Novopečenim vaperjem na pot....

Kako pričeti, kje in kaj kupiti.
Vse, kar bi želeli vedeti, preden se odločite za elektronsko cigareto. Vse, kar vas zanima potem, ko ste se že odločili za elektronsko cigareto.

Novopečenim vaperjem na pot....

OdgovorNapisal/-a k2b » 20 Jan 2014, 00:44

Odločili ste se, da boste s svojim kajenjem nekaj naredili. Kajenje vas je začelo motit, jutranji kašelj vas je začel skrbeti, stopnice so vedno bolj strme, pa tisto neprestano zračenje zakajenih prostorov pozimi je tudi ena muka...pa država tudi hoče vedno več za škatlico...hmja -> ene 100 EUR mesečno pa že gre za čike pri povprečnem kadilcu...

Po drugi strani ste pa nekaj slišali o teh elektronskih, videli ene čudake ki nekaj vlečejo in nekakšen kao dim tudi puhajo, pa frendi in družba pravi da to ni to - da je prava cigareta vseeno nekaj boljšega in veselo vlečejo naprej..Mogoče vam je kdo dal za probat kak "vape" - med vašimi dvemi cigareti se vam je zdelo brezveze in neprimerljivo okusu in efektu ko potegnete tisti pravi globok vdih in ga inhalirate....pa ste spet tam....ampak vseeno vas muči da bi s kajenjem nekaj naredili...

Tu vam bomo skušali pomagati pri nakupu prve opreme. Ker smo ljudje različni in bi radi prišli vsak po svoji poti do cilja bomo tudi nasvete individualizirali :roll:
Pred dvemi tremi leti na tržišču še ni bilo toliko opreme in smo vsi tipali in opravili marsikateri zgrešen nakup.Skušali vam ga bomo prihraniti.

Pa pojdimo po vrsti. Če bi sam danes kupoval nekaj za začetek bi nabavil:
- 2 bateriji 1300 mAh - te vam bodo ostale dlje časa v uporabi
- 1 atomizer Mini ProTank style
- 1 atomizer Evod style
- glave za atomizer (5 kom)
- polnilec (USB in 220V)
(to vas bo stalo 22 EUR in cca 3 tedne - do 1 mesec čakanja)

- nekaj e-tekočine
(150-200 ml Liqua authentic tudi 22 EUR, Dekang ali Hangsen še manj)
Rabili bomo kreditno kartico in registracijo na PayPal.

Če se nam mudi in bi radi zapravljali v SLO - svetujem obisk trgovin z tovrstno opremo in čimveč preizkusit.Tu pravila ni - je pa oprema dražja in (po zagotovilu) trgovcev bolj kvalitetna in autentična. Sam sem 2X preizkusil to zagotovilo in.....no ja
bom dal kar smeška :cry:

Vsem novopečenim vaperjem in tudi vaperjem-to-be želim da vztrajajo in čimprej zaključijo z analogno cigareto in (vsaj) poskusijo z elektronsko - verjemite mi, da vam po mesecu ali dveh ne bo žal!

Za konec pa še citat Rip Trippersa, testerja opreme z youtuba :

Slika
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a valjhun » 24 Jan 2014, 14:31

No, s tem se nebi ravno strinjal.

V prvi vrsti je to artikel, še posebej tekočine, ki ga vnašamo v telo. Zaradi pomanjkanja evropske regulative, dobite na trgu marsikakšno ceneno sranje. ki je zdravju lahko tudi nevarno. Pri cigaretih so poznani so samovžigi teh cenenih baterij, da ne govorimo eksplozijah, ki imajo hude posledice.

Moj nasvet novopečenim vaperjem je, da kupujejo izdelke priznanih proizvajalcev s certifikati in naj se izogibajo cenenim igračkam, ker je to metanje denarja vstran. Sploh pa ego je passe. Če ste čisti začetniki, probajte kako mini cigareto tipa V2 cigs, ki jih dobite v Sloveniji, pa še poceni so. Če hočete zadevo, ki je cool in bo za dolgi rok, je potem tu blagovna znamka, katere nočem omenjati, saj mi že tako očitajo, da delam reklamo zanjo.
:roll:
RANDOM_AVATAR
valjhun
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 45
Pridružen: 08 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 26 Jan 2014, 21:31

Valjhun, hvala za tvoje mnenje

Poceni ali drago? Blagovne znamke ali de-brandana roba? Vse to so teme, ki so zanimive - posebej če jih malo preučiš z več plati.Gotovo poznaš zgodbo o Ovale in Joyetech, o lastnikih Ovale (2 Američana,Italijan in Kitajec, ki je hkrati lastnik Joyetecha), o Ovale kot o premium brandu in o Joyetech kot producentu za mase...

Sem šel prav pogledat kdaj sem kupil svoj prvi kao starter kit in sem našel v lepi škatli, ki zgleda kot knjiga z zlato vezavo račun z dnem 14.09.2009...sej škatla mi še danes zelo dobro služi za spravljat notri vaping gear....samo elektronska cigareta mi je pa krepala že po 2 mesecih - in tudi ko je delala ni delala ne vem kako dobro - niti za tiste čase -> tisti patent ko špico od attya nabiješ v PVC tank, pa silikončki vmes naj bi dihtali...ja ja, seveda....pa gledam včeraj en redek review od elips-c...pa se še vedno tista poševna konica attyja zabada v PVC rezervoarček (je poliuretanski, PMMA ali kaj drugega...mene bi zanimalo - samo ni podatkov).
Za eMini (ali eRoll od Joyetecha) dela reklamo Gerry Scotti (Gerry siced "svapa" eLips-a :) http://www.youtube.com/watch?v=x75N7wa3FJ0
...samo nekih reviewev pa ni lih najti...ok najdu , sam kaj ko tip govori kitajsko..
http://www.youtube.com/watch?v=2ZF7g4nugm0
pa kje že delajo to? menda ja ne v Kitaju?
Slika
http://www.ovaleusa.com/shop/Electronic-Cigarette-Kits/ecom?product_id=226

Tako da - prenesimo debato o raznih tipih in vrstah e-cigaret v drugo izbo npr. modeli e-cigaret in tam izmenjamo mnenja, mogoče bi bil tudi kak vape meet dober za izmenjavo mnenj in preizkus raznih e-cigaret (jst mam vedno ene par drip tipov za to) - na eLipsa-se pa da tud nataknit tisti kondom za dat komu probat a ne?

Tisto pa o baterijah in "blow in ya face" eksplozijah : kolikor jaz vem, se to dogaja sub-ohm vaperjem, ki z nizkouporovnimi tuljavami praktično povzročijo stik na bateriji.
Mogoče bomo pa tudi v SLO prvi v teh fenomenih, kdo ve?
Kar se pa e-tekočin in cenenega sranja tiče: 1 leto sem v SLO kupoval neko tekočino za 14 EUR 15 ml z certifikatom ker nisem raziskoval in me ni brigalo za drugo.In to na X4 e-cigih ki so isti kot V2 cigs. Ko sem se začel zanimat malo podrobneje o vaperski sceni in naročil nekaj izdelkov iz EU in iz belega (no ja - če hočeš iz rumenega :wink: ) sveta sem videl da sem prej blodil v temi.

Tu na tem forumu se trudimo bit neodvisni, čeprav smo že tretji vaperski forum v SLO.Prvega je ustanovila spletna trgovina s tovrstno opremo
http://www.elektronska-cigareta-forum.com/
Drugi smo kao mi :lol:
Tretjega sem opazil pred par dnevi
http://slo-vape.si/
Sam mi tale zadnji malo daje po belem dimu :idea:

Vape on in se beremo!

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a valjhun » 04 Feb 2014, 19:42

Jaz sem tudi začel z njihovim ego-c, ki je roko na srce že malček patetičen. Za svoj čas, pa je bil zagotovo dober produkt. kakorkoli obrneš je tank sistem najbolj neoporečen kar se varnosti tiče. še vedno zmaga, če ga primerjao s CE5 in podobnimi sranji.

Meni npr. moji štirje elipsi ne delajo nikakšnih problemov, ima pa isti patent tank, kot prejšnji ego. enostavno zmaga, . tesni dobro, nima pa nevemake kapacitete, samp 360mAh, ma point je v tem, da jih imaš več. izredno dobro poudari aromo in dima naredi zadovoljivo veliko, če ravno nisi steam whore, potem greš pač na hardcore zadeve, kot je kajfun al kaj takega.

Kot povedano, nima, kapacitete elips, je pa vsekakor zmagovalec, kar se tiče prijaznosti do uporabvnika. Totalno ergonomičen, majhen in prikladen, če to upoštevaš, potem tudi tista 360mAh kapaciteta ni ravno majhna, glede na to, da ni dost večji/težnji kot obična 90mAh sranja po trafikah. Pa še kup zelo koristnih dodatkov lahko dokupiš zraven. Ni pa poceni, ne, Vsekakor ne. Zares dobre stvari nikoli niso bile poceni.

Nazadnje je eksplodirala obična noname ego baterija v ameriki in je modelu odneslo kos jezika in 7 ali 8 zob. Do samovžiga je prišlo pred kratkim na hrvaškem, ko je model dal filat noname ego baterijo, za katero je plačak 12 dolarjev 2 v paketu.

p.s.: Pa saj nima toliko veze kje zadeve sestavljajo. Saj tako že vse sestavljajo na Kitajskem, ne samo elektronskih cigaret. RAZLIKA v tehnologiji in kvaliteti izdelave, ki je pri izdelkihm katere vnašaš v teko, še kako pomembna. Bem, moje skromno mnenje. :?

Vape on in se beremo!
RANDOM_AVATAR
valjhun
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 45
Pridružen: 08 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a tomvai » 05 Feb 2014, 18:44

No da se sam dodam par svojih nasvetov oz. mnenj. Imejte prosim v mislih da so to moja osebna mnenja in da se ta lahko razlikujejo od drugih, ter da sem zastopnik ene od blagovnih znamk pri nas(v2), tako da ko bom pisal o tej blagovni znamki vseeno imejte to v mislih in berite z neko distanco. Bom pa probal napisati tudi se par besed od drugih ecigaretah, tako da ne bo to samo neko hvaliskanje robe, ki jo sam prodajam... :)

Sam mislim da ko priporocamo nekomu kaksno ecigareto naj si kupi na zacetku moramo najprej zelo dobro vedeti kaksen kadilec sploh je na prvem mestu:

Koliko skatlic pokadi na dan?
Kaj mu je pomembno vizualno/tehnicno pri ecigareti?
Mu je pomembno da je cimbolj podobna klasicini cigareti ali da je neka super high-tech zadeva, ki je pobegnila iz kake Sci-fi filma?
Da je cim lažja?
Ga moti stikalo za aktiviranje uparjalnika oz. ali si zeli da je rokovanje z ecigareto cimbolj podobno klasicni cigareti?
Hoce imeti baterijo ki drzi cel dan/teden?
Hoce izbirati med vec razlicnimi barvami baterije, itd.
Hoce kaditi cim ceneje?
Mu je rokovanje z etekocino prekomplicirano, ali odbijajoce?

Veliko teh stvari se med sabo izkljucuje in ce izberes napacno kombinacijo si nakoncu tako ali drugace razocaran in nazaj na tobacnih cigaretah.

Osebno vecini kupcev ponudimo kar naso standardno v2 mini cigareto. Zaradi parih razlogov:
1. osnovni zacetni paket je smesno poceni, kvaliteta pa zelo dobra, dobis sicer samo 1 standardno baterijo, usb polnilec in 1 kartuso. To je sicer sicer cisto premalo za nek resen prehod na ecigarete, je pa dovolj da vidis a ti zadeva sploh sede. In pri ceni ki je pod 13 eur mislim da tudi ce nekomu ni zadeva vsec to ni nek velik znesek. Za primerno ceno nekateri ponujajo ecigarete za enkratno uporabo, to pa dejansko lahko uporabljas ves cas. Vecina starter paketov za vecje cigarete se zacne tam pri 30eur+, kar je ze kar nek znesek ce ti nakoncu zadeva ni vsec :)

2. na voljo je 12 okusov, 3 tobacni, 3 mentolov ter 6 posebnih okusov, ter koncentracije 0, 0.6, 1.2, 1.8 ter 2.4% nikotina. Tako da imas kar nekaj izbire kar se tice okusov. Sam mislim da so okusi ena najbolj pomembnih stvari pri izbiri ecigarete. Ker nic ti ne pomaga ce imas raketo od ecigarete, ki ti naredi paro, ki jo lahko rezes z nozem ce dobis zraven za en k*** okus polnila. In ker se nasi okusi med seboj zelo razlikujejo je tukaj pomembno da imas na voljo nekaj izbire. Marisikatera mini cigareta je kar se okusov in koncentracij tice zelo omejena. Kar seveda ni nujno slabo ce imas sreco in ti je tisti en tobacni okus, ki ga imajo na voljo vsec :)

3. V2 cigarete tako kot vecina mini ecigaretnih znamk ponuja moznost kupovanja prednapolnjenih polnil. Glavna prednost teh polnil je predvsem enostavnost uporabe, kar mislim da je najbolj pomembno pri nekomu, ki je zacel s kajenjem ecigaret. Uporaba prednapolnjenih polnil je se najblizja uporabi klasicnih cigaret oz. skatlic. Enostavno zadevo privijes na baterijo, jo skadis, vrzes v smeti ko je prazna in privijes novo. Simpl ko pasulj :). Treba je seveda tukaj napisati da imajo tudi dolocene pomankljivosti: prva in glavna, prednapolnjena polnila so drazja kot etekocina. Druga pomankljivost da zaradi majhne kartuse tudi ne drzijo prav dolgo(cca 1 skatlico cigaret). In tretja pomankljivost v primerjavi z etekocino in praznimi polnili je to da okus ni tako izrazit. Pa ne me zdej narobe razumeti, zadeva je super in popolnoma zadovolji potrebo vecine kadilcev, ampak nekateri hocejo vseeno se tisti kancek vec.

4. prednost v2 cigaret v primerjavi z veliko drugih mini cigaret je da se njihove okuse da dobiti tudi v obliki etekocin, na voljo pa imajo atm 3 tipe praznih polnil. Tako da lahko nek zacetnik hitro in poceni preveri ali mu polnjenje ecigaret s tekocino sploh odgovarja ali ne. Velikim kadilcem se bodisi ne da ubadati s tekocino, ali pa jim je to zelo neprijetno, neglede na to da je cenejsa in ima boljsi okus. Recimo moja zena tega nebi nikoli pocela. Ker tudi ni nek tezek kadilec ji vecje ecigarete nebi doprinesle nobenih prednosti, samo meni bi naredili dodatno delo ker bi ji moral pretakati etekocino, skoraj 100% bi poslusal ocitke kako le-ta smrdi po stanovanju :D. In taksnih kadilcev je po mojih trenutnih izkusanjah VELIKO. Skoraj vsi pa so taksni na zacetku.

5. ponujajo veliko moznosti kar se tice izbire baterij in dodatne opreme, na voljo imas 3 razlicne dolzine cigaret cisto mini ce ti je pomembno da je zadeva cimbolj podobna klasicni cigareti, srednjo ali dolgo. Daljsa kot je baterija, boljša je njena zmogljivost. Na voljo imas tudi avtomatsko ali polavtomatsko(z gumbkom). Avtomatska je bolj preprosta za uporabo, a jo moras pred tem nekoliko ogreti, polavtomatska ti omogoca da sam bolj natancno kontroliras kako gosto paro bos ustvaril, vendar lahko hitreje pokuri polnila, ter seveda tudi samo baterijo. In za konec imas na voljo tudi 4 barve, tako da imas nekaj izbire tudi tukaj.

6. na voljo imas tudi kar nekaj dodane opreme od kovinskih ohisij za prenasanje in zascito baterij ter polnil, do polnilnih ohisij, ki ti zmanjsajo potrebo po tem da imas na voljo vec baterij(ceprav sam se vedno priporocam da ima kadilec vedno s sabo vsaj 2 bateriji.

7. Za zakljucek ena stvar, ki je tudi definitivno koristna je to da ima V2 definitivno eno boljsih dodatnih garancij kar se tice svojih elektronskih komponent. Namrec dokler si kupil v roku 3eh mesecev vsaj eno tekocino oz. skatlico polnil ti zamenjajo katero koli defektno elektronsko komponento do 5krat, neglede na to koliko je stara. Pa po nasih dosedanjih izkusnjah kar se reklamacij tice res ne komplicirajo.

Pa da ne bom zdej pisal samo hvalospeve V2ju?
Najprej bi rad omenil se eno slovensko podjetje, ki ponuja mini ecigarete in ki ga je vredno preizkusiti. To so Smouchi. Na trgu so najdlje in so pomojem da največji ponudnik ecigaret v Sloveniji ta hip. So sicer white-label ampak ze dejstvo da so na trgu od 2008 pove da lih nekih zanič ecigaret nimajo(v tem času je prišlo in odšlo še zelo veliko taksnih in drugacnih blagovnih znamk ecigaret).

Na voljo imajo tako mini cigarete, kot tudi vecje modele ecigaret. Sam sem sprobal mini cigarete, vecjih nisem, tako da jih ne bom ocenjeval. Njihove mini cigarete so podobne nasim(s tehnoloskega vidika so enake), pa polnila in okusi so tudi zelo dobri. Recimo njihova vanilija je meni recimo boljsa od v2-jeve ker je slajsa.

Glavna prednost Smouchijev pred katero koli drugo blagovno znamko mini ecigaret v Sloveniji je to da so zelo razsirjeni po trafikah. Vecino ecigaret ima navoljo zgolj spetno trgovino ter eno ali dve poslovalnici. Potem se pa pocasi ze konca. Tudi pri nas je tako, sicer delamo na tem da bomo cimbolj razsirjeni vendar pa zaradi placilne nediscipline v trenutnih razmerah prehitevanje s siritvijo imho ni ok ce zelis hkrati zagotavljati tudi dobro uporabnisko podporo ter kvalitetno in veliko zalogo(pa se to se je ze zgodilo da so nas stranke popolnoma izropale kaksnega okusa :lol: ampak se trudimo da temu ni tako :wink:).

Tako da ce se ti ne da kupovati epolnil na zalogo preko spleta so smouchiji zelo dobra opcija. Imajo pa manj izbire kar se tice okusov, koncentracij, tipov baterij in dodatne opreme, kot kaksne druge blagovne znamke.



Zgoraj sem pisal predvsem od dobrih lastnostih mini ecigaret. Imajo pa seveda tudi svoje pomankljivosti:
1.mini cigareta ta hip ne bo nikoli drzala tako dolgo neka vecja Ego-like baterija(ceprov ce kupis kako poceni sranje temu ni nujno tako :wink:). Fizika pac naredi svoje :). Če si verizni kadilec, potem bos na mini ecigaretah nujno rabil bodisi vec baterij, ki te bodo pripeljale cez dan, ali pa polnilno ohisje. Ce ti ne eno ne drugo ne odgovarja potem mini ecigarete pac niso zate. Pa tudi pri vecjih ecigaretah, imej vedno vsaj dve bateriji. :) Lahko pa omenim da je v ameriki ze navoljo nova generacija V2 baterij, ki je manjsa od dolgih v2 baterij, njena zmogljivost pa je vecja. Ko dobim vzorce bom tudi glede tega napisal kak post na forumu, seveda pa se lahko zmenimo tudi za kak test kdaj ce se bomo dobili. Moje osebno mnenje je da glede na to kako se baterije razvijajo, bodo slej ko prej tudi mini cigarete ujele svoje vecje bratce kar se zmogljivosti tice.

2. vecje ecigarete obicajno proizvajajo mocnejso oz. ne toliko mocnejso kot bolj vroco paro. Para, ki jo proizvajajo ecigarete je v primerjavi z navadnimi cigaretami bistveno manj vroča, kar nekatere bivse kadilce na zacetku lahko zelo moti. Če si eden takšnih ti bodo morda vecje ecigarete bolj zadovoljile, če te le ne bo motilo vse ostalo kar pride zraven v kompletu. Ena stvar je ze to da so vecje-ecigarete obicajno polavtomatske, sepravi da moras drzati gumbek da lahko kadis. Nekatere ljudi to moti.

Mini ecigarete so v vecini avtomatske. Pri teh moras vedeti da jih je potrebno pred zacetkom kajenja najprej ogreti. To se naredi tako da naredis nekaj močnejsih vdihov v kratkem zaporedju, ki jim sledi dolg globok vdih. Tako bos ogrel e-tekocino v kartusi na optimalno temperaturo in prizvedel gosto paro v naslednjih vdihih. Ce ti tudi to ni dovolj, potem se pozanimaj ce imajo minicigarete na voljo polavtomatsko baterijo. Delovanje te sem opisal ze zgoraj?

3. tretja prednost e\vecjih ecigaret napram mini izvedbam je v ciscenju oz. vzdrzevanju. Vecja cigareta ima vecje dele, vecje navoje, tako da jih je tudi lazje cistiti. To sicer pomembno predvsem pri polnjenju ecigaret s tekocino. Ce uporabljas prednapolnjena polnila je vzdrzevanja bistveno manj.

4. polnjeje etekin je pri vecjih ecigaretah obicajno lazje. Kartuše so tam večje, nekatere se da tudi popolnoma razstaviti tako da je tudi ciscenje le-teh bistveno lazje.

5. pri vecjih ecigaretah imas na voljo ogromno razlicnih tipov baterij, kartuš, uporajalnikov itd. tako da si lahko ecigareto napimpaš kokr ti srce poželi, če te to seveda veseli. Ampak ne pretiravat na zacetku, izberi kak dober osnovni paket, ki ima obicajno vse kar rabi nek zacetnik. Potem pa postopoma raziskuj podrocje ce te to zanima.

Za zaključek, ko kupuješ ecigareto se:
1. vedno najprej pozanimaj o blagovni znamki, preberi na netu kaksne opise in recenzije na forumih, ker po netu je dosti fejk clankov oz. opisov.

2. neglede na to kakšen tip ecigarete kupuješ, vedno kupi neko preverjeno kvalitetno blagovno znamko. Tudi ce je kak euro vec, ker se ti bo nakoncu to zelo poznalo.

3. neke univerzalno najboljse ecigarete ni, vsaka ima svoje dobre in slabe lastnosti. Sam pa se moras vprasati katere kompromise si pripravljen narediti ter katerih ne.

3. ce je le mozno ecigareto ter vse okuse najprej sprobaj. Med seboj se ecigarete lahko zelo razlikujejo. Pa ce preko spleta lahko preko forumov ugotovis a je neka blagovna znamka ok, ti nihce ne bo mogel preko spleta 100% garantirati da ti bodo okusi vsec. Tko da ce je le mozno zadevo prej sprobaj. Tvoja denarnica ti bo hvaležna :wink:
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 06 Feb 2014, 01:32

tomvai -> hvala za tvoje mnenje .

Mnenje o V2 bi bilo seveda še bolj merodajno, če ne bi ...ehmm le-teh tudi hkrati tržil.
Tako pa le ostaja nekaj tistega...saj veš subjektivnega - vaperji bi rekli "šmeka" zraven.
Ideja je, da naj bi SLO trgovci imeli svoj kotiček na forumu, kjer bi predstavljali kaj tržijo.
Pa mogoče kakšne akcije pa nagradne igre, group buyi pa to.
Sicer pa (kot predlagaš v PREDLOGIH neko sponzorstvo hvaležno odklanjamo :lol: ker bi radi ostali neodvisni in hkrati čimbolj vsestransko informirani in objektivni.
Smo pa zagotovo s korektno in pošteno informacijo pripravljeni pomagat po svojih močeh če lahko tako rečem - panogi vaperske opreme v SLO.

BTW : AdblockPlus za tvoj browser dela čudeže tudi z reklamami, sam jih ne vidim.

Z zanesenjaki iz Šmarce pa sem drugoval oz. koristil njihove el-cig od l'2009, Smouchi sem žulil kar dolgo, pa njihov vCore pa še prej 808D...tude e-tekočine, čeprav meni njihova vanilija (vsaj tista kao made in EU) je vedno ostajala.

Čeprav kot praviš nimaš kadilskega gena ti želim en dober Vape on in se ga beremo še kaj :idea:

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a tomvai » 06 Feb 2014, 14:33

Hehehe mnenje o V2 bodo s casom verjetno dopolnili tudi drugi uporabniki, ki jih ne prodajajo in so zaradi tega bolj objektivni. Na tem forumu si želim pisati kot uporabnik, kot pa prodajalec, vseeno pa rad odkrito povem da neko blagovno znamko zastopam, kot da bi neki bluzil in prikrito promoviral svoj brand kot nek navdusen uporabnik. Kar je v okolju kot je nek forum nabit z avatarji popolnoma možno :)

Kar se sponzorstva tiče, ga nisem nikoli nikjer omenil. Sem zgolj predlagal da kot uporabnik ne podjetje priskrbim prostor na strežniku, ki bi bil za obratovanje foruma brezplačen. Ampak odlocitev je itaq vasa, ne zelim posegati v vaso neodvisnost in objektivnost :). Ampak mislim da je tole v tej temi malo offtopic :wink:
RANDOM_AVATAR
tomvai
Vejper
Vejper
 
Prispevkov: 74
Pridružen: 04 Feb 2014, 02:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a alansi » 09 Feb 2014, 13:21

tomvai napisal/-a:Hehehe mnenje o V2 bodo s casom verjetno dopolnili tudi drugi uporabniki, ki jih ne prodajajo in so zaradi tega bolj objektivni. Na tem forumu si želim pisati kot uporabnik, kot pa prodajalec, vseeno pa rad odkrito povem da neko blagovno znamko zastopam, kot da bi neki bluzil in prikrito promoviral svoj brand kot nek navdusen uporabnik. Kar je v okolju kot je nek forum nabit z avatarji popolnoma možno :)

Kar se sponzorstva tiče, ga nisem nikoli nikjer omenil. Sem zgolj predlagal da kot uporabnik ne podjetje priskrbim prostor na strežniku, ki bi bil za obratovanje foruma brezplačen. Ampak odlocitev je itaq vasa, ne zelim posegati v vaso neodvisnost in objektivnost :). Ampak mislim da je tole v tej temi malo offtopic :wink:


Zelo pošteno napisano. Predlog s sponzoriranjem tudi ni slab, saj se lahko odpre tako imenovani Vendors podforum in tam dopusti ponudnikom promocijo svojih izdelkov in komunikacijo s kupci. Vsak z IQ večjim od številke čevlja bo lahko vedel, da gre v tem delu foruma za promocijo.
RANDOM_AVATAR
alansi
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 47
Pridružen: 14 Jan 2014, 02:00
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 09 Feb 2014, 14:16

Sam sem tudi za rubriko PRODAJALCI kot sem že tu
http://slo-vaper.mojforum.si/slo-vaper-about22.html
napisal v 2.točki.
Prosim, če oddate predloge v ustrezno rubriko :lol:
da prepričamo še admina...

Off topic Off :shock:
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na Kotiček za začetnike

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov