1.SLO-VAPER Meet

Dogodki,srečanja - meeti in ostale družabne dejavnosti članov

OdgovorNapisal/-a Jest » 05 Okt 2014, 17:51

Res je bilo fajn spoznati toliko novih vaperjev... :) Za vse niti ne vem nickov... nekaj sem jih pa spoznal ...

Hvala sponzorjema za darilca in vsem ostalim za druzbo ....
Uporabniški avatar
Jest
Spreobrnjenec
Spreobrnjenec
 
Prispevkov: 41
Pridružen: 13 Maj 2014, 01:00
Kraj: Medvode / Slovenia
Dane zahvale: 0 krat
Prejete zahvale: 1 krat

OdgovorNapisal/-a quest » 05 Okt 2014, 19:58

Jp odlično

Nas je bilo veliko. Zadimil smo ves lokal. Sem natakarja povprašal če je že kdaj kaj takega videl in vohal. Odgovor toliko različnih arom in vonjav pa še ne.

Sprobal nevem koliko arom nekaj se mi niso dopadle ogromno njih pa bo sigurno prišle na moj repertoar diy mešanja.

Mislim, da bi lahko naredili novo temo

Kaj sem se danes naučil (vaperskega).

No jaz sem se tole:

-manj je več-tekočine od K2b so vrhunske. Samo 2-3 % arome v njih ampak okusi pa vrhunski.
-za v dripper 9 nica je absolutno preveč
-tudi majhne stvarce dajejo odlično aromo
-vsako tekočino se da popravit speglat

Sem dones svoj Diy Hawk sauce z 9 nic razredil. Za polovico. Sedaj nica 4.5% in je že skoraj original. Se mi je tudi aroma prepolovila 4% arome na 2%. Bom dodal da bo 3% pa bo.

Manj je več.

Odlično še večkrat ponoviti.
Slika
Uporabniški avatar
quest
Veteran
Veteran
 
Prispevkov: 384
Pridružen: 10 Maj 2014, 01:00
Kraj: Dolenjska
Dane zahvale: 69 times
Prejete zahvale: 50 times

OdgovorNapisal/-a k2b » 06 Okt 2014, 00:40

Ob bok 1.slovenskemu VAPEMEETU

- Najprej bi se zahvalil vsem ki ste prišli.Dosti pozitivne energije na kupu!
- Zahvalil bi se tudi tistim, ki niste prišli - ker vas ne bi imeli skoraj kam dati :D .Pridite naslednjič - bo več placa
- Zahvalil bi se tudi trgovinama veyper.si in pyursmoke.si za darila za srečolov, Dr.Vape-u in vapeshopok za degustacijo e-tekočin kot tudi vsem ostalim DIY mešalcem

Tuljave so v glavnem uparjevale sadne mešanice - jesen je in plodovi so pobrani.@StainedHumanity se je pod lučko s telefona lotil rebuildanja in vrsta pred njegovo impro delavnico je bila kar dolga :D ...
Primorca sva bila samo dva - dva sta se zgleda zgubila med potjo...Dolenjsko je dobro zastopal @guest ki mu ni zmanjkalo energije. Štajerska je poslala najboljše v svetu e-tekočin Dr.Vapea,
Ljubljančani so bili pa itak v večini (valda)Imeli smo celo 1 oz na trenutke 2 vaperki.(kvote,kvote..)Sicer sem pa naštel nekje 20 ljudi ko nas je bilo največ (upam da nisem kakega kelnarja štel zraven)
Intimno temačno vzdušje je marsikomu (npr.meni ker sem pozabil očala za na blizu) upočasnilo hitro kapljanje mnoštva e-tekočin iz ponudbe na mizah v driperje.

Še 1x bi poudaril veselo vzdušje, vseeno je bila kar neka želja po druženju ves čas v zraku. Ob 21h so nas jazzerji prestavili v zunanji vrt - približno polovica se jih je poslovila. Sicer je bil dogovorje "after" v KUD FP samo se nobenemu ni dalo prestavit se tistih 500 m.

Zunaj sem izmenjal še mnenja z "insiderji" iz panoge Dr.Vapeom in Vapeshopok (@Mik10?).Marsikatera zanimiva je padla - še bo debate :shock:

Poslovil sem se ob cca 22h, nekaj vztrajnih je še ostalo.Upam, da vam je bilo fajn. Meni je bilo...

Se vidimo naslednjič!

Slike sem drpnil @Jestu ki jih je drpnil Dr.Vapeu - upam da ne bo zamere :D

Vape On!

k2b

Slika

Slika
Slika

Slika
Uporabniški avatar
k2b
Site Admin
Site Admin
 
Prispevkov: 1826
Pridružen: 04 Jan 2014, 02:00
Kraj: Obala
Dane zahvale: 291 times
Prejete zahvale: 390 times

Prejšnja

Vrni se na SLO-VAPER skupnost

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron