helou...

Če ste že dolgoletni vaper, ali pa se z elektronsko cigareto šele spogledujete, v vsakem primeru ste dobrodošli, da tu napišete nekaj o sebi.

helou...

OdgovorNapisal/-a timmmy » 18 Avg 2014, 01:18

lep pozdrav vsem skupaj....

lepo je videti slovenski vape forum... :D

sem kadilec ze priblizno 13 let, in moj prvi kontakt z elektronsko cigareto je bil kaksne 3 leta nazaj ko jo je zacel uporabljati prijatelj... takrat me zamenjava klasicne tobacne cigarete za elektronsko ni niti priblizno zanimala... in tako je ostalo do lanskega poletja, ko sem sel v anglijo in videl da je elektronska cigareta tam skoraj bolj popularna od tobaka... tam sem se za klepetal z fantom ki je uporabnik ze nekaj let in ko mi podrobneje razlozil kako zadeva deluje, prednosti, slabosti in financno plat, sem se odlocil da bi pa jaz to vseeno probal..

Sedaj vapeam ze skoraj eno leto... (manjkata se dva tedna...:D )
pot se je zacela z ce4 ego 1100mAh starter kitom, vendar sem hitro zamenjal ce4 z kangerjevim protank mini 2....
Nato sta sledila Tesla mod ter K100 mehanicni mod..

Sedaj `zgubljam zivce` z rebuildable atty-i ter odkrivam razseznosti okusov tekocin...

Upam da bom komu lahko pomagal z mojimi spoznanji in izkusnjami katere sem pridobil v zadnjem letu.

Lp,
Timotej
timmmy
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 10
Pridružen: 17 Avg 2014, 01:00
Kraj: Ljubljana
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 18 Avg 2014, 12:35

Lepo pozdravljen in dobrodošel na forumu!

Slika

Za nas Slovence velja da smo bolj tradicionalisti in se nas vsaka novotarija malo težje prime tako da je tudi preboj e-cig malo bolj počasen in previden.Ker smo tukaj v polju ki je še precej neraziskano imamo samo vedenje o tem da je pač nekaj "manj škodljivo" kot drugo - koliko manj pa še ne vemo točno.
Vsak ki se pa spusti v to izkušnjo kmalu pri sebi opazi spremembe - v skoraj vseh primerih na bolje - ter nato raziskuje naprej.Tvoje izkušnje so nam dragocene - če jih lahko deliš in napišeš kaj o svojih mech-modih in borbah s tvojimi atty-ji Slika
bomo skupaj kakšno pametno razdrli in se vsi kaj novega naučili.
Zato kar pogumno - se ga beremo Slika

k2b
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 292 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na Člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron