linija arom DIY-VZ-SC Gourmet Flavoring pa so proizvedene v Rusiji in se jih da tudi od tam naročit kot Baker Flavours arome
http://baker-flavors.blogspot.ru/2013/10/we-accept-orders-on-our-email.html
Rusi seveda ne bi bili Rusi če ne bi šli na veliko - tako je minimalna količina arome 300 ml za 50 USD z všteto poštnino.

Zaradi občasnega nihanja kvalitet VZ arom so se pri nemški spletni trgovini začeli prodajati klonirane VZ arome pod imenom Meiwei.
http://flaywer.de/en/meiwei/.
Aroma naj bi bila ista ali zelo podobna originalni VZ, odzivi uporabnikov so bili v glavnem dobri in arome se kar mixajo...

Tako sem preko izmenjave arom prišel do 1 VZ arome
Island Tobacco

in 2 Meiwei arom
B & H
Milde 7

Ko se zmixal vse 3 v istem batchu sem opazil podobnost če ne sličnost med obema znamkama arom. Oboje arome so zelo koncentrirane - priporočjiva količina je med 1 -3% - sam sem jih mixal na 2%.
Arome ne vsebujejo umetnih barvil in diacetyla in so na alkoholni osnovi.
Dozorijo že v 3-4 dneh (res) in so vsaj meni zelo dobre in zanimive.

Slika

Zelo dobra tobačna aroma z lešnikastim ozadjem, okus je intenziven,osvežujoč in ne dolgočasi - vsak dan v mojem kayfunu zadnje dni





Slika

Zelo dobra tobačna z ozadjem rozin, grozdja - vsak dan v Taifunu zadnji teden





Slika

Tokrat originalna VZ aroma - tobačen okus, v ozadju kokos, exotic fruits,ananas - zelo zelo dobra in originalna aroma - driper in Aerotank dnevno.

SKLEP : nedvomno so VZ in Meiwei arome kvalitetne in povsem drugačne kot IW ali F'Arts - mogoče bi bile za kakšnega trgovca zanimiva tudi Gourmet linija - 300 ml/50 USD je kar zanimiva cena
če imaš kupce za naprej - mogoče bo to čez dolgo, dolgo časa možno tudi v SLO :cry:
Naročanje za nas direktno z Vaping Zona - malo draga poštnina ker imajo Flat Rate - 14 USD. Mogoče za kak group buy - ko bo group za DIY mixanje arom :lol:
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Re: Vaping Zone (VZ) Arome in njihov klon Meiwei

OdgovorNapisal/-a k2b » 07 Apr 2016, 11:48

Naročeno 26.3. - prispelo 4.4. - ni slabo za pot iz Avstralije.
7 arom za 24 EUR s poštnino - je bla akcija -20%
1 je malo spuščala ...

Slika
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na E-tekočine DIY - naredi sam

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

cron