Prispevek o e-cig 27.08.2014 na Kanalu A

Vse o tem, kaj pravijo o elektronski cigareti mediji, strokovnjaki in raziskovalci.

Prispevek o e-cig 27.08.2014 na Kanalu A

OdgovorNapisal/-a k2b » 27 Avg 2014, 22:14

Je kdo gledal?

Blo danes na Kanal A - lih ujel na koncu tisti povzetek ob cca 19.50 oddaje SVET na Kanalu A.Diletantsko pripravljen prispevek mlade novinarke, povprašala na ministrstvu o mnenju ob stališču WHO - je pa bil tudi naš prijatelj Matej od Ovale kot edini predstavnik branže. Mal povedal da so v nekaterih tekočinah tudi težke kovine, drugega se ne spomnim. Mal je novinarka povedala tudi da rastejo trgovine z e-cig opremo kot gobe po dežju.Pa da se 15 MLRD ($ al EUR) vsako leto obrne v tej branži.
En gospod v dohtarski halji je povedal da e-cig NISO zdrave (mislim - tako je bilo zastavljeno vprašanje) in da še ne vemo kaj je v njih.

Iščem če je kak stream za staknit od tega Kanala A al pa kaka ponovitev...tolko na hitro.

Meni je zadišalo po uvajanju regulative - nova vlada bo davke itaq mogla povečat tako da po moje je nekaj v zraku...

Čas za zaloge? - Prepuščam vsakemu posamezniku v lastno presojo :D

k2b
Zadnjič spremenil k2b, dne 24 Okt 2014, 18:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

OdgovorNapisal/-a Rawr » 28 Avg 2014, 12:04

Sem si pogledal posnetek. Bedarija brez primere je vprašanje dohtarju: Ali so ecig zdrave? :roll: On pa še medddrugim dodal, da nič ne kaže na to, da bi ble v pomoč pri prehodu s tobaka....

Se pa pripravlja očitno zakon, ki bo omejil vejpanje v zaprtih prostorih, kot to že počasi uvajajo drugod. Pras...
Aqua v1 iStick TC40W
Aqua v2 iStick 50W
BigDripper
RANDOM_AVATAR
Rawr
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 06 Jan 2014, 02:00
Kraj: Štajerska
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 0 krat

OdgovorNapisal/-a k2b » 19 Sep 2014, 13:52

Uporabnik Jest je zripal prispevek in ga obesil na Youtube - hvala Slika

http://www.youtube.com/watch?v=Lp3flWalaos
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times


Vrni se na Najnovejše novice

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov

cron