Hana mini 30W klon Fasttech

Mehanični in regulirani modi. atomizerji RBA,RDA,RTA , baterije polnilci in ostala oprema za napredno vejpanje

Hana mini 30W klon Fasttech

OdgovorNapisal/-a Rawr » 09 Avg 2014, 14:09

Danes dobil Hana mini klon 30W. Bomba zadeva! Nabavna cena samo 42 eur!!

Slika Slika

Slika Slika

Slika Slika

Centralni PIN pri moji ni nastavljiv, to pa je razen notranjosti, majn udobnega gumbka in pa hitrega prehoda v standby, tudi edini pravi minus. OHM meter zaenkrat kaže čisto prav :)

Toplo priporočam vsakemu, ki ima namen nabavit zmogljiv in majhen reguliran vw mod :)
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 09 Avg 2014, 22:46

U superca - tole miniko z lipoti tudi sam nekaj časa že merkam.
Bo poročal kolko časa kaj zdržijo tele 2 2x600 mAh baterije....
MiniUSB je fiksiran že pri tej verziji? Boš brusu pa 18650 not dal verjetno s časom.....

Čestitke za nakup - and don't go to high :lol:
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Rawr » 10 Avg 2014, 11:19

Hehe, pa veš da ne moreš, da nebi probal na 30W :lol:


Micro usb se je že odlepil (se da enostavno pritrdit nazaj z lepilom/lepilnim trakom), sicer pa Hana še vedno dela kot mora. :) Na bateriji piše 800 mah, tako da je možno, da je skupna kapaciteta 1600 mah, polni se že tak dolgo da bi lahko bilo...

Od 11 dopoldan sem po malem vejpal, caa 2.5ml na 16-17W pri 1.5ohm in za test tudi na 25 in 30W in je bla baterija ob 21 že prazna. Ni ravno impresivno ni pa slabo! Po nekaj polnjenjih zna bit še boljše.

Mini verzijo sem nabavil ravno zaradi možnosti predelave na 18650. Vtc 5 že čaka v omari 8) predelava pa bo v roku nekaj tednov!

Moram najt še nastavljiv pin, da še kar to zamenjam, da bo vse flush :wink:
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 31 Avg 2014, 16:09

Ojla Rawr - koliko je kaj battery time s temi lipoti na hana Mini -recimo raje takole:
- koliko ml na Kayfunu 1,4-1,6 Ohm na 15-18W?

Gledam na FT discussionu - eni bi dajal močnejše lipote not
Adamsky je vgradil 18650
Zgleda vsi čakajo da lipoti crknejo ali gre stvar iz 6 mesečne garancije preden drmel zapoje
:D
En je pa kar tako rešil

Slika

Muy simpatico de Mexico moder Adamsky
Slika
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Rawr » 01 Sep 2014, 01:21

Modifikacijo bom ziher izvedo v roku meseca ali dveh. Bom pa kar zalepil + in - kontakta na baterijo, da bo čim manj za brusit. Do okvare čipa pride običajno zaradi prenizke napetosti. Odsvetujem uporabo pod 4V, caa 0.6ohm. Pri 0.8 ohm in več pa se začne veselje. Predvsem pa je ta hana mini odlična za vse nad 1 ohm.

Kayfuna imam na 1.35 ohm in vejpam na 17W. Baterija zdrži 8 ur mojega vejp pace ob uporabi še vsaj enega mecha. Sony vc5 bo tako več kot dovolj, itak pa daš polnit čez noč, magari v ognjevarnem ovitku.

btw Adamsky je francoz. :)
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 01 Sep 2014, 11:01

btw Adamsky je francoz. Smile


Tres bien pour Adamsky - me je zmotil račun zraven Hane
Slika

Kaj to kar imenujejo na FT diskusiji "electrotape" je izolir trak za el.vodnike ali kaj bolj posebnega?

Ognjevarna vrečka - huh - sounds dangerous :oops:

Bo še za razmislit al ta večja al ta minika - pin je boljši pri ta večji menda so tudi usb port fixirali malo bolj - je pa res da je minika kar občutno manjša...
V3 verzije še ni pri mini?
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Rawr » 01 Sep 2014, 11:55

Seveda imam mini v3 in večina teh že ima nastavljiv pin. Vzemi mini :wink:

Ohišje je razen dimenzij identično pri navadni in mini verziji in če niso uporabli več lepila oz. boljše lepilo, lahko isto pričakuješ da se bo usb konektor odlepil.

Izolir trak je ok, pri kontaktih na obeh žicah pa je verjetno še folija, ki se skrči ko jo zagreješ.

Jaz mam že novo naročeno in jo verjetno dobim že konec tedna hehe Pin pri tej doma je enostavno previsoko in razen tobha, se čisto nič drugega ne zašraufa dovolj globoko oz. do konca. S FT se nisem uspel zmenit, da mi pošljejo samo konektor oz. da ga kupim, takega kot ga imajo v Hana enclosure kitu. Brez Hane bit pa je tut problem, ker je zdeva res huda!!


Ognjevarna vrečka pa je mišljena za li-ion baterije nasplošno. Lahko daš noter komplet polnilec ali pa v tem primeru hano, medtem ko se polni. Sam je sicer (še) nimam.
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat


Vrni se na MODificirane e-cigarete

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron